Novi GS/GSA

Odličan je novi tft na novom rt-u. Ima navigaciju odma na samom ekranu. Nebi bilo loše kad bi ga se moglo namontirat na gs-a :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: pbc250
Danas mi je dosao puig-ov nastavak za vizir na motoru. Nisam nikad mislio da cu stavit tako nesto ruzno na motor ali jebiga. Razliga s tim i bez je nebo i zemlja. Sa vizirom koji je dosao sa motorom vjetar mi taman baca u oci. Vec na 50kmh moram zatvorit vizir kacige.
 
Danas mi je dosao puig-ov nastavak za vizir na motoru. Nisam nikad mislio da cu stavit tako nesto ruzno na motor ali jebiga. Razliga s tim i bez je nebo i zemlja. Sa vizirom koji je dosao sa motorom vjetar mi taman baca u oci. Vec na 50kmh moram zatvorit vizir kacige.
A dobro, nije baš toliko ružan:mrgreen:
 
Danas mi je dosao puig-ov nastavak za vizir na motoru. Nisam nikad mislio da cu stavit tako nesto ruzno na motor ali jebiga. Razliga s tim i bez je nebo i zemlja. Sa vizirom koji je dosao sa motorom vjetar mi taman baca u oci. Vec na 50kmh moram zatvorit vizir kacige.
Slike
 
Danas lagana voznjica i dodatak od par kila na motor: novi bocni koferi s torbama. :)


Bila je to i prva test voznja s montiranim GSA vjetrobranom (thnx GLES!). Dosta bolje stiti od GS vjetrobrana tak da ce ostati na motoru. Turbulencije oko kacige su sigurno manje, ali problem buke nije dovoljno rijesen tak da cu pogledati koji mali spojler kupiti i montirati ga po potrebi. :)
 
Uzmi touratech L vjetrobran ja san ga montira na GSA i preporod rjesija buku i turbulenciju ,vidit cemo lito ocu se ugusit s njin.
 
Ne bih za sad uzimao drugi vjetrobran. Probao bi prvo s nekim od dodataka na ovaj GSA vjetrobran sto mi je GLES poslao. Za sad gledam ova dva:

Oba je moguce pomicati i prilagodjavati. Naginjem prema Wunderlichu iako mi se cini da je prihvat kod Puiga bolji jer se lovi na 2 sire tocke.
 
Last edited:
021C5CCD-F83C-45CE-8F05-35CDB91CFF4D.jpeg

25051E45-A7B6-4FB5-B739-666021AFCD5F.jpeg
 
  • Haha
Reactions: Shepa
Stigao Puig na kucnu adresu unutar 10 dana od placanja. Prognoza za sutra je solidna pa cemo na probu. :)
 
Ono kad se izgubis u sumi... :D



BTW, vjetrobran od GSA u kombinaciji s PUIG spojlerom je sve sto mi za sad treba. Ne vidim potrebu za vecim vjetrobranom. Ova kombinacija funkcionira. :)
 
  • Like
Reactions: zokx
Evo ,samo da prijavim, pridružio sam se "ekipi". Mislio sam da ću" duže biti mlad" ali ...
Za sad nakon prvih 1000km, jako zadovoljan.
A i garage mi je "popunjena"
 

Attachments

  • IMG_20210618_125957.jpg
    IMG_20210618_125957.jpg
    4.9 MB · Views: 0
  • IMG_20210613_012727.jpg
    IMG_20210613_012727.jpg
    4.6 MB · Views: 0
Evo ,samo da prijavim, pridružio sam se "ekipi". Mislio sam da ću" duže biti mlad" ali ...
Za sad nakon prvih 1000km, jako zadovoljan.
A i garage mi je "popunjena"
Bas san ga gleda, ovaj tip i grafika su mi top. Maglenke su mi o_O:oops:.
za koliko je osa ako se smi znat... il pm :)