Novi forum 2020...

Kad sam prvi puta otvorio novi forum prestrašio sam se. No, sad sa ovom dark podlogom izgleda puno bolje. Na mobu je odlično optimizirano. Trebat će malo vremena za prilagodbu, ali idu stvari u dobrom smjeru.
E da...jebo vas Tapatalk :)
 
  • Like
Reactions: R3mba
Kad sam prvi puta otvorio novi forum prestrašio sam se. No, sad sa ovom dark podlogom izgleda puno bolje. Na mobu je odlično optimizirano. Trebat će malo vremena za prilagodbu, ali idu stvari u dobrom smjeru.
E da...jebo vas Tapatalk :)
Smiješno kako su protiv Tapatalka isključivo ljudi koji ga nisu ni koristili, ali dobro...
Kameno doba je naša realnost.
Otpor je uzaludan.
 
Smiješno kako su protiv Tapatalka isključivo ljudi koji ga nisu ni koristili, ali dobro...
Kameno doba je naša realnost.
Otpor je uzaludan.
da je bar kameno....
a vidi ovo novo šareno.... pa još dark.....
pa pogoduje za mobitele i 5g.....

progutaj ponos i uživaj u novonormalnom.....
ja jesam.....
 
Da li si pročitao razloge zašto nema Tapatalka?
Jesam, i kužim. Tebi on ne igra sa stajališta vlasnika foruma kojem je bitna statistika klikova (koja je pravilno implementirana uz Tapatalk samo uz dodatno plaćanje, pretpostavljam).

S druge strane, ja govorim sa stajališta krajnjeg korisnika koji 95% vremena na forumu provodi s mobitela (na PC-u mi je novi forum ok, nemam zamjerki, kao ni na stari uostalom).

Da bi skužio moju frustraciju (isključivo) kroz prizmu uporabe na mobitelu, probat ću ovako:

Stari forum je 916.
Novi forum je 999.
Tapatalk je Panigale V4.

:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Faber and SosT
Jesam, i kužim. Tebi on ne igra sa stajališta vlasnika foruma kojem je bitna statistika klikova (koja je pravilno implementirana uz Tapatalk samo uz plaćanje, pretpostavljam).

S druge strane, ja govorim sa stajališta krajnjeg korisnika koji 95% vremena na forumu provodi s mobitela (na PC-u mi je novi forum ok, nemam zamjerki, kao ni na stari uostalom).

Da bi skužio moju frustraciju (isključivo) kroz prizmu uporabe na mobitelu, probat ću ovako:

Stari forum je 916.
Novi forum je 999.
Tapatalk je Panigale V4.

:mrgreen:


Dobra usporedba, 916 je najbolji ali nema više update-a.:mrgreen:
Prvenstveno je da minimaliziramo pristup bazi jer je u prošlosti bilo dosta problema oko takvih stvari. Na sreću, to korisnici foruma nisu vidjeli jer se rješava u pozadini. Onda tek dolazimo na statistiku koja je naravno isto bitna.
Ono što bih samo dodao, ne ide tebe, je da ne razumijem količinu gorčine u nekim komentarima. Kao da ću se sad zbog toga pokriti ušima i vratiti sve na staro ili okrenuti brda i doline da zadovoljim nečije apetite za koje znam da ih ni zlatni forum ne bi zadovoljio. Ako i imate takve komentare, zadržite ih za sebe. Ovo ide dalje, pa makar i u provaliju. :mrgreen:
 
proba ...radi :mrgreen:
 
Pitanjce , da li postoji opcija da se na dnu foruma , eventualno di je help i home, doda mark forums read, da se nemora skrolat nazad na početak? :unsure:

Inače, drugo zgleda čist dobro, drago mi je da se sad mogu direkt stavljat slike , nismo svi ljubitelji aplikacija niti nam se daje puno para za nove mob-ove :mrgreen:
 
Ispod 2MB su do jutros je bar pokušavalo otvorit sliku a sad ni to.
 
I dalje uopče ne otvara opciju tako da i ne zna veličinu slike.
 
Evo fotke sa moba 3 ili 4 mb atačment jel radi, di vi stišćete?
IMG_20200530_130323.jpg