Nova Honda FORZA 750 2021.

Vozio sam nexus 500 i tmax 500...isto nekako mislim da bi beverly 500 zbog svojih dimenzija bio bolji za probijanje kroz guzve...beverly 500 je valjda najmanji od ovih 500 i vise ccm
 
Pa jel ko kupija ovu Forzu 750 . Bit ce ka i onu 300, niko ili dva tri covika. Mozda da je bolji podavac, pa bi otislo cca 10 kom. Xadv prosle g cilih 9 u Hr. A t maxova do danas bar 40 kom.
 
Pa jel ko kupija ovu Forzu 750 . Bit ce ka i onu 300, niko ili dva tri covika. Mozda da je bolji podavac, pa bi otislo cca 10 kom. Xadv prosle g cilih 9 u Hr. A t maxova do danas bar 40 kom.

Koliko znam, 7 prodanih
 
  • Like
Reactions: Nike11
Koliko znam, 7 prodanih
Vidia crvenu i danas pepeljasto plavu
Siva je bila jedna u ducanu a jedna siva se vozi sa PP tablicama
Skuter je mrak......predobar......
Bolji meni i od Integre i od Xadv-a
I to duplo
 
Pa jel ko kupija ovu Forzu 750 . Bit ce ka i onu 300, niko ili dva tri covika. Mozda da je bolji podavac, pa bi otislo cca 10 kom. Xadv prosle g cilih 9 u Hr. A t maxova do danas bar 40 kom.
Zato jer se masovno kupovale polovne iz 2017 za 10 iljada eura....
Bar tako mi se cini.....mozda grijesim....
 
seki ne pidi 😝
Nemoj biti neurozan😂
Integra je dobra
Pogotovo tvoja.....nema bolje.....
Xadv je dobar
Ali meni Forza 750 je mrak......
Cijena poveca....93 iljade kn ali opet manje nego Xadv i Tmax......
Da kupujen skuter ceka bi prvi misec 2022 i uzea u Njemackoj sa 6001 km za 70 iljada max na cestu😎😎😎😎😎
Uzimat novo.....!?!?!?!?
Boze sacuvaj.......
 
Pa jel ko kupija ovu Forzu 750 . Bit ce ka i onu 300, niko ili dva tri covika. Mozda da je bolji podavac, pa bi otislo cca 10 kom. Xadv prosle g cilih 9 u Hr. A t maxova do danas bar 40 kom.
Stani po ulicama i prati, sve ćeš ih vidjet kad-tad .
 
ja bi samo naglasio da nažalost tuono V2 nema 160KS, da barem ima, bio bi još bolji za po gradu, ali i ovako je dobar.
Inače, moja vizija savršenog gradskog skutera su Medly 150 ili Honda SH150, ne kužim čemu maxi skuter za po gradu, nisi ništa više mobilan nego sa motorom.
Po meni gradski skuter mora bit takav da ga mogu uhvatit rukama, dignut i okrenut za 180 stupnjeva ako treba a ne tenk od 200kg, ali to je samo moja vizija, bitno je ne upilat ljude sa svojim vizijama.
Mislim da ima više prostora na maxi skuteru, ja sam 195 visok i ima malo lufta za koljena na kymcu dowtown 300i, na manjem skuteru ne vjerujem da bi imao mjesta za koljena.
Isti problem imam i sa autima, u većini auta mi koljena zapinju za volan, zato imam karavan.
 
Prije par dana su me zvali iz Honde Rijeka jer sam 2020. razmisljao za X ADV ili Tmax 560.
Tada nisu imali testni pa sam isao na zicer i uzeo Tmaxa.
Valjda su ove godine opet poceli zvati kupce pa sam ja dosao na red i pita gospodin ako sam za testnu voznju a ja mu kazem samo ADV, nemaju ADV te mogu probati samo Forzu 750.
Uglavnom, rekao je da ADV-a u HR se ne moze nigdje testirati, cak niti kupiti nego da ih jako puno prodaju ali sve po avansnoj uplati i cekanju od par mjeseci.
Ako je to stvarna politika Honde, onda je Yamaha 10 koraka ispred...

Uzas...
 
Prije par dana su me zvali iz Honde Rijeka jer sam 2020. razmisljao za X ADV ili Tmax 560.
Tada nisu imali testni pa sam isao na zicer i uzeo Tmaxa.
Valjda su ove godine opet poceli zvati kupce pa sam ja dosao na red i pita gospodin ako sam za testnu voznju a ja mu kazem samo ADV, nemaju ADV te mogu probati samo Forzu 750.
Uglavnom, rekao je da ADV-a u HR se ne moze nigdje testirati, cak niti kupiti nego da ih jako puno prodaju ali sve po avansnoj uplati i cekanju od par mjeseci.
Ako je to stvarna politika Honde, onda je Yamaha 10 koraka ispred...

Uzas...
Slusaj
To je nazalost tako
Ali ako cemo o servisu i podrsci onda bi svi u Splitu tribali vozit Suzuki😎
 
Prije par dana su me zvali iz Honde Rijeka jer sam 2020. razmisljao za X ADV ili Tmax 560.
Tada nisu imali testni pa sam isao na zicer i uzeo Tmaxa.
Valjda su ove godine opet poceli zvati kupce pa sam ja dosao na red i pita gospodin ako sam za testnu voznju a ja mu kazem samo ADV, nemaju ADV te mogu probati samo Forzu 750.
Uglavnom, rekao je da ADV-a u HR se ne moze nigdje testirati, cak niti kupiti nego da ih jako puno prodaju ali sve po avansnoj uplati i cekanju od par mjeseci.
Ako je to stvarna politika Honde, onda je Yamaha 10 koraka ispred...

Uzas...
Standarni debilizam koji gospodin srdoc (namjerno malim slovom) uredno provodi vec desetljecima a da nije u pitanju Honda odavno bi moga stavit kljuc u bravu
 
Slusaj
To je nazalost tako
Ali ako cemo o servisu i podrsci onda bi svi u Splitu tribali vozit Suzuki😎
Ako cemo o servisu i podrsci u Istri, Yamaha je jedno 20 svijetlosnih godina ispred Honde.
Em im je pristup normalniji, em im je rok za dijelove kroz par dana ako nemaju na stanju em imaju puno vise razumijevanja da se vozilo od +10000€ mora probati prije kupnje.
Honda se fura na Rolex, sa velikom razlikom da Rolex mozes naruciti bez obaveze preuzimanja a Honda zeli i lovu unaprijed.

Glupost, pasti ce na Piaggovu razinu sto se PR-a tice...
 
  • Like
Reactions: Napier and karet
izgubila se iz vida jedna za današnje vrime značajna činjenica
ovi hondini agregati od 750 cc troše malo
evo prošla dva dana điradi, normalne vožnje bez pretjeranog gasiranja a opet brže od auta na cesti, prosječna potrošnja točno 3,5 l
ni blizu se ne može približit nijedan drugi maxi skuter