Novi forumaš Pending

Status
Not open for further replies.

Rupy

New member
Pozdrav svima  :)
Živim i radim u Zagrebu, i imam 36 godina. Radim u jednom Zagrebačkom hotelu kao IT sistem administrator.
Imam položenu B i C kategoriju, a oduvijek sam imao želju položiti i za A kat. te se upustiti u svijet na dva kotača (free world). Naravno, ne vozim motor... još.
Međutim kako je život nepredvidiv, tako se to polaganje za A kat. konstantno pomicalo iz godine u godinu... možda i bolje, sad sam (valjda) iskusniji po pitanju nekih stvari u životu.
Sve u svoje vrijeme, jel... čovjek nikad nije pre star za naučit nešto novo ili za ostvarit neku želju i cilj.

Plan mi je prvo riješiti A2 kat., pa naravno motor + zaštitna oprema, i onda polako i sigurno u novi (free) svijet.  (y)


 
Pozdrav, moram pita, zašto prvo A2 kategoriju ako možeš direktno A polagat? Nije valjda da se ima viška love :D
 
Iskreno, i sam sebe zapitam zašto bi prvo A2 ako mogu direktno na full A  :misli: ... ista je cijena, jedino vozim i polažem na jačem motoru.
Možda strah od velikog teškog motora. Ipak imam samo 65kg  :embarrassed:

U auto školi te pripremaju za A kat. na način da krečeš od slabijih prema jačem A1 -> A2 -> A. Možda bolje odvalit odmah A.. pa da!

 
U auto-školi te pripremaju samo za prolazak ispita, ništa drugo.

Preživljavanje moraš savladat sam (poželjno na tuđim greškama).

:mrgreen:



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Status
Not open for further replies.