Novema nova racing POHVALA

frend kod njih prije dvije godine mijenjao fazni lanac na gsx 1400 i sve prošlo kako treba
 
Povrijeđeni ego, no prije bih rekao povrijeđeni novčanik u kriznim vremenima.
Tako bar zvuči.....


Poslano sa iPhoneX i crkvenog tornja...mit Tapatalk
 
Elias said:
Povrijeđeni ego, no prije bih rekao povrijeđeni novčanik u kriznim vremenima.
Tako bar zvuči.....


Poslano sa iPhoneX i crkvenog tornja...mit Tapatalk
Ja sam sa njima jedino imao posla kaj su mi poslali potvrdu proizvodjaca.. brzo i expeditivno... istina bog ne kuzim kaj u njoj kosta 300 kuna... ali eto...
 
Kupovao tamo više puta, nikad nije bilo problema. Bilo bi u redu da napišeš o čemu se radi, a ne uletit kao padobranac, popljuvat i otići iz teme, možda nekome tvoje iskustvo pomogne ubuduće  (y)
 
Elias said:
Povrijeđeni ego, no prije bih rekao povrijeđeni novčanik u kriznim vremenima.
Tako bar zvuči.....


Poslano sa iPhoneX i crkvenog tornja...mit Tapatalk

Ja tipujem na servis, jer cijene imaju ok, trgovina je jedna on najboljih u RH, trgovici super....
 
tomo_loki said:
Postoje li servisi koji dozvoljavaju vlasniku ljubimca da bude pored njega može i uz uvijet da nesmije ni pisnuti.

ne znam, al pada mi nesto na pamet......
Budes ti tako u radnom prostoru, desi se nesto i ti budes ozlijedjen. Na kome je odgovornost? Na servisu pretpostavljam, odnosno onom ko ti je dopustio biti tamo. Mozda im neki pravilnik ne dopusta da stranke budu u tom prostoru.....


Ne znam, razmisljam naglas (uopce ne ulazeci u to kako se radnik osjeca kad mu neko dise za vratom).....
 
50000,00 do 150000,00 kn su kazne ovisno o okolnostima i vrsti posla kada se neovlaštena osoba nalazi u prostoru u kojem se obavljaju određeni radovi koji podliježu zaštiti na radu i ostalom, za pravne osobe.

Odnosno , po zakonu , osoba koja nije zaposlena ne može i ne smije biti u servisu , radioni itd...
 
tomo_loki said:
A komentar za povrijeđen ego, teško, oni koji me znaju, znaju da imam, dugačak fitilj i da ne podnosim nekorektnost, kako u privatnom životu tako i u poslu. Da mi je ponestalo novaca pa....komentar super, pogotovo poruka svim bajkerima, govorim pravim bajkerima, kao što su dečki iz podosta klubova, voze motore svakojakih godišta, ali imaju veliko srce i prave su ljudine...a za mene ne brini, novaca imam za sve kaj si poželim dok god me pamet služi...

Ako odeš kod njih na servis s 12.000km (garancija, ovo - ono) samo ovdje javi pošto su ti svjećice naplatili  :LOL: :LOL:
 
bimba said:
50000,00 do 150000,00 kn su kazne ovisno o okolnostima i vrsti posla kada se neovlaštena osoba nalazi u prostoru u kojem se obavljaju određeni radovi koji podliježu zaštiti na radu i ostalom, za pravne osobe.

Odnosno , po zakonu , osoba koja nije zaposlena ne može i ne smije biti u servisu , radioni itd...

A, zato si stavio onaj izlog  :LOL: :LOL:
 
tomo_loki said:
Hahahahaha, da ne ispadnem nekorektan  :D, s obzirom da su me prozvali. Imam jedno pitanje za sve vas, možda je to tema za novi post.
Postoje li servisi koji dozvoljavaju vlasniku ljubimca da bude pored njega može i uz uvijet da nesmije ni pisnuti.

Imam podosta km u nogama, mislim na autodrajv, a kako s kilometrima mijenjam češće aute, skupilo se podosta loših iskustava tako da više auto ne ostavljam u servisu bez nadzora. Zadnji mi je prošao 302000 peugeot, i još se vozi.

Malo me puca paranoja  :mrgreen:

E vidis Sip Moto Servis ti dopusti i da sarafas pored... sto god ti padne napamet...
 
Sip said:
E vidis Sip Moto Servis ti dopusti i da sarafas pored... sto god ti padne napamet...

Ali je problem sta si u drugoj galaksiji jer mi je treba GOOGLE MAPS da najdem lokaciju  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Ja sam sa Novemom zadovoljan...par puta sam čuo na moje da servisiram motor u Novemi: "Joj zakaj kod njih" a nitko ništa konkretno...
Do sada tri servisa na motoru (od promjene ulja pa do lanca i štelanja ventila na Versysu 650) i u 01/17 reparacija vilice da bi u 11.mj procurila...nazvao, rekao da sam se prošle godine iznimno malo vozio i veli Siniša da će doći po motor i vidjeti...rastavili, prvi puta su stavili semeringe i klizače od neke firme kod koje su imali već dvije reklamacije...sada stavili neke druge dijelove, naplatili transport motora Bukovac-Draganići-Bukovac 200kn i ja zadovoljan....a sve kaj sam od opreme kupovao dobio dobar popust
 
EnduroLab said:
Jel mogu ja doc kod vas sarafat?  :mrgreen:

Jos ti i platim  (y) dobijes dnevnicu..nije velika ali covjeka veseli  8)
 
Ja sam sa Novemom imao tako loše iskustvo da sam prekunuo apsolutno sve moguće odnose s njima ... ali to je stara priča i više nije vrijedna spomena ...

Ali u zadnje vrijeme sam za njih uglavnom čuo pohvale .. :neznam:
 
Više puta sam poslovao s Novemom i imam samo riječi hvale!
Ljubazni, uslužni, pedantni, odgovorni, rado daju savjet. Robu isporučuju na vrijeme, a ukolilo nešto nije u redu može se bez problema zamijeniti. Ako ti na telefon kažu javit ćemo vam se s informacijom za 10 minuta, onda se jave za 10. Za razliku od većine Splitskih klošara koje trebaš zivkati sto puta za istu stvar.