Nova Honda VFR 800 Crossrunner

Na mome rc60 je to rješeno i sve ostale boljke sta su prije bile
 
grafit said:
Famozni ventili i nisu neki problem,na svojoj provjeravao na 43000 km i odlični ,lanci razvoda odličnih,promjenjene svjećice (prvi put),jedino jedan natezač razvoda prednji.Starija vfr sa vtecom ali mašina mehanički slična .Napiši osvrt kad je provozaš tipa ovjes kočnice jer ta tvoja ima trakcon control ako se nevaram .
Naravno. Čim ulovim malo dobrog vremena, tj ceste. Nego, kod koga si radio taj veliki servis, ako se smije znati? Navodno je dosta skup.
 
Odličan motor naročito za one nižeg rasta i lakše kojima je crosstourer velik,udoban i precizan za vozit e sad vtec ili neki agregat tipa V2 to je više stvar ukusa  :021:
 
Ima netko nekih novih dojmova o motoru, baš me zanima zašto nema prolaza u HR (osim cijene)... :misli:
 
.. ok .. hvala na odgovoru .. ince trazim novu igracku,, zasitil sam se svog kawasaki zr7s,, makar me sluzio besprijekorno 60.000 km...
Neces fulat,ja imam 2011 i motor me odusevio...vec sam ga par puta namjeravo prodat ali mi uvijek dodje zao,znam da cu tesko naci nesto tako univerzalno...i sa zenom na daleki put,i sa deckima na ostru voznju oko senja,za sve je!
 
  • Like
Reactions: max23pig
Neces fulat,ja imam 2011 i motor me odusevio...vec sam ga par puta namjeravo prodat ali mi uvijek dodje zao,znam da cu tesko naci nesto tako univerzalno...i sa zenom na daleki put,i sa deckima na ostru voznju oko senja,za sve je!
jeli se grije na malim brzinama i u gradu tj pali se venzilator.To mi bas smeta na mojoj rc45
 
A grije,ali ako usporedim sa fz8 ,koji sam imao prije,puno manje...
 
  • Like
Reactions: grafit