Nova Yamaha MT-10

DADO+ said:
:mrgreen:

a moš' misliti ideje :misli: ako se pojavi netko tko bi i kupio taj bike i
i kaže:

joke; :misli: de ako se pojavi netko tko hoće crnog,
sugeriraj mu da bi tu monotoniju crnila, taman fino razbile krvavo crvene felge i
imaš čovjeka koji hoće ledenog bijelog, ali s crnim felgama, pa da nema nepotrebnog
farbanja i troškova, odmah naručiš oba i samo zamijeniš kotače dok su novi


:LOL:

Što ne nađe nekoga sa fluo felgama, pa si zamijenite npr. samo prednju ili samo zadnju! :D :mrgreen:
 
:mrgreen:


sve je moguće, i ničemu s više ne čudim ;)

ja sam sigurno zastario, ali i „bimbus“ :mrgreen: mi je ljepši s crnim felgama
a ne onim kričavo – žuto/zelenim  :dizzy:
(bojama i da motor bude još više atraktivan, moglo se puno bolje poigrati)

https://www.youtube.com/watch?v=cLiiWQeH93g

za sjedalo su mogli već izbaciti update i napraviti ga nešto bar kao na Niken-u ili sl.

tVZaZsn.jpg


ggmlGqB.jpg



a i maska je mogla zadržati taj transformer look, ali biti nešto u stilu MT-15

https://www.youtube.com/watch?v=94rfe0oSOlI

( http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=260791.0 )



JBG,
sad netko tko razmišlja kao ja,
morao bi odmah, bar farbati felge, pretapacirati  sic ili uzeti gadni „comfort“, lonac im
još i oprostim, to je i onako kod većine motora dio koji je samo tu, da ga se promijeni :LOL:
kao i nosač tablice, koji ako već mora biti tu i ne preklopni, može biti ovako nešto

sumLRAm.jpg

 
nisam napisao;
na prethodnom YT su modeli za USA tržište, kao i ovi,
a evo tko je to sklopio  :mrgreen: ;)

BTW
to kad novi bike, raspakiravaš s palete, mirisi, najloni - čista perverzija  8)  :LOL:

https://www.youtube.com/watch?v=zSASH0CdOoM
 
Dado +, već te vidin na MT10....


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Elias said:
Dado +, već te vidin na MT10....

:LOL:

a vrtim ja u glavi par motora, 10tka mi nije baš 100% po volji ;)
(samo zimski ubijam vrijeme i pratim temu :mrgreen: )

…kad bi mogao, uzeo bih tri motora i od njih sklepao jedan (y)
 
nisam ljubitelj MT10

ali kada pak usporedim onu jokinu sa kucnim lubimcima i Traktor MT 539 ...  MT539 je ljepsi

A ove koje Dado+ prezentirao mogu i u seriju!
 
:mrgreen:

vidio sam tu ice fluo/red shemu na niz Yamaha motora i lak mi je, :misli: a tako/tako  :?
vilice su crne, (bar kod ne SP modela – gdje mi je to previše boja u kombinaciji)
ali ta crvena mi se ništa ne sviđa i meni bi ti motori bili ljepši da su felge crne

:misli: možda sam ja zastario, ali ta crvena mi jednostavno,
blago da to napišem :mrgreen: previše napadna

možda će se mlađim ljudima to više sviđati :neznam: žele biti uočljiviji, isticati se
pokazati da imaju novi motor, ali meni nije stalo do toga  8)
 
DADO+ said:
:mrgreen:

vidio sam tu ice fluo/red shemu na niz Yamaha motora i lak mi je, :misli: a tako/tako  :?
vilice su crne, (bar kod ne SP modela – gdje mi je to previše boja u kombinaciji)
ali ta crvena mi se ništa ne sviđa i meni bi ti motori bili ljepši da su felge crne

:misli: možda sam ja zastario, ali ta crvena mi jednostavno,
blago da to napišem :mrgreen: previše napadna

možda će se mlađim ljudima to više sviđati :neznam: žele biti uočljiviji, isticati se
pokazati da imaju novi motor, ali meni nije stalo do toga  8)
znaci ku.č..a :LOL: :LOL: :LOL:
 
Dali postoji neka najniža granica u okretajima ili brzini na mt10 kad se nebi smio koristiti quickshifter ili se može koristiti na bilo kojim okretajima i brzini?
 
koki_3 said:
Dali postoji neka najniža granica u okretajima ili brzini na mt10 kad se nebi smio koristiti quickshifter ili se može koristiti na bilo kojim okretajima i brzini?

