Nova Honda FORZA 750 2021.

Kad iden u đir ja maknen prostor ispod sica i ostavin ga u garaži. :cool:
 
ili još bolje seden u auto i ko ..be motor:cool: ...ne zafrkaji
bočne stavin samo kad s ženon iden na godišnji i to samo dok ne istovarin i poslin se hitno skidaju :) jbga žene
Ma koji auto
To palin i vozin rijetko.......
Skoro osma godina gotova.....manje od 51 iljadu km......

Razumin ja tebe ali meni skuter mora imat mista ispod sica za integralnu kacigu. Jednostavno mora.....ili skuter nema smisla
To san i Cvitalu govoria
Zato NC kao motor ima vise mista nego Integra.....
 
Srećom danas bar ima izbora, pa svatko može prema željama, potrebama i dubini džepa odabrati model za sebe. Meni recimo ništa preko 250-300 ccm niti nije skuter, skuter mi je jeftino prijevozno sredstvo do dućana i birtije kad nešto treba prevesti a ne da ti se sjesti u auto i nije dovoljno daleko da bi se isplatilo oblačiti punu ratnu opremu i vaditi motor iz garaže. Ali svatko ima neki svoj đir i nek se drži njega.
 
Jel izlazi kakav novi tmax? Uz adv i forzu, tmax je skroz ispao iz igre
 
Last edited:
Jel uzlazi kakav novi tmax? Uz adv i forzu, tmax je skroz ispao iz igre
Je evo dolazi neki za obljetnicu yamahe,u francuskoj je 15 iljada u nas će neće bit ispod 16,a novi vjerovatno dolazi početkom iduće godine
 
iman sve moguće nosače i kufere za integru i prema potribi ih montiram i skidam
i jednostavno nevidim velike koristi da još mogu stavit integralku ispod sica
Da, samo sto kod Tmaxa imas to mjesto koja Integra/ ADV ne mogu imati.
Osobno imam kufer na Tmaxu ali i bez kufera imam mjesta ispod sica koji niti jedan od ovih nema.
Nekome to ne znaci, meni koji se najvise krecem po gradu i medjugradski, to puno znaci.
 
Da, samo sto kod Tmaxa imas to mjesto koja Integra/ ADV ne mogu imati.
Osobno imam kufer na Tmaxu ali i bez kufera imam mjesta ispod sica koji niti jedan od ovih nema.
Nekome to ne znaci, meni koji se najvise krecem po gradu i medjugradski, to puno znaci.
Koliko je meni poznato Xadv ima mista ispod sica za kacigu
 

Attachments

  • 6FC7228D-7753-4E15-9629-B27CEAD56180.jpeg
    6FC7228D-7753-4E15-9629-B27CEAD56180.jpeg
    68.1 KB · Views: 0
Da, samo sto kod Tmaxa imas to mjesto koja Integra/ ADV ne mogu imati.
Osobno imam kufer na Tmaxu ali i bez kufera imam mjesta ispod sica koji niti jedan od ovih nema.
Nekome to ne znaci, meni koji se najvise krecem po gradu i medjugradski, to puno znaci.
kad si već kod toga...tmax mi pored nekoliko stvari o kojima sad nije tema ne paše za moje potribe jer se puno manje može natovarit kad je potribno, oću reč na njega ne igraju bočni nosači i kuferi, tako koliko god mista ispod sica ima to nemože pokrit dva bočna kufera od po 37 l koja montiram kad mi treba
 
  • Like
Reactions: xoox
kad si već kod toga...tmax mi pored nekoliko stvari o kojima sad nije tema ne paše za moje potribe jer se puno manje može natovarit kad je potribno, oću reč na njega ne igraju bočni nosači i kuferi, tako koliko god mista ispod sica ima to nemože pokrit dva bočna kufera od po 37 l koja montiram kad mi treba
Pa neznam bas, buduci da po Tmaxclub Italia brdo njih imaju bocne bisage.
Ruku na srce, uzasno izgledaju ali da se moze -moze.
Na ADV mi npr lijepo i skladno izgledaju, ponajvise sto ADV nije u strogom smislu skuter, na Tmaxu nikako.
 
Pa neznam bas, buduci da po Tmaxclub Italia brdo njih imaju bocne bisage.
Ruku na srce, uzasno izgledaju ali da se moze -moze.
Na ADV mi npr lijepo i skladno izgledaju, ponajvise sto ADV nije u strogom smislu skuter, na Tmaxu nikako.
bočne nosaće na tmaxa nebi stavija da neznan štaje, gledan recimo givijeve i one polu kufere šta se stave...ajme izgleda i te nosače kako češ skidat...ma to je neupotrebljivo a širina ka autobus
uglavnom, tmax se ne može usporediti s bilo kojom ovom hondom što se tiče nosivosti i ukupnim volumenom prtljažnog prostora montiranih kufera.
 
t max je t max i uvik ce bit t max, nema price. A za skuter variomat, reka bi ovi seki22 majka. 9 kom xadv, integre nema na tablici, znaci jedna ili nijedna, i 109 t max u jebenoj koroni. Afrike nema isto, samo t 7 i gs 1250( sta se krava tice), i tracer 700 i 900 i te izvedenice. 3 stroma 1050. pisemo se dogodine u ovo vrime.
 
I da mi sad ne zakacite na postove. Svatko voli ono sta voli, al popizdim, kad neki pisu, legenda, kralj,kraljica, majka itd. Vozite sta Vam srcu drago, al ne pilaj te mozak drugima. Aprilla kupia integru i nikoga ne pila,jebe ga se , kupija sta je tija i gusta. Ne triba mu odobravanje no name likova sa foruma. Eto ja ne vozim nista, aj sad, nemas pravo pisat jer ne vozis niSta( trenutno).
 
  • Like
Reactions: R3mba
bočne nosaće na tmaxa nebi stavija da neznan štaje, gledan recimo givijeve i one polu kufere šta se stave...ajme izgleda i te nosače kako češ skidat...ma to je neupotrebljivo a širina ka autobus
uglavnom, tmax se ne može usporediti s bilo kojom ovom hondom što se tiče nosivosti i ukupnim volumenom prtljažnog prostora montiranih kufera.
Slazem se, to sto se estetike sa nosacima tice, ADV je kao krojena za to.
Isto tako je Tmax vozniji i bolji od ADV-a po gradu, koliko god je to smijesno jer takvi ogromni ionako nisu za grad.
 
  • Like
Reactions: Nero