Novi forum 2020...

Je li moguće postavit na vrhu i na dnu stranice onu malu (a npr meni jako korisnu) naredbu gore/dole -- na vrh/na dno -- up/down ili kako se god di zove? Uglavnom, kad je stisneš prebaci te na dno ili na vrh stranice.
Hvala

Ovu?

Bez naslova.png


:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: JosipS
Ne ubacimo😂😂



😩
Ok, možda sam krivo postavio upit, pa evo, ovako je možda razumljivije, dali koristite Tapatalk za čitanje ovog foruma? Naime, ne nalazim ga u tražilici na Tapatalku.
Jasnije?
 
Pročitaj temu od početka, umisto šta nam soliš ljute rane.
☹️
Tražio sam na onoj temi o Tapatalku ali nisam našao ništa konstruktivno i onda mi je danas iskočila ova tema pa sam išao pitati. Nije bilo zle namjere.
 
Tražio sam na onoj temi o Tapatalku ali nisam našao ništa konstruktivno i onda mi je danas iskočila ova tema pa sam išao pitati. Nije bilo zle namjere.
Sve 5.
Tapatalk je problematičan zbog direktnog kačenja na bazu, pa predstavlja sigurnosni problem za forum.
Viruj mi, ako je itko navija za Tapatalk podršku taj sam.
No sikiriki, s vrimenom se navikneš.
😁
 
Sve 5.
Tapatalk je problematičan zbog direktnog kačenja na bazu, pa predstavlja sigurnosni problem za forum.
Viruj mi, ako je itko navija za Tapatalk podršku taj sam.
No sikiriki, s vrimenom se navikneš.
😁
Hvala.....
 
Opera Touch, crna pozadina i mobile site u postavkama i izgleda skoro isto kao tapatalk;
 

Attachments

  • Screenshot_20220901-215343_Opera Touch.jpg
    Screenshot_20220901-215343_Opera Touch.jpg
    380.2 KB · Views: 0
Sve 5.
Tapatalk je problematičan zbog direktnog kačenja na bazu, pa predstavlja sigurnosni problem za forum.
Viruj mi, ako je itko navija za Tapatalk podršku taj sam.
No sikiriki, s vrimenom se navikneš.
😁
Sad si me podsjetio. Proslo je vec dosta vremena od postavljanja foruma, nadem se s nasim programerom po drugom pitanju i kroz pricu spomenemo Tapatalk. Uglavnom, tad je vec bio osjetno manje protiv ali nisam htio mutiti vodu kad su Tapatalkovci vec otisli. :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: cadjo and Shepa
Sad si me podsjetio. Proslo je vec dosta vremena od postavljanja foruma, nadem se s nasim programerom po drugom pitanju i kroz pricu spomenemo Tapatalk. Uglavnom, tad je vec bio osjetno manje protiv ali nisam htio mutiti vodu kad su Tapatalkovci vec otisli. :mrgreen:
Mučki provokatoru.
:mrgreen:
 
Ako netko zna, koristim Chrome na androidu i već dosta dugo su mi sve opcije editiranja teksta i ubacivanja emoticona/ostalog nedostupne, faded... Na ostalim browserima i desktopu/laptopu sve radi OK. Što sam zajebo? :mrgreen:

Screenshot_20221203-185746_Chrome.jpg
 
  • Like
Reactions: diesel power
Da, imamo isti problem, malo radi ali češće ne :mrgreen:
 
maloprije dobio obavijest o 1000-tom postu ovdje,od toga sigurno 99% u temi motosport,nemam blokiranih clanova,nisam u svadji sa nijednim clanom,ako nekome idem na zivce sa postovima o cestovnom utrkivanju ici cu i dalje,opcenito forum ok kao i raznolikost clanova,bilo bi dobro da se vise novih clanova ukljuci u rasprave,jedino sto malo smeta je neaktivna rubrika moto klubovi jer bi bilo super imati uvid u datume susreta kao prije,ali sto je tu je.
ocjena-prolazi.:mrgreen:
 
maloprije dobio obavijest o 1000-tom postu ovdje,od toga sigurno 99% u temi motosport,nemam blokiranih clanova,nisam u svadji sa nijednim clanom,ako nekome idem na zivce sa postovima o cestovnom utrkivanju ici cu i dalje,opcenito forum ok kao i raznolikost clanova,bilo bi dobro da se vise novih clanova ukljuci u rasprave,jedino sto malo smeta je neaktivna rubrika moto klubovi jer bi bilo super imati uvid u datume susreta kao prije,ali sto je tu je.
ocjena-prolazi.:mrgreen:
Svi su na fejsu
 
  • Like
Reactions: Machina R