Novi GS/GSA

zokx said:
Kao odgovorni pripadnik gerijatrije, što je jedna od osnovnih pretpostavki izbora prvo BMWa, pa onda posljedično i GS/GSA u petak sam se odlučio i uplatio svoj primjerak GSA u HP tonalitetu sa ipak duplim sicem, da ne bi netko nedajbože pomislio da će zlaćane felge van asfalta.  :021:

Opa ! Cestitke  (y) Kada je isporuka ?
 
Čestitke Zokx! Nisi dugo razmišljao što mi govori da je novi GS značajan napredak, jedva čekam isprobati!
 
Hvala na čestitkama.

Cijenu ne bi komentirao. Postoji cjenik motora i opreme, a i pregovori. Pa kako tko uspije.
Skupo je, ali je jako malo stvari koje me vesele kao motor i sve oko njega, pa se valjda isplati.  :0648:

Isporuka do sredine travnja.  :021:
 
Čestitam. Neka si ga  :021:
 
Jel netko odavde danas ganjao novog GSA 1250 po Ljubljanskoj oko 11:00? Majko mila što je širok, jel se isjeti sirina prilikom provlacenja izmedju auta il se jednostavno ne provlacite?
 
Ima li mozda kod Tomica R 1250  RS za probnu voznju ? Volio bih taj motorin provozat, čuo sam puno lijepih stvari o njemu. :D
 
Evo da se i ja pohvalim...moj upravo jucer stigao...
 

Attachments

  • IMG_1873.JPG
    IMG_1873.JPG
    1.9 MB · Views: 430
  • IMG_1874.JPG
    IMG_1874.JPG
    1.9 MB · Views: 813
  • IMG_1875.JPG
    IMG_1875.JPG
    1.8 MB · Views: 365
biker-mb said:
Evo da se i ja pohvalim...moj upravo jucer stigao...
👌👍
Kupi si zastitnu foliju sa  kontrolnu tablu... vidim ovdje previse packavih od benzina i ostalog sranja...
 
Odličan izbor, čestitam i puno lijepih vožnji ti želim  (y)
 
Meni je ova kombinacija boja daleko najljepsa na GS-ovima...
Cestitke [emoji1303]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Čestitam Biker (y)

Probao sam 1250 GSA i oduševio se! Elastičnost i okretni moment tog motora su nevjerojatni. Motor bez ikakvih problema potegne u šestoj sa suludo niskih 1800 okretaja i ubrzava bez vibracija ili zatrzavanja! Porast snage se osjeti, motor je značajno živahniji i zabavniji ali okretni moment ostavlja bez riječi, siguran sam da bi motor u šestoj bez problema odvezao cijelu staru riječku.
Elektronika je finije podešena, mjenjač je nešto bolji i motor više ne “klepeće”. Kočnice su drugačije, dobro rade svoj posao ali osjećaj nije kao na Brembu. Interesantno da je zadnja i dalje Brembo????
Sve u svemu, jako dobar paket!