Novi forum 2020...

kad smo već kod tapatapa.....
kako složiti da se trajno sakriju jebeni skuteri kao na staroj verziji? baš bodu u oči i iritirajuo_O
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Nemas ovu strelicu desno?
 

Attachments

  • Screenshot_20200601-075159_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200601-075159_Samsung Internet.jpg
    177.8 KB · Views: 83
imam, klikam ko lud, ali svaki puta dok se logiram se ponovo pojave :mrgreen:
 
E, još uvik slike sa moba neće
 
odlicno je sto ima lajk i ostale smajlice...tako kad netko napise nesto dobro ili manje dobro, mozes mu to stisnut bez da mu kazes da je super ili konj :mrgreen:
 
jbg stvar navike, normalno da svi žugaju... proć će kad prođe vrijeme prilagodbe... 100 dana ko nakon izbora :mrgreen:

meni osobno (uglavnon san na pc-u rijetko na mobu) malo preuzak za widescreen monitore, previše reklama... valjda će se situacija malo normalizirat i kad svi vrate avatare... bilo bi mi draže da se vidi datum registracije / broj postova bez da moran klikat na strelicu al' ajd'...

ono šta me najviše živcira, ne znan jel do dioptrije, lošeg monitora ili čega ali skroz se loše vide teme u kojima ima novih postova kad otvoriš neki podforum, na starom je bilo puno uočljivije, još je bia i onaj button "novo"...
 
Tapatalk je app koja se spaja direktno na bazu i ima pristup svemu, ne prikazuje oglase i ne ulazi u analitiku tako da podrška nije instalirana. S druge strane, osim što smo svi robovi navika, mislim da je imala smisla dok je bio stari forum ali sada kad je zapravo većim dijelom i dizajnirano za mobilnu upotrebu, za takva rješenja realno nema potrebe.
Šališ se jelda , a