Nova Honda FORZA 750 2021.

I t-max i Honda imaju svoje prednosti, meni su oba skutera od Honde bolji nego t-max ali opet da kupujem skuter kupio bi rađe t-max i to radi lanca na hondama
 
Last edited:
izjava i stav ti je za popidit:rolleyes:
tmaxaši se svugdje trude istaknuti lažnu superiornost tmaxa... e pa kad vas se dovede pred zid onda nije važno ovo ono...ništa nije važno
uglavnom 40% manja potrošnja nije zanemariva koliko god se trudili filozofirat🤠
40% manja potrosnja po tvojoj matematici, koja ti ocito nije jaca strana. Ili deklariras lazno ili ti matematika ne ide...Meni potrosnja ne znaci nista, da sam cicija nebi sigurno vozio Tmaxa, nego nesto sto mi je optimalno za odrzavanje, optimalno za potrosnju i da sto manje platim.
 
… zna on jako dobro da je istina to sta ti pises, ali mu je sad dosadno kad joke vise nista ne pise pa trazi nove zrtve… :mrgreen:
 
Poznava sam par vlasnika temaksova...to bi se ubilo za 2kn, a ne za 2lit goriva.
Zato se i ne druzimo vise...
Pa ocito da si upoznao one koji su na kredu uzeli pa nisu imali za kavu platiti. Ja znam brdo sa Tmaxom i svi su normalni, nije da gledaju kunu. Ali to je tako kad zelis nesto da budes "in" pa nemas za jesti.
 
40% manja potrosnja po tvojoj matematici, koja ti ocito nije jaca strana. Ili deklariras lazno ili ti matematika ne ide...Meni potrosnja ne znaci nista, da sam cicija nebi sigurno vozio Tmaxa, nego nesto sto mi je optimalno za odrzavanje, optimalno za potrosnju i da sto manje platim.
Matematika mu nije jaca strana sigurno, ma da mi se cini da i zajebava nas postene temaxase 🤣
 
pa dobro eto priznajen je malo:giggle:

...da ne zaboravin, bija za vikend do knina i nazad priko drniša i šibenika...potrošnja 3,9 l 🤩
 
pa dobro eto priznajen je malo:giggle:

...da ne zaboravin, bija za vikend do knina i nazad priko drniša i šibenika...potrošnja 3,9 l 🤩
Koga boli k za potrosnju! Meni van grada, a tek ga razradija, 4,5 -5,1 u fullu nakon razrade, po gradu u toku razrade pise 4,9, van 4,4 .
 
Koga boli k za potrosnju! Meni van grada, a tek ga razradija, 4,5 -5,1 u fullu nakon razrade, po gradu u toku razrade pise 4,9, van 4,4 .
Jebote sta pije….
Moj motoric van grada gas kocnica relly cca 4.9 ltr
Max 5.5 i to ako je samo uzbrdo…..
Jos kad ulijen Shell fuelsave….odma pise 500 km dolet😂😂😂😂
 
cvt je za sporije ubrzanje, sporija vozila i gradske gužve, dct je za veće brzine i ubrzanje, nije baš najbolji za stop & go gužve, te je skuplji i teži

dct najbolje radi kada vi mijenjate brzine tipkama, a ne kada pustite da on pretpostavlja kada da prebaci, dok kod cvt samo dajete gas

poznajem neke koji su novu hondu rebel 1100 dct vratili i uzeli ručnu jer se nisu mogli naviknuti na čudan rad nakon što su prešli sa cvt, no opet mnogi uživaju u dct na hondama x-adv i nc750
 
jučer sedin sa moto ekipon od kojih su trojica imali više tmaxova, a respektabilni su vozači
i pitan ja njih koliko su van znali trošiti vaši tmaxovi i koliko troše kad se maknu negdi u đir
e pa svi su rekli da je to od 8 pa na dalje, što je potvrdilo da nisan lud i da mi se nije pričinjalo kad san reka da mi je potrošija bila oko 9 tog dana...
tako da slobodno mogu sad reč kako oni koji nisu nikada deklarirali potrošnju tmaxa iznad 8 l da nisu nikad ni "vozili"
otrijeznite se i kupite hondu :p 😁 :giggle: 🤩 🤠 :geek: :cool:
 
Last edited:
cvt je za sporije ubrzanje, sporija vozila i gradske gužve, dct je za veće brzine i ubrzanje, nije baš najbolji za stop & go gužve, te je skuplji i teži

dct najbolje radi kada vi mijenjate brzine tipkama, a ne kada pustite da on pretpostavlja kada da prebaci, dok kod cvt samo dajete gas

poznajem neke koji su novu hondu rebel 1100 dct vratili i uzeli ručnu jer se nisu mogli naviknuti na čudan rad nakon što su prešli sa cvt, no opet mnogi uživaju u dct na hondama x-adv i nc750
... tocno to i steta jer su ove nove honde izgledom stvarno top... a onda se moras jebavat s botunima usrid grada... jos su i teske ko olovo i moras se jebavat s lancem...
 
