Novi član sa Knežije Pending

Status
Not open for further replies.
Napokon si nasao pravo mjesto za druzenje na netu i sire.
Pozdrav tebi, dobro nam dosao, vidimo se na voznji (ako ne i prije). :bicikler:
 
U jebate kad su Žijanci dosli onda smo najebali( citaj napusili se) :mrgreen:

Bok momak ex Civijceva
 
neven choper said:
Pozdrav svima koliko vas ima. Zovem se Neven ( kao i Neven R6, a još mi je i frend ). Vozim Dragstara 650A, što po gradu, što izvan njega. Drago mi je vidjeti ovoliko bikera na jednom mjestu.

Jebal te patak, ja sam stari Knezijanac. Tam sam od 1979 ;) Bivsa Sailijeva, sadasnja Bicaniceva. Lepo je vidjet "svoje" na forumu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
ib said:
neven choper said:
Pozdrav svima koliko vas ima. Zovem se Neven ( kao i Neven R6, a još mi je i frend ). Vozim Dragstara 650A, što po gradu, što izvan njega. Drago mi je vidjeti ovoliko bikera na jednom mjestu.

Jebal te patak, ja sam stari Knezijanac. Tam sam od 1979 ;) Bivsa Sailijeva, sadasnja Bicaniceva. Lepo je vidjet "svoje" na forumu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ste vidli koliko nas ima !!!
 
ib said:
neven choper said:
Pozdrav svima koliko vas ima. Zovem se Neven ( kao i Neven R6, a još mi je i frend ). Vozim Dragstara 650A, što po gradu, što izvan njega. Drago mi je vidjeti ovoliko bikera na jednom mjestu.

Jebal te patak, ja sam stari Knezijanac. Tam sam od 1979 ;) Bivsa Sailijeva, sadasnja Bicaniceva. Lepo je vidjet "svoje" na forumu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ja sam u Poljani D. Kalea ( bivša Horvatinova )
 
e pa i ja sam s knežije 8)
 
Pravi Dečki su po Hr zatvorima,vi ste samo blijede kopije! :whistle: :poke: :pandur: :B:
 
Dobrodosao. :)
 
Status
Not open for further replies.