Nova Honda FORZA 750 2021.

Meni motor izgleda dobro, sigurno će imati klijentelu koja traži kombinaciju kvalitete, dobrih performansi, praktičnosti i sportivo izgleda. Cijena vjerojatno u rangu Yamahe i BMW-a iz iste klase, sumnjam da će biti značajno niža.


Mislim da ljudi neće spavati noćima i bit će ih sram izaći na otvorenu cestu s obzirom na to da ih nećeš pozdravljati :(
Moga si i ne komentirat ,bilo bi pametnije.
 
Meni to izgleda kao street verzija xadv..
Sta je bojler na kotacima??

NHF al nema sanse da se je*em po kisi skuterom uz auto..
JA nisam biker niti cu ikad bit ( zato sam i prodo versulju) meni je motor 90%gust 10%potreba, a moj
xmax300 se pokazao kao pravi omjer potrebe i gusta za gradsko prometovanje..
I stvarno se divim vama sto vam je spica vozit se kad je manje od 18c , kad pada kisa i te pizd..
 
Last edited:
  • Like
Reactions: fran_zgb
Meni to izgleda kao street verzija xadv..
Sta je bojler na kotacima??

NHF al nema sanse da se je*em po kisi skuterom uz auto..
JA nisam biker niti cu ikad bit ( zato sam i prodo versulju) meni je motor 90%gust 10%potreba, a moj
xmax300 se pokazao kao pravi omjer potrebe i gusta za gradsko prometovanje..
I stvarno se divim vama sto vam je spica vozit se kad je manje od 18c , kad pada kisa i te pizd..
Ja posjedujem tri motocikla Honda ali i dva skutera Honda.Skuter za po gradu i potribi a motor za đir pa makar bija ka i onaj današnji,između kapi kiše.Skok do Primoštena i Vodica nakon šta san odgleda Moto Gp.
 
  • Like
Reactions: R3mba
:ROFLMAO::ROFLMAO:
Ja posjedujem tri motocikla Honda ali i dva skutera Honda.Skuter za po gradu i potribi a motor za đir pa makar bija ka i onaj današnji,između kapi kiše.Skok do Primoštena i Vodica nakon šta san odgleda Moto Gp.
Vidim ja ni mene više ne pozdravljaš, gledaš ali ne pozdravljaš jer je bojler :mrgreen: :ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: Feis123
Ja posjedujem tri motocikla Honda ali i dva skutera Honda.Skuter za po gradu i potribi a motor za đir pa makar bija ka i onaj današnji,između kapi kiše.Skok do Primoštena i Vodica nakon šta san odgleda Moto Gp.
Moze i tako ali moze i motor po gradu a skuter liti......
Kad je 30+ nekako mi se vise vozi skuter jer naravno kratke gace i slape......
 
  • Like
Reactions: R3mba
:mrgreen:
Moze i tako ali moze i motor po gradu a skuter liti......
Kad je 30+ nekako mi se vise vozi skuter jer naravno kratke gace i slape......

Meni sisti na motor ako nisam obučen u kožu ko da ga gol vozim i ne volim taj osjećaj, dok skuter može i u japankama i majici
skroz drukčiji osijećaj, zato mi je draži za po gradu i kratke relacije:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: R3mba
:ROFLMAO::ROFLMAO:
Vidim ja ni mene više ne pozdravljaš, gledaš ali ne pozdravljaš jer je bojler :mrgreen: :ROFLMAO:
Nisan te pripozna ,nisan u toku.Oču reč da ove nove zaminin sa večin motoron,teško razlikovat ,onako, na brzinu.Ma bitno da se vozimo,problem je što ne mogu kupit novi motor . opet bi bila Honda,vjerovatno Forza.Ne,ne , stare ne prodajen. :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: floyd
Cijena je kao i uvijek najvaznija prilikom ocjenjivanja
Ako je cijena 80 iljada kn ond je Forza 750 fenomenalan skuter
Ako je cijena 100 iljada kn onda je Forza Kurac od ovce
Ako je cijena 90 iljada kn onda je onako........

Nema šanse da bude jeftinija od x-adv.
 
Ipak je x-adv u kompletu puno kvalitetniji od forze.
Ovjes, bremse, kotaci.

Po meni, x-adv je vrh u toj klasi. Odluka honde ugradnje dct u skuter je fenomenalna.
 
Meni to izgleda kao street verzija xadv..
Sta je bojler na kotacima??

NHF al nema sanse da se je*em po kisi skuterom uz auto..
JA nisam biker niti cu ikad bit ( zato sam i prodo versulju) meni je motor 90%gust 10%potreba, a moj
xmax300 se pokazao kao pravi omjer potrebe i gusta za gradsko prometovanje..
I stvarno se divim vama sto vam je spica vozit se kad je manje od 18c , kad pada kisa i te pizd..

Točno to. Makar ja se vozim do cca 8 stupnjeva (ako je suho) jer imam dekicu na beverlyu najviše iz razloga gužvi. Moram preko mosta na posao i nazad i lakše mi je.
S time da imam službeni auto pa mi je skuplje ići beverlyem ali nema veze :). No čim je loše vrijeme i slično idem autom, 10x je komotnije.
Zato sam i uzeo bev 350 nakon versysa jer je s "pravim" motorom još više zajebancije
 
  • Like
Reactions: R3mba
Makar ja se vozim do cca 8 stupnjeva (ako je suho) jer imam dekicu na beverlyu najviše iz razloga gužvi.
Deka je horor i sramota, najgori izum za skuter, ionako se skuterima većinom svi ostali rugaju i ne prihvaćaju ih.
 
Deka je horor i sramota, najgori izum za skuter, ionako se skuterima većinom svi ostali rugaju i ne prihvaćaju ih.

To dal me netko prihvaca me zaboli... Kad cujem podsmjeh "motorista" jer imam beverly a onda pitam koliko imaju km s motorom brzo se prestanu rugat :).
A deka jbga, function over fashion
 
  • Like
Reactions: Village
Km ne znače ništa, ka' ni godine. ;)

Ne, valjda znače nepisana pravila koja je neki iskompleksirani krimos izrecitirao sam sebi što motor je, koliko kubika mora imat, kakav mora bit položaj sjedenja i da bajkera čini količina izglancanosti okvira, jebo vožnju, pa nije kupio bajk za vožnju, kilometri su nebitni!! Jasno, o nekakvom prsluku sa strogo određenim brojem dijelova, otprilike kao i sranja u danu, ni ne treba, to je tek važno... jedino kada se gine, tu smo isti, do tada će moron prodavati pravila u koja ni sam ne vjeruje... osobito kada najebe pa je sam prisiljen odjednom prihvatiti da su dva kotača - dva kotača...

Nego, ontopic, koliko vele da bude maksimalna brzina te pile od trifrtalj litre?? Nije da nisu mogli ostaviti i koji konj više, ne samo 60 iz toliko kubika...
 
Deka je horor i sramota, najgori izum za skuter, ionako se skuterima većinom svi ostali rugaju i ne prihvaćaju ih.
Da znas koliko si mi sad besanih noci priustio ovim saznanjem.. Inace sam pri trosenju tesko zaradjene love za kupnju scootera, prvo razmisljo sta ce drugi reci/mislit o mom novom prometalu. lol
 
  • Like
Reactions: Village