Novi forum 2020...

Moguće, nisam koristio. Bitna je prva rečenica, ostalo je samo komentar koji sam mogao i preskočiti.:mrgreen:
 
a jel se može sad učitat slika kao na tapataku, da nije kao privitak..

i još fali onaj smajlić šta se valja od smijeha..
 
Stavi dva obična da pojačaš dojam. :mrgreen: Šalim se, poradit ćemo na tome da se cijela ona grupa (wp emoji) koju smo imali ponovno instalira. Ovog zelenog smo stavili dodatno za probu, manualno.
Prvo moramo riješiti permissione za staff i još neke konfiguracije pa čim dođe na red. Osim toga, zanimljivije je sve po malo, đava prišu odnija. :)
 
zabranite nekako skaliranje foruma na bilo kojem mobilnom ekranu, samo desktop viewport da ima, a ovi šta oće kratit vrijeme po kafićima nabadajuć po mobitelu gledat naše teško stečene fotke pod suncem na 2 i pol palca širokom ekranu dok paralelno sa skrolanjem konobarici prodavaju 1973. fore, to treba iskorijeniti!
 
Ok, poslano Plenkoviću sa zamolbom da ubrza proceduru ali moraju se čekati izbori.
 
Ovo sad odlično izgleda na mobu (y) - jedino tražilica; kad pretražujem teme iz starog foruma ne izbacuje ništa dok ove koje su otvorene nakon prelaska (npr. baš ova tema) uredno daje sve rezultate? :unsure:
 
Nekako mi stari forum bia bolji i jednostavniji, bar zasad dok se nesnađem.
I da vratia na bilu boju preglednije mi, kad je crna pozadina umori oci. :cool:
 
Svaka čast na trudu i prolivenom znoju.

Ka dugogodišnji Tapatalk korisnik mogu se u potpunosti saglasiti sa shepinom izjavom.
Što se tiče preglednosti i praktičnosti ova evolucijska štufa foruma sa Tapatalk-om ne može u istu rečenicu.
Ulkjuči bolan tu podršku više.
 
Last edited:

Attachments

  • DCD2D615-16E4-4CF4-8926-FC1A18FFA7E3.jpeg
    DCD2D615-16E4-4CF4-8926-FC1A18FFA7E3.jpeg
    799.5 KB · Views: 65
sve pohvale za novi forum i stvar je uvik navike i prilagodbe,
dvi sugestije,povećajte avatar jer daje donekle osobnost i stavite gori na početku cro jezik,
inače osobno mi se ne sviđa mogućnost lajka ali eto trend se mora pratiti očito.....
 
sve pohvale za novi forum i stvar je uvik navike i prilagodbe,
dvi sugestije,povećajte avatar jer daje donekle osobnost i stavite gori na početku cro jezik,
inače osobno mi se ne sviđa mogućnost lajka ali eto trend se mora pratiti očito.....
potpis. pogotovo za jezik na vrhu.
 
  • Like
Reactions: Elias
Zbunjoza...za dan, dva sve ce sist na svoje.

Pohvala svim ucenicima iz osnovne skole koji su omogucili da nam forum bolje izgleda
 
sta znace ovi poeni,pehari ispod profila...to sam osvoia ka neke nagrade?!
Poene skupljaš i osvajaš bogate nagrade.
O tome ćemo pisati u budućnosti.
Iz ne službenih izvore doznao sam da je motor u igri.