Novi forum 2020...

mate

Administrator
May 22, 2002
710
104
43
Čim se sve postavi kako treba na forumu i portalu moramo ubit adblock, biti će samo specijalizirani moto oglasi pa očekujem od vas da bar na taj način sudjelujete u pokrivanju troškova servera i održavanja. :mrgreen:

+marek+

Active member
Apr 9, 2008
1,997
20
38
119
Bistra
Jasno je da reklama "mora" biti, ali jel trebaju biti i na početku stranice i na kraju?
Zar nije dovoljno samo gore :rolleyes:

StickyFingers

Active member
Oct 15, 2019
219
38
28
Zagreb
Čim se sve postavi kako treba na forumu i portalu moramo ubit adblock, biti će samo specijalizirani moto oglasi pa očekujem od vas da bar na taj način sudjelujete u pokrivanju troškova servera i održavanja. :mrgreen:
Komotno moš svaki vikend organizirat neku pijanku, dodatak 1 kn na svako piće i na prva 2 druženja otplaćuješ sve ikad... xD

Edit: samo nemoj zvat ove z talijanima, sve pare su kod mehaničara...

Last edited:

Elias

Active member
Nov 20, 2008
6,185
10
38
Zürich=CH...... Sinj+Đakovo=Bananaland
Moram se još jednom osvrnuti na nedostatak Tapatalka.Navika je čudo 🤪
Ne znam koliki je problem i zašto se ne može složiti Tapatalk ali bez njega moje posjete forumu su sve rijeđe 😥
Kako dalje rođače???
Iskreno rečeno potpuno se slažem sa tvojim postom. Šta je tu tolika zapreka da je neizvedivo....????

I moje posjete su osjetno prorijedile i ja pitam rodijaka “kako dalje”
Vratite nam tapatalk.

Pajo

Member
Mar 23, 2008
78
0
6
43
ZAPREŠIĆ-ŠENKOVEC
Neznam zašto ali svaki put kad otvorim forum, recimo u temi vožnje i druženja uvijek mi otvara od prvih postova kada su nastali, ima li neka opcija da otvara najnovije

bebeli

Active member
Jan 22, 2014
1,139
13
38
Na mobu.. na kompu radi normalno..lunjo probaj obrisati "cache" memoriju i ponovno se logirat..

stojo

Member
Jan 15, 2010
72
6
8
44
Istra
Da bar ima na početnoj stranici link na nove postove. To mi jedino fali