20 km/h, 2300 okr/min su minimalni zahtjevi(za MT09 konkretno) za Yamaha OEM quickshifter
 
smile 77 said:
znaci ku.č..a :LOL: :LOL: :LOL:

pa, da, :LOL:
iako volim takav tip motora  8)  (y)

na 10tki bi sigurno još najmanje nekoliko 10 tis. kn potrošio,
(nešto – ali ne sve 'ko ona SP by P&B :mrgreen: )
tako da uglavnom pratim teme koje su meni zanimljive,
tipkam i nemam ništa od motora – 'ko većina forumaša i
ponosnih članova MK  (y) :LOL:
 
Citam puno negativnih komentara o "Mitu", odnosno i prije nego sam ga kupio sam procito iste, pa sam se odlucio javit nakon 5000km uzivanja na istom.(kupljen s 5200km)
Samo cu kratko napisat da mi za vrijeme voznje ne silazi osmijeh s lica, ne da ga je gust vozit nego jednostavno motor je cista perverzija..
Svim"nevjernim Tomama" ako ih put nanese prema Dubrovniku neka mi se jave, dobit ce  đir pa da onda vidim jeli imaju isto misljenje.
Jedini minus motora su sic(sjedalo), odma sam uzeo comfort model, retrovizori(kur..se ne vidi na njima), skinuti nakon reg, zadnji kraj (nosac tablice s retrovizorima), stavljen mali nosac i polozaj nogarica za suvozacicu..
O ukusima si ne raspravlja ali uzitak u voznji "Mita" je ajme majko..
Toliko od mene..  :biker:
P. S. Provo sam poslat slike ali mi neda, ne znam zašto
 
Ticabo said:
Citam puno negativnih komentara o "Mitu", odnosno i prije nego sam ga kupio sam procito iste, pa sam se odlucio javit nakon 5000km uzivanja na istom.(kupljen s 5200km)
Samo cu kratko napisat da mi za vrijeme voznje ne silazi osmijeh s lica, ne da ga je gust vozit nego jednostavno motor je cista perverzija..
Svim"nevjernim Tomama" ako ih put nanese prema Dubrovniku neka mi se jave, dobit ce  đir pa da onda vidim jeli imaju isto misljenje.
Jedini minus motora su sic(sjedalo), odma sam uzeo comfort model, retrovizori(kur..se ne vidi na njima), skinuti nakon reg, zadnji kraj (nosac tablice s retrovizorima), stavljen mali nosac i polozaj nogarica za suvozacicu..
O ukusima si ne raspravlja ali uzitak u voznji "Mita" je ajme majko..
Toliko od mene..  :biker:
P. S. Provo sam poslat slike ali mi neda, ne znam zašto
Ja sam isto odma stavio comfort sjedalo ali mislim da je ipak i to sjedalo malo pretvrdo nakon neke duže vožnje. Jedina zamjerka je položaj suvozača. Stavio sam produžetak od 6cm za nogare i malo je bolje ali još uvijek nije to to.


 
Desi uzeo taj produzetak, ja sam preko Yamahe(a oni od noveme) narucio bio kao produzetak ali su mi poslali samo neko zeljezo na L, koje nije funkcionalno a i izgleda katastrofa..
Jeli ti problem poslat mi na viber ili wapp sliku toga sto imas.. 0997333312
Unaprijed hvala
 
Ima za kupiti orginal ali je preskupo za taj komad "željeza". (105 EUR)


Ja sam za probu stavio komad ravne inoks ploče debljine 5mm. Sad bi samo morao izrezati kao ovaj orginal gore.
 
^^vi koji ste stavljali te produžetke, dali i dalje ako vozite na prstima petom udarate u noge suvozača?

Dali ste to stavljali zbog toga ili jer se suvozač žalio na extreman položaj nogu?

To je jedna od rijetkih zamjerki kojih sam imao kod tog motora, mada realno i nije baš predviđen za vožnju u dvoje... nego da se vozač zabavi. :D