Last edited:
Meni prika, ono totalni as, cipa maxa na kolo jebaćki bok isto tako ono brutala je samo makseve vozi proba je i xadv al nema tu gušta lošije ide nakolo jebiga a i bokove je teže držat max je tu ipak kralj još po okukama odlićno drži i moš ga dobro leć pa svi ovi gradski ga liježu koda nema sutra dok hondu i ne baš mada i honda dobro izgleda ai dobro ide po ravnom he he he i top je to kad malo troši jedino je teška ko kurac i ona isprika za pretinac je jad sta ces s tin
 
Meni prika, ono totalni as, cipa maxa na kolo jebaćki bok isto tako ono brutala je samo makseve vozi proba je i xadv al nema tu gušta lošije ide nakolo jebiga a i bokove je teže držat max je tu ipak kralj još po okukama odlićno drži i moš ga dobro leć pa svi ovi gradski ga liježu koda nema sutra dok hondu i ne baš mada i honda dobro izgleda ai dobro ide po ravnom he he he i top je to kad malo troši jedino je teška ko kurac i ona isprika za pretinac je jad sta ces s tin
:mrgreen:(y)
honda xadv i tmax imaju zajedničko samo mjesto pod sicem
 
:mrgreen:(y)
honda xadv i tmax imaju zajedničko samo mjesto pod sicem
Hahha
Lako mu je sa tim poluproizvodima😂😂😂
Sta se nije utrkiva sa Africon Twin……
I da…..SC Project……nije ni lud…..
Sta nije stavia Akrapa nego top topova
SC Project i trka sa poluproizvodima…….lako je tako
 
jučer sedin sa moto ekipon od kojih su trojica imali više tmaxova, a respektabilni su vozači
i pitan ja njih koliko su van znali trošiti vaši tmaxovi i koliko troše kad se maknu negdi u đir
e pa svi su rekli da je to od 8 pa na dalje, što je potvrdilo da nisan lud i da mi se nije pričinjalo kad san reka da mi je potrošija bila oko 9 tog dana...
tako da slobodno mogu sad reč kako oni koji nisu nikada deklarirali potrošnju tmaxa iznad 8 l da nisu nikad ni "vozili"
otrijeznite se i kupite hondu :p 😁 :giggle: 🤩 🤠 :geek: :cool:
Sta si se ti uspizdija😂 sa potrosnjom koji vrag. Ima si nosoroga pija ti je manu isusovu. Pa si pisa koga briga za potrosnju. Drugo nemas ni xadv ni forzu. Imas govance od integre:mrgreen:
 
... tocno to i steta jer su ove nove honde izgledom stvarno top... a onda se moras jebavat s botunima usrid grada... jos su i teske ko olovo i moras se jebavat s lancem...
Ma izgled je super i xadv i forza. Ali 240 kg plus visina xadv, lanac, nije ni s od skutera. Neko je lipo napisa. Dct je za one sta ne znaju saltat( Africa). A za po gradu salta rukom ili nogom isti kurac. Al ono sta uvik kazen. Ni forza ni pogotovo xadv nemaju mobilnost skutera
 
Hahha
Lako mu je sa tim poluproizvodima😂😂😂
Sta se nije utrkiva sa Africon Twin……
I da…..SC Project……nije ni lud…..
Sta nije stavia Akrapa nego top topova
SC Project i trka sa poluproizvodima…….lako je tako
Ti bit ce imas SC project. Stavljan 1000€ da imas. Ajmee meni. Lik sve sta ima to je najbolje. Od motora, cizama, kacige, jakete , a pogotovo maglenki i kufera. Brate ja ne znam jel tebe itko u tvom drustvu ozbiljno shvaca, a kamoli ode
 
... ne sicas se ti kad niti jedan tmax 500 sa onom prednjom Y plastikom u mat boji nije valja, nego samo oni sa pituranom u sjajno... :mrgreen: