Novi GS/GSA

Stigla mi je sa aliexpresa zastita za far. Kopija lone riderove zastite.Platio sam je 50 dolara i jako sam zadovoljan.
Išao sam kupit samo da vidim kakva je pa ako je ok stavit cu na motor ako ne uzet cu original koji je visestruko skuplji. Na kraju sam prezadovoljan. čvrsto,kvalitetno sve pet.
Uzeo sam sa plavim ovim malim pleksijem

 
1
 

Attachments

  • viber_image_2020-07-23_15-15-24.jpg
    viber_image_2020-07-23_15-15-24.jpg
    209.4 KB · Views: 261
Doći će i oni u te godine kad je mrežica važnija od puno drugih stvari. Evo moje 😍
 

Attachments

  • ED7B45EC-63CC-4EA0-90B7-9E51F9B002D5.png
    ED7B45EC-63CC-4EA0-90B7-9E51F9B002D5.png
    1.5 MB · Views: 277
  • Like
Reactions: Boris87
Kako ne silazi? Motor je u 4 mjeseca napravio 9000km od toga sam ga vozio 50% offroad 50% cesta.
Pitaju me ljudi sto ne ides u neki klub sto ne ides vamo,tamo sto se ne druzis sa bajkerima.Ovakvi komentari su odgovor na to. Ekipa koja se vozi kad im žena da i u sezoni napravi 2000km ,vozi motor star 15 godina je obicno najpamentija.
 
  • Like
Reactions: GLES
Kako ne silazi? Motor je u 4 mjeseca napravio 9000km od toga sam ga vozio 50% offroad 50% cesta.
Pitaju me ljudi sto ne ides u neki klub sto ne ides vamo,tamo sto se ne druzis sa bajkerima.Ovakvi komentari su odgovor na to. Ekipa koja se vozi kad im žena da i u sezoni napravi 2000km ,vozi motor star 15 godina je obicno najpamentija.
Ako sam dobro shvatio, ako naprave svega 2000 km u sezoni, žena im često da.
 
tako bi se isto moglo pitanje cemo sluzi onaj kljun naprijed, cemu sluze maglenke kad nema magle..cemu adv motor koji ne silazi sa asfalta..znaci cemu sluzi..sluzi da se nabaca opreme na motor pa kad sjedis u kaficu gledas i divis se :mrgreen:
Sve skupa nema neke velike svrhe, ali činjenica je da ne postoji udobniji i okretniji motor za krakate muške.
 
Odlucio sam se za zastitu kad je prijatelj ispred mene opalio po gasu i okupao me kamenjem.Sreca pa sam imao zatvoren vizir :D
 
Inače nemojte zaboraviti da se to na cesti ne smije imati zbog homologacije. Policija može kazniti (kod nas oni koji znaju za to) za stavljanje prepreke ispred svjetala. Svi pravi proizvođači imaju u uputi da je samo za off road uporabu (street illegal).🛂
Kažem zbog onih koji se misle voziti dalje jer se u CH, A, F i ostalima vrlo lako policajci love za blokiće zbog toga. (i masno je!). Provjereno.

btw. imam i ja, ali pleksiglas koji se manje uočava, a npr. od Touratecha nakon 2 godine oljuštila se boja.🏍
 
Kako ne silazi? Motor je u 4 mjeseca napravio 9000km od toga sam ga vozio 50% offroad 50% cesta.
Pitaju me ljudi sto ne ides u neki klub sto ne ides vamo,tamo sto se ne druzis sa bajkerima.Ovakvi komentari su odgovor na to. Ekipa koja se vozi kad im žena da i u sezoni napravi 2000km ,vozi motor star 15 godina je obicno najpamentija.


U 4 mjeseca 4500 km off roada? Interesantno...
 
upravo dao oglas za orginal komplet alu kofera i alu topcase, ako je neko zaintereisan neka se javi na pp...NOVO.
 
Vozim se maloprije. I stiskam ga i u petoj(nisam siguran jesam li usao u crveno) najednom mi oduzme snagu. Kad su obrtaji pali za trenutak samo sam nastavio dalje. Kasnije sam ga jos malo jave vozio i bilo je sve ok. :confused:
 
Vozim se maloprije. I stiskam ga i u petoj(nisam siguran jesam li usao u crveno) najednom mi oduzme snagu. Kad su obrtaji pali za trenutak samo sam nastavio dalje. Kasnije sam ga jos malo jave vozio i bilo je sve ok. :confused:
TC?
 
mislis da se nesto zableso?
nije to bilo na tren da sam ja izgubio snagu.znao bi da je tc.
bilo je baš onako naglo.jel moguce da je kvaiclo skliznulo