Nova honda CBF 600 RR!!!!????

Bolje i to nego slika Pegasa Strade u Slobodnoj Dalmaciji, propnute na stražnji kotač, a vozač sa "tutom" na glavi, bez prednjeg dijela kacige, i kao šlag na kraju, s obe noge na cesti.
To je najjače što sam vidio u medijima iz moto svijeta.
 
Jadna li majka onome tko je stavio ovo RR na kraju...  :LOL:
 
Ace said:
Jadna li majka onome tko je stavio ovo RR na kraju...  :LOL:

predpostavka je da je RR stavljen zbog toga što se ista mašina nalazi na CBR600RR samo šta je prigušena ali radilica,klipovi,bregasta sve je isto i preuzeto sa jačeg modela  :jesus:
 
Phobocaster said:
predpostavka je da je RR stavljen zbog toga što se ista mašina nalazi na CBR600RR samo šta je prigušena ali radilica,klipovi,bregasta sve je isto i preuzeto sa jačeg modela  :jesus:
uuuu... to sve objasnjava  :mrgreen: uskoro ce na svakom motoru bit RR ili mozda RRR?!??  :LOL: glupost...
 
zavic said:
uuuu... to sve objasnjava  :mrgreen: uskoro ce na svakom motoru bit RR ili mozda RRR?!??  :LOL: glupost...


Stvar je proizvođača da meće oznake na motor a koje če stavit????


Ko smo mi da sudimo  :misli:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Phobocaster said:
Stvar je proizvođača da meće oznake na motor a koje če stavit????


Ko smo mi da sudimo  :misli:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  ma imas pravo, dok nas jednog dana potpuno ne zbune da vise neces znat koji k. opce vozis  :LOL:  :LOL:
 
zavic said:
  ma imas pravo, dok nas jednog dana potpuno ne zbune da vise neces znat koji k. opce vozis  :LOL:  :LOL:


Pa pokreni ti svoju proizvodnju hebiga i pazi dobro kaj stavljaš!!! Oću i ja kupit jednog za boga miloga!

hehe  :LOL:  ti češ onda napravit jednog SAMO ZA MENE!!!  (y)
 
Phobocaster said:
Pa pokreni ti svoju proizvodnju hebiga i pazi dobro kaj stavljaš!!! Oću i ja kupit jednog za boga miloga!

hehe  :LOL:  ti češ onda napravit jednog SAMO ZA MENE!!!  (y)
ma nema frke, samo neznam di cu na motor uspjet smjestit tolke ,,R,,-ove  :LOL: vidim da je danas ,,in,, slovo R, ispravite me ako grijesim  :mrgreen:
 
zavic said:
ma nema frke, samo neznam di cu na motor uspjet smjestit tolke ,,R,,-ove  :LOL: vidim da je danas ,,in,, slovo R, ispravite me ako grijesim  :mrgreen:


Ispravim te ja, nije in imat R, nego RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Ma i do novinara je definitivno kaj on ku*ac zna šta je motor  :palacdolje:
 
joke said:
Bolje i to nego slika Pegasa Strade u Slobodnoj Dalmaciji, propnute na stražnji kotač, a vozač sa "tutom" na glavi, bez prednjeg dijela kacige, i kao šlag na kraju, s obe noge na cesti.
To je najjače što sam vidio u medijima iz moto svijeta.
meni je najjače kad neko pljuva po firmi koju je prije "predstavljao"i "hvalio"a sada pljuje po njoj to je kao da bivšu ribu nazivaš glupačom ili kurvom :misli: :misli: :misli: :misli: :mrgreen: :mrgreen: