Nova Multistrada??

mv_agusta

Active member
ducati-1098-enduro.jpg


Ducati’s replacement for the Multistrada adventure-style motorcycle has been spotted testing in Italy.

The new bike is well advanced in to development – dealers have already been shown the sporty new model, which will completely replace the Pierre Terblanche-designed Multistrada 1100 next year.

The pictures show the bike is completely road-biased with wide sport tyres and a thick single-sided aluminium swingarm similar to the 1098.

Insiders who have seen the bike confirmed that the bike also has the Ducati 1098’s 1099cc engine, complete with Ducati’s DTC traction control system as debuted on the Streetfighter.

The bike will be unveiled at this year’s Milan show in November and available next year.

Picture courtesy of Motociclismo Spain

c/p sa mcn.com
nemam volje prevoditi :wink:

čekam još neke slike za komentirati izgled
ali što se tiče mašinerije tj 1098 testastretta, hmm mogao bi to biti sport tourer snova, barem mojih :D
zapravo kad bi bila verzija sa 848 motorom unutra, uff mokri snovi
 
vauu 100+ hitova i jedan odgovor :mrgreen: :jesus:
 
a na njoj nije tribalo minjat ništa osim CJENE
 
zašto ja ne mislim da je skupa, ima taman cijenu ako se mene pita
npr ktm 990smt je manje viša ista klasa pa eto i on ima cijenu vrlo sličnu
 
nadam se da ce imati ljepsi dizajn od ove trenutne..ta mi nikak nije sjela.. :palacdolje:
a s obzirom da je KTM izbacio stvarno lijep model kao konkurenciju,morat ce se Talijani potruditi..
 
meni je trenutni multi tek prije možda godinu dana sjeo, kad je izašao je bio totalno drugačiji i čudan i futuristički pa je tražio privikavanje
a novi multi če možda postat "obični" sport-tourer kao zamjena za ST seriju?? pa onda 990smt ostaje sam u klasi
 
Obećal si još fotki. Na onoj prvoj i jedinoj se niš ne vidi  :wink:
 
a šta ču kad nema nigdje novih slika, čim negdje nešto pronađem stavim :wink:
 
za to ima posebna procedura. ima čovjek koji to zna, a ja sam siguran da doktor ima njegov telefonski broj

makar ja mislim da ti pitaš bez veze, samo onako da nešto pitaš  :palacdolje:
 
evo na prvoj strani ima informacija i slika

http://issuu.com/motorcyclenews/docs/mcn180209?mode=embed&documentId=090218185225-fe358f9e853c4000bb9d89a2744c6737&layout=grey

meni se dopada sve osim usisa zraka :misli: nekako previše strši naprijed
 
mv_agusta said:
evo na prvoj strani ima informacija i slika

http://issuu.com/motorcyclenews/docs/mcn180209?mode=embed&documentId=090218185225-fe358f9e853c4000bb9d89a2744c6737&layout=grey

meni se dopada sve osim usisa zraka :misli: nekako previše strši naprijed

Istina, a bogami i zadnji blatobran, onaj na kotacu dole. :?
Sigurno stiti po mokroj cesti, ali bez obzira, to treba skinuti. :mrgreen:
 
Stara mi je puno ljepša, ova mi zgleda ko svaki japanac... :(
 
biker4life said:
Istina, a bogami i zadnji blatobran, onaj na kotacu dole. :?
Sigurno stiti po mokroj cesti, ali bez obzira, to treba skinuti. :mrgreen:

zadni blatobran kao i na nexusu i runneru, ružno ali eto šta češ bar nije teško za skinut

meni se čini da će ovo biti novi model a NE zamijena za multi jer ovaj će imati motor iz 1098 znači oko 150ks možda manje ona standardna spika više momenta na nižim okretajima, a multi će možda dobiti malo zatezanje bora
ovaj model se navodi kao konkurencija bmw 1200gs-u dok multi je malo niže rangiran imo :misli:
ja bi volio vidjeti multi u konkurenciji ktm-u 990smt znači oko 110ks i manje kila da ipak bude za "everyday" :misli: