Nova Honda FORZA 750 2021.

Puuuuu,za te sholde,koi Strom oli GS...Puuuuuuu... ;)
 
supermoto kotaci, ne sprica voda od prednjeg kotaca po kisi, zastita od vremena/nevremena nenormalno dobra.
putna brzina 150 km/h, potrosnja u mixu 4 litra.
dobar ovjes.
jos da je na 19/17 kotacima
 
onda nebi bila FORZA... ;)
 
  • Like
Reactions: amante
Smatram da su cijene skutera preniske, s obzirom u kojoj se količini prodaju!!! Naročito u HR.
To je vrhunska tehnika složena kao i materijali!
 
supermoto kotaci, ne sprica voda od prednjeg kotaca po kisi, zastita od vremena/nevremena nenormalno dobra.
putna brzina 150 km/h, potrosnja u mixu 4 litra.
dobar ovjes.
jos da je na 19/17 kotacima

Kad pada kiša, na prste jedne ruke možeš pobrojati skutere na cesti. Nijedan od njih nije 'premiJUM' maksi skuter. Uglavnom su to izraubana prdekala čije vlasnike nije briga previše.
 
  • Like
Reactions: diesel power
je, to su ljudi bez drugog prevoznog sredstva.
ja sam mislio kada bi sa forzom krenuo na turu, kada bi krenuo, jer ja na ture ne idem motorom cesto, u slucaju kise mi ne bi trebala kisnica, tamo od nekih 80 km/h.
 
Kad pada kiša, na prste jedne ruke možeš pobrojati skutere na cesti. Nijedan od njih nije 'premiJUM' maksi skuter. Uglavnom su to izraubana prdekala čije vlasnike nije briga previše.

.... a nije više baš tako, to je prije 10-tak godina možda tako bilo... sad ih ima kako su gužve postale sve veće...
 
  • Like
Reactions: R3nchi
PREMIJum skutere voze pozeri, za kišu imaju teslu ili neki drugi pedejski hibrid

ova Forza je više za gej pozere, ali s karakterom, ne kao ovi na tmaxa

a Scarabeo je za prave muškarce, kojima nije bitno jel pada ili sijeva


Srki
 
Kad pada kiša, na prste jedne ruke možeš pobrojati skutere na cesti. Nijedan od njih nije 'premiJUM' maksi skuter. Uglavnom su to izraubana prdekala čije vlasnike nije briga previše.
Kao i kod manualaca, ima svakakvih vozača. Ja se najnormalnije vozim po umjerenoj kiši, zaštita ne može biti bolja, a jedino se treba prilagoditi uvjetima na cesti, što ionako vrijedi za sve sudionike u prometu. S druge strane, primijetio sam da dosta ljudi lijepo stane sa strane kad krene kiša, a oprema i motorić pravi bajkerski, što bi se reklo, jelte :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: R3nchi
ova FORZA je za one koje imaju love za nju i za jos koju takvu... :cool:
 
PREMIJum skutere voze pozeri, za kišu imaju teslu ili neki drugi pedejski hibrid

ova Forza je više za gej pozere, ali s karakterom, ne kao ovi na tmaxa

a Scarabeo je za prave muškarce, kojima nije bitno jel pada ili sijeva


Srki

.... da scarabeo, odakle si od svih skutera tu drkotinu izvuka....:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: R3nchi
Kao i kod manualaca, ima svakakvih vozača. Ja se najnormalnije vozim po umjerenoj kiši, zaštita ne može biti bolja, a jedino se treba prilagoditi uvjetima na cesti, što ionako vrijedi za sve sudionike u prometu. S druge strane, primijetio sam da dosta ljudi lijepo stane sa strane kad krene kiša, a oprema i motorić pravi bajkerski, što bi se reklo, jelte :mrgreen:

Imaš outliera kao i u svakoj skupini. Ljudi generalno izbjegavaju voznju po kisi na 2 rote, osim ako nije prijeka potreba ili je ušteda pare/vrijeme dovoljno velika. Vozio sam i ja po potopu godinama, ali mi se jednostavno više neda, a i voznju kakva me danas zadovoljava nije moguće upražnjavati nego na suhom i toplom asfaltu.
 
  • Like
Reactions: DiscoVolante
Pa tu je negdi...10...-12.000 eur. :)
 
evo mi je staro kišno išlo u k. pa san uzea novo bolje...napustija san auto već ima nekoliko godina za na posali i bilo di :cool:
sivalo grmilo pljuštalo svudi ako treban i tako san radostan😎 jer kad vidin onaj krkljuš od prometa i gužve koji se stvori slabo mi dođe
kad trebamo di s auton žena i ja se itamo ključima jer ne želin i tada vozit, da mi je to ko reka prije nekoliko godina reka bi mu da je lud🤪

a ovi šta se osječaju stari neka se dobro ušuškaju kad pada kiša i malo zaladi🤡
 
Evo još jedno prometalo koje neču znat ,pozdravit ili ne,s obzirom na izgled.Ono , bojler oče postat motor pa makar to bilo i od Honde. 😂 😂
 
  • Like
Reactions: MGS
Meni motor izgleda dobro, sigurno će imati klijentelu koja traži kombinaciju kvalitete, dobrih performansi, praktičnosti i sportivo izgleda. Cijena vjerojatno u rangu Yamahe i BMW-a iz iste klase, sumnjam da će biti značajno niža.

Evo još jedno prometalo koje neču znat ,pozdravit ili ne,s obzirom na izgled.Ono , bojler oče postat motor pa makar to bilo i od Honde. 😂 😂
Mislim da ljudi neće spavati noćima i bit će ih sram izaći na otvorenu cestu s obzirom na to da ih nećeš pozdravljati :(