Novi GS/GSA

Thnx za iskustva! :)

Jel mogu zamoliti preporuku kod koga dobaviti i zamijeniti gume, a da je u Zagrebu ili blizoj okolici?
Gume naručujem od Matka 0919772028 (Motobox), pošalje ih gdje god želiš. Montaža kod braće, Dario 098828076 ili auto servis Šurina ili Bračun...
 
  • Like
Reactions: pbc250
Pokupio u Motoboxu. ;)
364411BB-9CCB-4EA5-898A-75ECE01F1583.jpeg
 
Svatko vozi svoj motor kako hoće.Možeš ga držat u dnevnoj sobi ako te veseli,meni je to sasvim ok.Meni je najveći gušt s njim van ceste. Šeta je ne iskoristit potencijal motora.
 
  • Like
Reactions: pbc250
Ne objavljujem nista na drustvenim mrezama pod svojim imenom. Instagram account cak niti nemam. :p Ako ce gume na suhom/mokrom asfaltu odradjivati bolji posao od Anakee koje danas skidam, ne vidim da sam fulao. :)

Ovakve rute vise ne planiram. :)
 

Attachments

  • 5D8D1FCD-6B73-4083-AD1E-5FA8646325C4.jpeg
    5D8D1FCD-6B73-4083-AD1E-5FA8646325C4.jpeg
    2 MB · Views: 0
U obje maglenke mi je bila ušla vlaga. Nakon nekog vremena riknu obje.Kupim druge dvije i nakon mjesec dana jedna puna vode.Nije da se zarosilo nego 1/4 maglenke pod voodm.:mad:
 
@TIS, onak na prvu prije nego je guma uopce prosla neku kilometrazu… daleko tisa. Cujem zvukove iz boxera koje do sad nisam cuo. :D Nema onog tupog zvuka cim Anakee maknes iz centra. I cini mi se manja sila na rucki kad ides u countersteer. Ko da ga je lakse oboriti. Za sad sve 5. Samo da se okrene neka kilometraza pa da ih ozbiljnije probam. Ozbiljnije za prosjecnog vozaca. :)
 
  • Like
Reactions: TIS
Pozz
isprika što skrećem s teme o gumama, al eto malo sam u razmišljanjima
Zanima me jel netko ima SC Projekt auspuh na 1250, i iskustva s istim.
Nekako sam najbliže odluci za SC, vizualno mi je najprihvatljiviji.
Pa ako netko ima kakvo iskustvo.
Hvala
 
U obje maglenke mi je bila ušla vlaga. Nakon nekog vremena riknu obje.Kupim druge dvije i nakon mjesec dana jedna puna vode.Nije da se zarosilo nego 1/4 maglenke pod voodm.:mad:
A da probaš izbušiti rupicu ispod maskice???
 
Pozz
isprika što skrećem s teme o gumama, al eto malo sam u razmišljanjima
Zanima me jel netko ima SC Projekt auspuh na 1250, i iskustva s istim.
Nekako sam najbliže odluci za SC, vizualno mi je najprihvatljiviji.
Pa ako netko ima kakvo iskustvo.
Hvala
Pogledaj HP Corse, najljepsi su a slucajno ih ja prodajem po posebnim cijenama za forumase. :mrgreen: