Nova Honda FORZA 750 2021.

... ja sam prosa priko 40000 km s tmaxom 500 na malossiju... ti si tad ako se dobro sjecam bio protiv variomata i diranja u ''savrsenstvo'' i stavljanja talijanskih dijelova u njega... :mrgreen:... i vozia sam cesto na autoputu u full gasu, tako da te price o potrosnji od 8 litara su klasicne kavanske di su lole ponosne kad kazu da im tmax trosi 10 litara... :mrgreen:
... btw. i cosmicu je trosio isto kao meni sa istim setupom malossija... al dobro, ni on ne zna vozit pa cemo virovat ovima iz birtije... :mrgreen:
Je
Bia san protiv…..
Zato i nisan prvih 9 godina ima variomat
A onda san ga ipak stavia…..
I opet ne costu ili pollini nego najpouzdaniji Malossi……
Jel bila potriba…..neznan…….after market ispuh…..amo rec da OK jer bolje se cujen.lipsi je zvuk a i cijena je bila na akciji pa onda kad je bal nek je maskenbal…..ispuh i variomat su jedini bili neispimpani……
Za 140 kmh da trosi dosta vise san cua.Kazen da nisan provjerava jer mi potrosnja radi potrosnje nije zanimala nego iskljucivo radi dometa da vidin kad moran na pumpu
Kazen….nisu bili neki veliki novci……
Sta se tice Hondinih skutera mora se ic na after market ispuh jer je OEM neugledan…..
Pogotovo na X-adv
Prika ima priku koji je stavia Akrapa.sad to izgleda puuuno bolje…..i cijena je paprena…..ali tako je to……
 
Je
Bia san protiv…..
Zato i nisan prvih 9 godina ima variomat
A onda san ga ipak stavia…..
I opet ne costu ili pollini nego najpouzdaniji Malossi……
Jel bila potriba…..neznan…….after market ispuh…..amo rec da OK jer bolje se cujen.lipsi je zvuk a i cijena je bila na akciji pa onda kad je bal nek je maskenbal…..ispuh i variomat su jedini bili neispimpani……
Za 140 kmh da trosi dosta vise san cua.Kazen da nisan provjerava jer mi potrosnja radi potrosnje nije zanimala nego iskljucivo radi dometa da vidin kad moran na pumpu
Kazen….nisu bili neki veliki novci……
Sta se tice Hondinih skutera mora se ic na after market ispuh jer je OEM neugledan…..
Pogotovo na X-adv
Prika ima priku koji je stavia Akrapa.sad to izgleda puuuno bolje…..i cijena je paprena…..ali tako je to……
... pa meni nisu tako losi na integri i forzi originalni topovi... ali kad vidis kako npr. na crvenom x-adv-u stoji crni akrap, vidis odma da je to to, cijena uopce nije bitna... za razliku od tmaxa kojem akrapovic stoji ko kurac... :mrgreen:
 
... pa meni nisu tako losi na integri i forzi originalni topovi... ali kad vidis kako npr. na crvenom x-adv-u stoji crni akrap, vidis odma da je to to, cijena uopce nije bitna... za razliku od tmaxa kojem akrapovic stoji ko kurac... :mrgreen:
Oni stari akrap na Kraljevima je bia zakon
Ovi novi je smisan……
Je……akrap na Xadv stoji savrseno
Mada SC na Integri je bolnica
 
... uzet bilo sta osim akrapovica na tim hondama je grijeh s obzirom kako dobro im stoji... al ima svita sta da zadnje pare za takav skuter pa onda kuka kako je akrapovic skup i da je to bacanje para, jos jedna birtijska spika...:mrgreen:

Oni stari akrap na Kraljevima je bia zakon
Ovi novi je smisan……
Je……akrap na Xadv stoji savrseno
Mada SC na Integri je bolnica
... i na forzi 750 isto... kao saliven...
 
Last edited:
Isti je auspuh za oba :mrgreen:

xadv, tmax, c650…sve kosta pun q..ali jos nitko nije kukao da mu je auspuh skup:) barem moje iskustvo..mozda malo za TMax, ali je ipak full sustav, ne slip on, pa je i cijena podosta visa..
 
... uzet bilo sta osim akrapovica na tim hondama je grijeh s obzirom kako dobro im stoji... al ima svita sta da zadnje pare za takav skuter pa onda kuka kako je akrapovic skup i da je to bacanje para, jos jedna birtijska spika...:mrgreen:


... i na forzi 750 isto... kao saliven...
Nisan vidia na Forzi ali na Xadv je taman….
Na crvenom xadv akrap ali sivi sa onim dodacima……
Jako dobro……..malo ispod 7 iljada kn
Bacanje para ili ne neznan….
Svaki pimp je pozeljan
OEM motor/skuter je sramota😂😂😂😂


Btw jedan ima SC na Integri i stoji joj savrseno…….nema greske😜😂
 
Nisan vidia na Forzi ali na Xadv je taman….
Na crvenom xadv akrap ali sivi sa onim dodacima……
Jako dobro……..malo ispod 7 iljada kn
Bacanje para ili ne neznan….
Svaki pimp je pozeljan
OEM motor/skuter je sramota😂😂😂😂


Btw jedan ima SC na Integri i stoji joj savrseno…….nema greske😜😂
Moj je OEM. I nikad nista necu stavit. Potrosija san na pinpanje 5 motora. Nema vise tih gluposti. Aj da akrap na nesto izgleda pa bi ga stavija na 560. Ovako nista
 
Nisan vidia na Forzi ali na Xadv je taman….
Na crvenom xadv akrap ali sivi sa onim dodacima……
Jako dobro……..malo ispod 7 iljada kn
Bacanje para ili ne neznan….
Svaki pimp je pozeljan
OEM motor/skuter je sramota😂😂😂😂


Btw jedan ima SC na Integri i stoji joj savrseno…….nema greske😜😂
Ispod 6500 je crni..titan i parsto kn nize..

xAdv po Ruting webu stoji 94900…samo sto ga ne mozes dobiti vise ove godine (navodno)…Akrap ipak mozes, makar se malo ceka :mrgreen:
 
Moj je OEM. I nikad nista necu stavit. Potrosija san na pinpanje 5 motora. Nema vise tih gluposti. Aj da akrap na nesto izgleda pa bi ga stavija na 560. Ovako nista

... ima i za novog tmaxa akrap koji izgleda super, ali je malo teze dobavljiv i nema homologaciju... da ga jos imam ne bi se mislio ni sekunde... :mrgreen:
 
Neznan jel isti ide na Forzu
Svaka cast 560 ali ovi izgleda 3 puta lipse
 

Attachments

  • 491FFD01-CAD3-4B66-AA2E-9059D43D9141.jpeg
    491FFD01-CAD3-4B66-AA2E-9059D43D9141.jpeg
    309.2 KB · Views: 0
  • 8731EFE4-3C97-4D33-B1AA-5E7338169683.jpeg
    8731EFE4-3C97-4D33-B1AA-5E7338169683.jpeg
    629.4 KB · Views: 0
Neznan jel isti ide na Forzu
Svaka cast 560 ali ovi izgleda 3 puta lipse
Čuo sam ga i vidio uživo, izgled 10/10 ali za tu cijenu sam očekivao bolji zvuk.

Jbg ekipa t-maxaša digla ljestvicu visoko šta se tiče zvuka i akrapa. Sjebali su normalne ljude. 😅
 
Čuo sam ga i vidio uživo, izgled 10/10 ali za tu cijenu sam očekivao bolji zvuk.

Jbg ekipa t-maxaša digla ljestvicu visoko šta se tiče zvuka i akrapa. Sjebali su normalne ljude. 😅
Nema veze
Glavno da je pimp
Da nije OEM motor
 
judi koji voze skoro 40-50 g motore i vozili su sve i svašta
pitanje nije bilo navijačko, samo su rekli šta je
Sta im znaci 40 godina motora kad im matematika ne ide? Evo ja sam tankao 150kn "do cepa". Napravio sam 200km, jos imam dvije "kockice". Za dan cu doci u rezervu pa cemo vidjeti koliko ce to biti.

EDIT:

Evo, danas isao do Vrsara na kavu.
Znaci 262km sa 15l benze, ostalo mozda jos par kilometara da ostanem suh.
Pa pitaj kolege koliko je to prosjek...
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Dene and maRRin 06