Novi forum 2020...

Čim se sve postavi kako treba na forumu i portalu moramo ubit adblock, biti će samo specijalizirani moto oglasi pa očekujem od vas da bar na taj način sudjelujete u pokrivanju troškova servera i održavanja. :mrgreen:
 
Jasno je da reklama "mora" biti, ali jel trebaju biti i na početku stranice i na kraju?
Zar nije dovoljno samo gore :rolleyes:
 
Čim se sve postavi kako treba na forumu i portalu moramo ubit adblock, biti će samo specijalizirani moto oglasi pa očekujem od vas da bar na taj način sudjelujete u pokrivanju troškova servera i održavanja. :mrgreen:
Komotno moš svaki vikend organizirat neku pijanku, dodatak 1 kn na svako piće i na prva 2 druženja otplaćuješ sve ikad... xD

Edit: samo nemoj zvat ove z talijanima, sve pare su kod mehaničara...
 
Last edited:
Moram se još jednom osvrnuti na nedostatak Tapatalka.Navika je čudo 🤪
Ne znam koliki je problem i zašto se ne može složiti Tapatalk ali bez njega moje posjete forumu su sve rijeđe 😥
Kako dalje rođače???

Iskreno rečeno potpuno se slažem sa tvojim postom. Šta je tu tolika zapreka da je neizvedivo....????

I moje posjete su osjetno prorijedile i ja pitam rodijaka “kako dalje”
Vratite nam tapatalk.
 
Blokirana mi je tema "Zg-ekipa", zna li se šta?
 
I tema splitski dogovori za đireve mi je blokirana za pisanje postova.
 
Neznam zašto ali svaki put kad otvorim forum, recimo u temi vožnje i druženja uvijek mi otvara od prvih postova kada su nastali, ima li neka opcija da otvara najnovije
 
Napisao sam ovdje post i izašao na drugu temu i vratio se ovdje i opet me hiće (baca) na prvu stranicu
 
moram se svako malo logirat iako sam kao logirana???
 
Na mobu.. na kompu radi normalno..lunjo probaj obrisati "cache" memoriju i ponovno se logirat..
 
Sad sam na mobu do daljnjeg pa bumo vidli, tx 👍
 
Da bar ima na početnoj stranici link na nove postove. To mi jedino fali