Novi forum 2020...

nadam se da i u ovoj verziji postoji ignore lista, ako već ne možemo ignorirati skutere, da si barem debile maknemo
 
  • Like
Reactions: Tiho
Daj scrn napravi, baš me zanima. Meni je na laptopu super, valjda sam isključio neke opcije pa niš ne vidim. :) Kad pričaš sa ekipom koja je u tome, svi kažu složi mob verziju a ostalo kako ispadne.
Ugl, ovo je defaultna verzija dok ne odlučimo koju kupujemo. Mene čak kopka da bude crna pozadina ali to relativno brzo dosadi. Pogledajte na xenForo templates pa skupljam prijedloge. :)
Crno je atraktivno al ubi za oči
 
Ekipa,mozda ne znam ili ne postoji opcija da me odma pribaci na zadnjimpost od zadnje posjete,ovako na slipo moram gadat di je nastavak.
ako ima molim nekig da kaze
 
Sve pohvale za trud. Još kad vidim koliko ljudi sere po tom trudu žao mi da ne izgleda još gore.
Iako, možda se još stigne...
 
Damire,uglavnom nece,skuzija sam da bu tako tribalo ali baci me na prvu stranicu u dosta tema iako sam ih pratija.
meni jedino to fali na ostalo cemo se naviknit
 
Damire,uglavnom nece,skuzija sam da bu tako tribalo ali baci me na prvu stranicu u dosta tema iako sam ih pratija.
meni jedino to fali na ostalo cemo se naviknit

Meni otvara

Edit@ probaj oznaciti sve procitano oa ce ti vjerojatno otvarati
 
  • Like
Reactions: triumf
U prebacivanju je bilo i promjena nickova odnosno vratili su se originalni prije naknadnih promjena. Stari forum nije dozvoljavao promjenu nego se novi samo prikazivao ali je u acc settingu ostao stari. Nekoliko ljudi mi se već javilo i riješili smo. Tko nije, javite. Drugo, povučeni su neki stari banovi tj. imamo novobanirane bez suđenja. :mrgreen: Javite mi na [email protected] da i to ispravimo.
 
Meni ne radi u Tapatalk-u, u browseru skroz normalno.

Tapatalk mi izbacuje
 

Attachments

  • 6DFA6955-0C5D-4564-BE88-6DE90175006C.jpeg
    6DFA6955-0C5D-4564-BE88-6DE90175006C.jpeg
    353.2 KB · Views: 41
Tapatalk je app koja se spaja direktno na bazu i ima pristup svemu, ne prikazuje oglase i ne ulazi u analitiku tako da podrška nije instalirana. S druge strane, osim što smo svi robovi navika, mislim da je imala smisla dok je bio stari forum ali sada kad je zapravo većim dijelom i dizajnirano za mobilnu upotrebu, za takva rješenja realno nema potrebe.
 
Tapatalk je app koja se spaja direktno na bazu i ima pristup svemu, ne prikazuje oglase i ne ulazi u analitiku tako da podrška nije instalirana. S druge strane, osim što smo svi robovi navika, mislim da je imala smisla dok je bio stari forum ali sada kad je zapravo većim dijelom i dizajnirano za mobilnu upotrebu, za takva rješenja realno nema potrebe.
Možda je "ovo" uistinu i dizajnirano za mobilnu upotrebu, ali je svjetlosnim godinama od Tapatalkove praktičnosti i preglednosti.
 
  • Like
Reactions: piljun and Elias