MITAS TOURING FORCE

Pošto jednostavno ne mogu čekati više Angel GT, kupio mitas koji mi je stigao nakon sat vremena u ruke od poziva prema gospođi Gordani iz Labina, i hvala joj najljepša! Prednja je jako svježa stara jedva 3tjedna, zadnja je bila zadnja proizvedena prije korone(4.mj)😁 Pa evo idu hladniji dani odnosno idealno vrijeme za vožnje pa cemo ispratit ovu hvaljenu gumu dok se ne raspadne, nadam se da će izdržati do ljeta barem, 10k mora izdržat inače nije Touring 😅, Angel ST je bio prije pa ću povuci usporedbu između njih i načine vožnje. Razlika je zbog korone 460kn između TF i GT inače bi bila oko 200kn, danas ide montaža i vikend more jer je motor 8 dana na stenderu. Nakon pročitanih 25 stranica o njima idem probat pa suditi!
 

Attachments

  • pixlr_20200917111606287.jpg
    pixlr_20200917111606287.jpg
    231.4 KB · Views: 99
  • pixlr_20200917111536851.jpg
    pixlr_20200917111536851.jpg
    200.4 KB · Views: 102
  • IMG_20200917_110950.jpg
    IMG_20200917_110950.jpg
    229.6 KB · Views: 91
  • IMG_20200917_111028.jpg
    IMG_20200917_111028.jpg
    122.8 KB · Views: 140
Pošto jednostavno ne mogu čekati više Angel GT, kupio mitas koji mi je stigao nakon sat vremena u ruke od poziva prema gospođi Gordani iz Labina, i hvala joj najljepša! Prednja je jako svježa stara jedva 3tjedna, zadnja je bila zadnja proizvedena prije korone(4.mj)😁 Pa evo idu hladniji dani odnosno idealno vrijeme za vožnje pa cemo ispratit ovu hvaljenu gumu dok se ne raspadne, nadam se da će izdržati do ljeta barem, 10k mora izdržat inače nije Touring 😅, Angel ST je bio prije pa ću povuci usporedbu između njih i načine vožnje. Razlika je zbog korone 460kn između TF i GT inače bi bila oko 200kn, danas ide montaža i vikend more jer je motor 8 dana na stenderu. Nakon pročitanih 25 stranica o njima idem probat pa suditi!
I ja sam lani prešao sa Angel ST na TF. Meni TF puno bola guma. Trenutno sam na SF, koje koristim ljeti, ali čim zahladi vraćam se na TF.
 
Prvih 600km odrađeno iz zg do plominke, od toga 100km plomin-brseč, ako nisam 10 puta prošo gore dolje:mrgreen: nemam neke primjedbe osim škripanja prednje i zadnje na jednom mrvicu jačem kočenju i jedno lagano klizanje preko velike strelice u karlovcu u lijevom zavoju a nisam imo neki veliki nagib pa ćemo to pripisat debelom sloju boje.
 
Nakon što sam ih smontiro na motor, prva je vožnja bila sa suvozačem, sin koji je veći od mene 190 cm-80 kg), vožnja bez problema, dalje solo bez ikakkvih problema, mada ja ne vozim na nož, čista turistička vožnja, isprobao malo brže i zavoje, mogu reći da za sada (cca 500-1000 km) da sam uber zadovoljan .
 
Prvih 600km odrađeno iz zg do plominke, od toga 100km plomin-brseč, ako nisam 10 puta prošo gore dolje:mrgreen: nemam neke primjedbe osim škripanja prednje i zadnje na jednom mrvicu jačem kočenju i jedno lagano klizanje preko velike strelice u karlovcu u lijevom zavoju a nisam imo neki veliki nagib pa ćemo to pripisat debelom sloju boje.

jel ti imaš bisage na tom motoru i jesi se vraćao u nedjelju doma oko 4 ili 5 popodne.
 
jel ti imaš bisage na tom motoru i jesi se vraćao u nedjelju doma oko 4 ili 5 popodne.
dada, jedini sa bisagama valjda na tom području i šarenom kacigom :mrgreen:
Edit: evo red je da fotkam i gumu, prst do ruba i dosta
 
Last edited:
ako ti se klizala po ravnom, kako će tek biti dok se počneš voziti po zavojima :mrgreen:
 
dada, jedini sa bisagama valjda na tom području i šarenom kacigom :mrgreen:
i neke niske čizme ako se ne varam. Imaš sportski pozdrav, ja sam onaj sa suvozačicom koji te prešal tamo poslje Donje Dobre.
Mogal si stat u Mrnom Kutu pa me počastit pivom :D
 
ako ti se klizala po ravnom, kako će tek biti dok se počneš voziti po zavojima :mrgreen:
pa neću kočit u zavoju :ROFLMAO:
i neke niske čizme ako se ne varam. Imaš sportski pozdrav, ja sam onaj sa suvozačicom koji te prešal tamo poslje Donje Dobre.
Mogal si stat u Mrnom Kutu pa me počastit pivom :D
Da, alpinestarsove visoke tenisice... jedino si me ti prešo, valjda nikog drugog nije ni bilo hahaha, nisam skužio uopce mirni kut inace bi stao. Vidim da se suvozačica dobro zaljepila, imaš dobar tempo;)
 
pa neću kočit u zavoju :ROFLMAO:

Da, alpinestarsove visoke tenisice... jedino si me ti prešo, valjda nikog drugog nije ni bilo hahaha, nisam skužio uopce mirni kut inace bi stao. Vidim da se suvozačica dobro zaljepila, imaš dobar tempo;)

To je htio čuti...
...a i ovo mu drago čuti
:mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Igor28
To je htio čuti...
...a i ovo mu drago čuti
:mrgreen:
od tragičnog događaja koji se zbio 12.9.2020. ni ovakve stvari me ne vesele. Tog dana, prema Gornjem Jelenju, na drituri prije hrvatskog Mulhollanda me namazal Slovenac sa suvozačicom na s1000rr. Uspio sam ga nekako pratit do Gornjeg Jelenja, tj on mi je dopustio da ga pratim, kad smo stali na GJ, i kad je dignul vizir, shvatio sam da i on i suvozačica imaju sigurno oko 60 godina. Od toga dana se tješim da on ima 70ks više, da on i suvozačica skupa imaju malo više kila od mene, da on vozi sa supercorsama a ja na jebenom mitas TF, ali ne pomaže, rane su duboke.
 
  • Haha
Reactions: Feis123 and SpoRRi
Da pa pratio bi te ja da nemam mitas,ovako ipak drzim distancu jer nemam jos povjerenja u njih😜
eh, da si znao da i ja imam mitas isti kao ti, bilo bi bolje jer biš stao u Mirnom Kutu i platio pivu, ovako nadajmo se da ćeš imat popravni :D
 
Probni let obavljen Zg-Plomin-Dopolavoro-Zg
S obzirom da je gore bio Pilot road 2
Sad se naravno puno lakše prebacuje i za space speeds koje Versulja razvija čist ok
 

Attachments

  • IMG_20200919_130117.jpg
    IMG_20200919_130117.jpg
    93.4 KB · Views: 101