Novi forum 2020...

Da Moon provao sam to što govoriš.
Da bi se uklonilo ne pročitano trebaš otvoriti sve ne pročitane postove u temi.
Prije je bilo dosta otvoriti temu da.
 
a ide ono "mark forums read", treba se valjda priviknuti i na to
 
jel mene neko doživia, zašto kraj svake teme sa novim postovima nema ovo kawasaki zeleno "new" nego samo za podforume, pa kad otvoriš podforum moraš nabadat koje su nepročitane teme... na ovom tamnom templateu se baš ne kuži "bold" i "ne-bold" font i tema u kojoj ima novih postova i u kojoj nema... jel moguće da to samo mene živcira? :mrgreen:
 
jel mene neko doživia, zašto kraj svake teme sa novim postovima nema ovo kawasaki zeleno "new" nego samo za podforume, pa kad otvoriš podforum moraš nabadat koje su nepročitane teme... na ovom tamnom templateu se baš ne kuži "bold" i "ne-bold" font i tema u kojoj ima novih postova i u kojoj nema... jel moguće da to samo mene živcira? :mrgreen:

Možemo instalirati dodatne teme i vizualne modifikacije, dajte konkretne prijedloge, nađite teme koje bi mogli staviti i stavit ćemo. Samo potražite Xenforo teme na internetu.
 
ma ok je template cak mi se vise svidja tamni, ali evo screenshot sa mobitela o cemu pricam... sve teme oznacene kao procitane a "Vozačka, prvi motor i savjeti" ima novi post - to je boldano? ja jedva vidim razliku... ista stvar je i kad gledam na pc-u
 

Attachments

  • Screenshot_2020-06-03-12-01-49-385_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-06-03-12-01-49-385_com.android.chrome.jpg
    103.9 KB · Views: 87
Stisne se "novi postovi", i otvori gle čuda, samo nove, nepročitane postove.
Skoro, ali samo skoro ka u Tapatalku.
:mrgreen:
IMG_20200603_144146.jpg
 
  • Like
Reactions: piljun
al onda otvori popis svih tema na cijelom forumu i sortira kronološki po vremenu zadnjeg posta, ne otvara samo taj podforum... :mrgreen: recimo moto klubovi i susreti me uopće ne zanimaju :p
 
al onda otvori popis svih tema na cijelom forumu i sortira kronološki po vremenu zadnjeg posta, ne otvara samo taj podforum... :mrgreen: recimo moto klubovi i susreti me uopće ne zanimaju :p
Na starom forumu je bila kućica "označi pročitanim", poklikaš te šta ne želiš čitat i obrišeš.
Na novom je malo nezgrapnije, jer traži skrolanje, ali jbg, kad gazda neće premium proizvod (Tapatalk).


:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Stisne se "novi postovi", i otvori gle čuda, samo nove, nepročitane postove.
Skoro, ali samo skoro ka u Tapatalku.
:mrgreen:
View attachment 720398

Kada smo vec kod toga, mene zanima postoji li neki nacin staviti gore to za nove postove gdje recimo stoji forum, da ne moram svaki puta nakon jedne teme klikat da otvori ponovo taj dio pa na nove postove, vec da bude vani izdvojeno za nove poruke?
 
Meni je novi forum super, samo mi je žao da nemam notifikacije kao na tapatapa za teme koje pratim.
 
Meni je novi forum super, samo mi je žao da nemam notifikacije kao na tapatapa za teme koje pratim.

Kak nema? Klik na ime gore desno, preferences, content options i poklikaš kaj ti odgovara.
 
Kada smo vec kod toga, mene zanima postoji li neki nacin staviti gore to za nove postove gdje recimo stoji forum, da ne moram svaki puta nakon jedne teme klikat da otvori ponovo taj dio pa na nove postove, vec da bude vani izdvojeno za nove poruke?

Da ponovim pitanje, da li je izvedivo ovo gore? da se nemora svaki puta otvarati menu nego da "new post" bude negdje "vani" ?

ili mozda postoji pa mi promaklo??