Novi forum 2020...

Za pristup birtiji (i ostalom namijenjenom samo korisnicima) više ne trebaš logiran. To tako OK ili?
 
Opa, pomiče se polako na bolje (y)
 
Privremeno da, to su ti permissioni koje trebamo konfigurirati. Zato se neki podforumi trenutno ne vide.
 
Daj scrn, ja kod tebe imam strelicu koju otvorim i vidim podatke. Ali moguće, moram napravit još jedan acc bez admin ovlasti.

šta je scrn ?
ja ne vidin broj postova kod nikoga,
da budem jasniji,to se prije vidilo odman ispod nickname i avatara !?
 
ispod slike avatara je ova strelica, klikneš na to pa vidiš.
Jel to samo meni ili kad odem na svoj profil vidim samo svoj prvi post i ovo što sam pisao na novom forumu, ne vidim stare stvari.
 
Kad iden poslat fotografiju ne uspije nego piše:" Oops! We ran into some problems".
Koji je to k..ac?
 
jel može rss generirat link na zadnji post

ili eventualno kako se namjesti da zadnji post bude na vrhu
 
Ajde sa tamnom temom izgleda bolje. Lagano se privikavam na forum. Nisam najsretniji no realno brzi je forum dosta vise. Sad vidim koliko je bio stari u kurcu.
 
  • Like
Reactions: R3mba
Nisam preveliki poklonik novotarija,ali promjene su dobrodošle.Ako je forum Motori.hr zašto se onda koristi engleski jezik. Čemu? Hoće li se onda registrirati i neki Charles pa nam dodatno ispirati mozak ,kao da nema dovoljno domaćih solitelja pameti .:coffee:h
 
Nisam preveliki poklonik novotarija,ali promjene su dobrodošle.Ako je forum Motori.hr zašto se onda koristi engleski jezik. Čemu? Hoće li se onda registrirati i neki Charles pa nam dodatno ispirati mozak ,kao da nema dovoljno domaćih solitelja pameti .:coffee:h

Piši onda na engleskom. Možda uz Charlesa svrati i John s kojom pametnom ;)
 
Tapatalk još uvik truba.
Vratite podršku za Tapatalk.
 

Attachments

  • 941DADEE-AFE4-42C8-BBA3-B445CAC82705.jpeg
    941DADEE-AFE4-42C8-BBA3-B445CAC82705.jpeg
    353.2 KB · Views: 37
  • ABF787B8-5E12-4ADD-A20B-0BC37471EA56.png
    ABF787B8-5E12-4ADD-A20B-0BC37471EA56.png
    238.8 KB · Views: 56
  • Like
Reactions: Faber
Nisam preveliki poklonik novotarija,ali promjene su dobrodošle.Ako je forum Motori.hr zašto se onda koristi engleski jezik. Čemu? Hoće li se onda registrirati i neki Charles pa nam dodatno ispirati mozak ,kao da nema dovoljno domaćih solitelja pameti .:coffee:h

Prije nego sto ti drugima solis oamet, samo procitaj ranije postove.
 
Slike rade normalno, ne ide postanje bez teksta.

P.S. Ovo je friska iz barbinog servisa, nema straha.:mrgreen: