Novi forum 2020...

MOONSHIELD

Well-known member
Apr 29, 2008
8,839
63
48
98
CISTA PROVO
kad smo već kod tapatapa.....
kako složiti da se trajno sakriju jebeni skuteri kao na staroj verziji? baš bodu u oči i iritirajuo_O

MOONSHIELD

Well-known member
Apr 29, 2008
8,839
63
48
98
CISTA PROVO
imam, klikam ko lud, ali svaki puta dok se logiram se ponovo pojave :mrgreen:

Cyrus

Member
Jan 8, 2004
925
1
18
Pula
odlicno je sto ima lajk i ostale smajlice...tako kad netko napise nesto dobro ili manje dobro, mozes mu to stisnut bez da mu kazes da je super ili konj :mrgreen:

MaRi0_St

Member
Apr 1, 2011
594
14
18
30
Split
jbg stvar navike, normalno da svi žugaju... proć će kad prođe vrijeme prilagodbe... 100 dana ko nakon izbora :mrgreen:

meni osobno (uglavnon san na pc-u rijetko na mobu) malo preuzak za widescreen monitore, previše reklama... valjda će se situacija malo normalizirat i kad svi vrate avatare... bilo bi mi draže da se vidi datum registracije / broj postova bez da moran klikat na strelicu al' ajd'...

ono šta me najviše živcira, ne znan jel do dioptrije, lošeg monitora ili čega ali skroz se loše vide teme u kojima ima novih postova kad otvoriš neki podforum, na starom je bilo puno uočljivije, još je bia i onaj button "novo"...

Pantagana

Active member
Nov 20, 2012
3,034
9
38
40
Nisam jedini,ok 😂😂

• Like
Reactions: pikacu79

karadolo46

Well-known member
Feb 15, 2009
6,725
72
48
31
Senj
Dobar je... Toliko da mi se više ni ne da dolazit.
Starog sam znao par puta dnevno obić, sada sam se ulovio da 4 dana ne otvaram.
+ 1:confused:

vratite stari:rolleyes:

piljun

Active member
Sep 20, 2012
4,141
18
38
1016
južno
Tapatalk je app koja se spaja direktno na bazu i ima pristup svemu, ne prikazuje oglase i ne ulazi u analitiku tako da podrška nije instalirana. S druge strane, osim što smo svi robovi navika, mislim da je imala smisla dok je bio stari forum ali sada kad je zapravo većim dijelom i dizajnirano za mobilnu upotrebu, za takva rješenja realno nema potrebe.
Šališ se jelda , a