Novi forum 2020...

To tako triba.
Da češće posjećujete piratluk stranice, znali bi da je to zaštita od spam botova.
:geek:😇
 
Samo da potvrdim tri sekunde kasnjenja u log inn-u,
1619602097445.png

a nije da me brine previse dokle god se ulogira....
 
Rekla bi moja baba :"Sinko to ti je do nji" 🤣
i meni se to pojavi svaki put pri ulogovanju,koji sekund i nestane...glavno da radi sve...bice to CIA spija...
 
  • Like
Reactions: cadjo
Kakve su ovo gluposti sa cloudfareom da mi odbija vezu izHrvatske zbog moguceg DDOS-a, a iz danske preko remota nemam problema?
 
Aj da pohvalim jednu dobru stvar na novom forumu, koje nije bilo na starom...

Ignore potpuno sakriva postove, čak i kad su quotani, šta nije bija slučaj na staroj platformi.

Tek sam danas skužija, jer mi do sad nije tribalo. 😂😂😂

La vita e bella!
 
Aj da pohvalim jednu dobru stvar na novom forumu, koje nije bilo na starom...

Ignore potpuno sakriva postove, čak i kad su quotani, šta nije bija slučaj na staroj platformi.

Tek sam danas skužija, jer mi do sad nije tribalo. 😂😂😂

La vita e bella!

I tebi dani84 a?
 
Aj da pohvalim jednu dobru stvar na novom forumu, koje nije bilo na starom...

Ignore potpuno sakriva postove, čak i kad su quotani, šta nije bija slučaj na staroj platformi.

Tek sam danas skužija, jer mi do sad nije tribalo. 😂😂😂

La vita e bella!
Otkad sam na forumu, ne sićam se da sam nekoga stavia na ignore. :unsure:
Je da ima kandidata, ali sam ipak znatiželjan.:mrgreen:
 
Last edited:
  • Haha
Reactions: Shepa
Ne kuzim da se neko Ignore... taj treba sam-sebe u Ignore ...
 
Ne kuzim da se neko Ignore... taj treba sam-sebe u Ignore ...


Mozda jesi stariji, mudriji pa i iskusniji a i vozis V-Stroma no ja sam samo jednu osobu ignorirao odkada sam se uclanio na forum. Jbg.
 
Mozda jesi stariji, mudriji pa i iskusniji a i vozis V-Stroma no ja sam samo jednu osobu ignorirao odkada sam se uclanio na forum. Jbg.
Ma dobro,ne mislim ja nista lose,ka i uvik...al mislim da bi nekog Ignorirao,taj neko bi trebao biti bas dosadan i za nekog se vezati da ga zahebava, a sto se piskaranja po forumu tice,neznam...meni sve pase...ima tu puno vise dobrih i zanimljivih stvari,nego losih...aa ove neke zahebancie...maa pa bolje da ih ima,nego nema... bees i onog sto nista ne govori,pa neznas sta oce...