MITAS TOURING FORCE

ja sam se ovih dana vozikao malo, (ne neke posebne kilometraže)
i TF je sasvim OK na malo nižim temp. i dok je cesta hladnija :)
 
To je zato jer ste nasilni i agresivni vozači, ja sam gledao videa kako držat upravljač motora i tamo su rekli: "zamislite da imate 2 mala pilića u šakama i ne smijete ih zgazit"
Da tako nježno odvrćete gas, a ne ko na rodeu, gume bi vam duže trajale i više bi uživali u krajobraznim ljepotama :mrgreen:
 
Da znamo goniti gume bi nam trajale 3000 km.
 
  • Like
Reactions: MGS
...i nebi cura zaspala na motoru 😁
Cccc, pa to je ciljano, kad sam shvatio da ne mogu bit brz, reko, ajde da ju uspavamo pa da bolje osjetim njene cice na sebi, a i ruke joj sa tanka padnu među noge.
Mi mlađi moramo učit vas starije, kud ide ovaj svijet :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: +marek+
Cccc, pa to je ciljano, kad sam shvatio da ne mogu bit brz, reko, ajde da ju uspavamo pa da bolje osjetim njene cice na sebi, a i ruke joj sa tanka padnu među noge.
Mi mlađi moramo učit vas starije, kud ide ovaj svijet :mrgreen:
A baš si naivan...pa to ona tebe mulja (ako je Gromišćica), kao uspavao si je, a jedva čeka malo se protrljati i spustiti ruke... :mrgreen:...a ti ne kužiš i daš se isloristiti.
 
  • Like
  • Haha
Reactions: Igor28 and +marek+
Cccc, pa to je ciljano, kad sam shvatio da ne mogu bit brz, reko, ajde da ju uspavamo pa da bolje osjetim njene cice na sebi, a i ruke joj sa tanka padnu među noge.
Mi mlađi moramo učit vas starije, kud ide ovaj svijet :mrgreen:
ja pazim da me ne napastuje, pa nastojim brže vozit.....
samo onda mi najebu bubrezi kad počme mlatit.....
 
  • Haha
Reactions: Feis123
A baš si naivan...pa to ona tebe mulja (ako je Gromišćica), kao uspavao si je, a jedva čeka malo se protrljati i spustiti ruke... :mrgreen:...a ti ne kužiš i daš se isloristiti.
Vidiš vidiš, sad si mi otvoril oči i osjećam se iskorišteno, od sad, ako će se vozit neka plaća benzin, da barem malo naplatim usluge :mrgreen:
 
poštovane kolege ,kupio sam SF pre 2 zime dok se nisu pojavile TF.Meni na versysu 650 su trajale okruglo 10000 dok nije potpuno nestala šara na sredini.Vozim se sam i bez jakih kočenja i ubrzavanja ali opet dosta brzo u krivinama.Sad treba da montiram Turing force i vidim da mnogi pišu da su im gume trajale 7-8 hiljada km.Gledajući mitas sajt kontatovo sam da su dvokomponetne tek od dimenzije 170 a moja 160 je jednokomponentna.T mi je jako neobično pošto nikad nisam video da jedan model gume ima u 2 takva izdanja.
Sad razmišljam da li je bilo bolje da sam opet uzeo SF jer ako mi TF traju maltene isto onda bi pre ostao na SF
 
Idemo na 4. set mitasa TF :mrgreen:

20201101_143703.jpg
 
Ova gore na slici trenutno ima 8600 km a na cca 6800 km je došla do onog graničnika. A nekih 75% vožnje je u dvoje.
Navikao sam neke druge stvari ići do kraja pa mi je to navika :mrgreen:
 
  • Wow
Reactions: Feis123