MITAS TOURING FORCE

...
 

Attachments

  • FB_IMG_1600801762984.jpg
    FB_IMG_1600801762984.jpg
    95.9 KB · Views: 147
dok je ovako nova, (tek par km), skoro da ne osjetim razliku od SF+ :) (nisam još probao po kiši)

i ako sredina na zadnjoj bude izdržala bar 2000km više nego SF+, budem kupio opet

:unsure: a sviđa mi se i šara :cool:


3.jpg
 
Last edited:
dok je ovako nova, (tek par km), skoro da ne osjetim razliku od SF+ :) (nisam još probao po kiši)

i ako sredina na zadnjoj bude izdržala bar 2000km više nego SF+, budem kupio opet

:unsure: a sviđa mi se i šara :cool:

Znaci ipak si kupio Mitas. Bio si neodlucan do samog kraja :) Hajde super ako ti je sjela (y)
 
danas uhvatio malo vremena, pa tek par km na Krndiju, :)
iako je cesta u osojnim stranama još bila mokra/masna
 
Meni naspram sf+ taj touring malo sporije pada u prebacivanju, grip je dobar ali ne kao u sportice no dobro nije ni za ocekivati. Za mediokriteta od vozaca poput mene sasvim dobra guma. No otkrio sam pirelli angel st.. meni osobno bolja od mitasice..
 
Sad doma dosao sa novim gumama na motoru jbt govno mi se par puta smrzlo xD
Motor pada u zavoju sam na sto sam se odvikao hahaha
 
  • Haha
Reactions: Faber and DADO+
Sad doma dosao sa novim gumama na motoru jbt govno mi se par puta smrzlo xD
Motor pada u zavoju sam na sto sam se odvikao hahaha
Mooozda ipak malo da spustis tlak u zadnjoj...🙂🙃.djeluje mi od iza..prenapumpana.Tako su i meni u vulkanizera,napuhali 2.9 🙄
 
Vidjet cu kako mi odgovara... evo vec lagano je vozljiviji motor i osjecaj drugaciji
 
Očekujem i komentare za vožnju ispod 20 celzija, nova je po ljeti namontirana, uz to magistrala idelani uvjeti, nema straha drži to bez problema, mitas vrijedi svake kune... e sad kad se love ovi sunčani vikendi sa max 15 stupnjeva nije baš da se raduje vožnjama ko po ljeti, koliko se osjeti kod vas? Ili naspram drugih guma?
 
Nakon ove sezone koja je bila kita za vožnju pogotovo prema zapadu i ne znajući kakva bude iduća a Metzelerke Z8 gotove, odlučio na Versysa staviti Mitas TF...set košta 200Kn više nego samo zadnja Z8 i za sada više nego ugodno iznenađen, jedino što motor malo sporije pada u zavoj...dovoljno gripa, "zmijice" na cesti se ne osjete i ako odvrte 9-10k km kao Angel ST ili Z8 uzimam ih opet
 
Nisam set odvozio do kraja jer sam prodao motor al sam dosta prosao sa njima i ko nove su. Drugi lega ga sad vozi i dalje su skroz okej. Jbg kmtrazu ne znam.


Ne znam, ja idem na posao i kad je -5 i nemam nikakvih problema, ali ja sam antitalent pa je meni sve dobro.

A ti nisi neko mjerilo jer ti koljenom vozis po parkingu ja to ne mogu ni na 160 😂
 
Evo, da se zapišem jer ću opet zaboravit na koliko km sam ih stavio pa neću znat su napravile 8 ili 9000
Dakle, montirane na 33750km, malo bacio đir do Gornjeg Jelenja da se potroše.
evo,lagani report na današnji dan gospodnji 20.10.2020.
pređeno cca 38700km, dakle nakon 5000km približavamo se legalnom limitu, očito magistralni putevi i više temperature, a i tvrdnje suvozačice da joj se počne spavat ako ne vozim brže, su utjecali na potrošnju, ovaj put neće izdržat 8-9000, ali s obzirom na moju škrtost, vjerujem da će 7000 doživit, taman do kraja zime.
20201020_113052.jpg

20201020_113118.jpg
 
možda i bolje, jer na 160 postoji dobra mogućnost da ćeš zastrugat i koljenom, ramenom, glavom ako probaš samo koljenom strugat :mrgreen:


Ma i ne pokusavan jer sam skuzio mogu i 160 bez koljena 😂
 
evo,lagani report na današnji dan gospodnji 20.10.2020.
pređeno cca 38700km, dakle nakon 5000km približavamo se legalnom limitu, očito magistralni putevi i više temperature, a i tvrdnje suvozačice da joj se počne spavat ako ne vozim brže, su utjecali na potrošnju, ovaj put neće izdržat 8-9000, ali s obzirom na moju škrtost, vjerujem da će 7000 doživit, taman do kraja zime.
View attachment 724196
View attachment 724197
Kako vidim svi pomalo dolaze na onih mojih 6000, a mene su razapinjali kad san to objavi. He, he.
 
  • Like
Reactions: Igor28 and tomo3