Novi forum 2020...

mate

Administrator
Nakon dugogodišnjeg druženja na ovom forumu, došlo je vrijeme za promjenu. Okvirni plan je da ga zamijenimo slijedeći tjedan, a možda i koji tjedan kasnije :mrgreen:  pa ako bude nekih prekida u radu da znate o čemu se radi. Članove i postove prebacujemo, vjerojatno ćete prilikom prvog logiranja morati ponovno upisati user/password. Ako je netko zaboravio, neka mi javi na mail pa ćemo rješavati u hodu. Nakon foruma ide i novi portal međutim biti će na odvojenim serverima tako da konfiguracija i rad na jednom ne bi trebali utjecati na rad drugog. Biti će još novosti, za sada toliko... :mrgreen:
 
Mozete li staviiti link na zadnji post u temi jer ovako moram otvarati zadnju stranu i onda se vracati nazat.
 
dobar je,preko laptopa izgleda mnogo bolje nego preko moba,iako je stari bolji mozda zbog dugogodisnje navike..
jos zakljucat birtiju i ostalo...

i vratit stare smajlice,ako je moguce.

i ako je moguce vratiti opcije da su vidljive ispod svakog nicka sa lijeve strane tko sto vozi i odakle je.

i to je to :)

edit:
i jos nesto,prevesti na hrvatski umjesto today,yesterday da pise danas,jucer.... nekako je prirodnije.
 
Last edited:
Super je na mobitelu - fino slozeno, responzivno, pregledno, kako i treba bit na mobile verziji.

Na desktopu, e tu bas i nije neka sreca.
- cini mi se preusko (imam 27" ekran) ali nije neki problem
- nema podfrume vidljive na prvu nego moram dropdown selektirat.
- kada udjem u podforum onda je hrpa šarenila, glupo mi je da prikazuje avatar od usera koji je kreirao thread, bolji je stari nacin sa oznakama za teme, bez ovog šarenila.
- prikaz podataka članova sa lijeve strane, barem da pise lokacija i motor koji član ima.
 
Super je na mobitelu - fino slozeno, responzivno, pregledno, kako i treba bit na mobile verziji.

Na desktopu, e tu bas i nije neka sreca.
- cini mi se preusko (imam 27" ekran) ali nije neki problem
- nema podfrume vidljive na prvu nego moram dropdown selektirat.
- kada udjem u podforum onda je hrpa šarenila, glupo mi je da prikazuje avatar od usera koji je kreirao thread, bolji je stari nacin sa oznakama za teme, bez ovog šarenila.
- prikaz podataka članova sa lijeve strane, barem da pise lokacija i motor koji član ima.

Daj scrn napravi, baš me zanima. Meni je na laptopu super, valjda sam isključio neke opcije pa niš ne vidim. :) Kad pričaš sa ekipom koja je u tome, svi kažu složi mob verziju a ostalo kako ispadne.
Ugl, ovo je defaultna verzija dok ne odlučimo koju kupujemo. Mene čak kopka da bude crna pozadina ali to relativno brzo dosadi. Pogledajte na xenForo templates pa skupljam prijedloge. :)
 
1590665657934.png
 
Daj scrn napravi, baš me zanima. Meni je na laptopu super, valjda sam isključio neke opcije pa niš ne vidim. :) Kad pričaš sa ekipom koja je u tome, svi kažu složi mob verziju a ostalo kako ispadne.
Ugl, ovo je defaultna verzija dok ne odlučimo koju kupujemo. Mene čak kopka da bude crna pozadina ali to relativno brzo dosadi. Pogledajte na xenForo templates pa skupljam prijedloge. :)

(y)(y)(y)(y)(y)
 
Daj scrn napravi, baš me zanima. Meni je na laptopu super, valjda sam isključio neke opcije pa niš ne vidim. :) Kad pričaš sa ekipom koja je u tome, svi kažu složi mob verziju a ostalo kako ispadne.
Ugl, ovo je defaultna verzija dok ne odlučimo koju kupujemo. Mene čak kopka da bude crna pozadina ali to relativno brzo dosadi. Pogledajte na xenForo templates pa skupljam prijedloge. :)

Forum1.jpg
 
Trebalo bi stavit automatski fotoshop ala marko grubinic da ovakve njuske ne iskacu po forumu😂
 
promjena, izgleda nabolje i brzo se covik navikne.. petica adminima za trud.

svima- pogledajte postavke profila, masu postavki je izgubljeno a dodane su nepotrebne postavke koje su po difoltu aktivirane.

a di je onaj prozor di su moje teme? je li to jos ima negdi?