Novi Kawasaki Z1000

joke

Active member
Novi agregat, novi ovjes, novi vanjski izgled (doduše, po meni, ne baš toliko različit od aktualnog)
Više informacija zasad nema.

kawasaki_z1000_2010_01.jpg


kawasaki_z1000_2010_04.jpg


kawasaki_z1000_2010_03.jpg


 
koja agresiva  (y)
 
Nije loše, samo je prednji kraju malo u banani  :(
 
Tragično na prvi pogled. Od napred kao ona full promašena Honda, mislim DN01 ili tako nekako.  :palacdolje:
 
Hm...  :misli:

Ima fora stvari, al ono, malo je moglo i bolje sa oplatama.

Al vjerojatno ce pol sasije i ovjesa sa stare 10-ke utrpati tu.
Jos da stave kliznu spojku sto vjerojatno i bude i slicno, mogl bi to biti zanimljivo...
 
Super izgleda, smo da performanse budu barem ko i FZ 1...  (y)
 
sins said:
Super izgleda, smo da performanse budu barem ko i FZ 1...  (y)

Jedno se već zna, imat će 12,1 KS manje od aktualne FZ1, okretni moment veči za 1 kg/m i 45 ccm "viška" :shock:
 
joke said:
Jedno se već zna, imat će 12,1 KS manje od aktualne FZ1

E jbg... :(
To mu nije dovoljno da je skine s trona...
Svejedno bolje izgleda od nje, ako se prije serijske proizvodnje neće drastično promijeniti...
 
Napokon aliminijski okvir i kolko mi se čini nova zadnja vilica u stilu R motora.
Za dizajn još uvijek nisam siguran da li mi se sviđa ili ne, ali sa svim tim novim sport nakedima su počeli ići preekstremno u minimalizaciju zadnjeg kraja (CB 1000R, Z1000, Brutale, TNT....).
Znam da to nisu puzni motori i da nije bitan smještaj suvozača i prtljage, ali ipak volim se tu i tamo provozati sa suputnicom a i povesti kakav kofer :mrgreen: sa sobom.

Evo malo veća slika...
 
joke said:
Medo, stariš, možda bi mogao razmisliti o ovom  :mrgreen:
He, he...

Tko zna, možda jednog dana (al ne to nego FJR :mrgreen:) dok bude bilo love za dva motora. (y)
 
jedimaster said:
DobaRR (y) I neznam Joke po čemu to nije izgled dugačiji  :misli:

Pa mislim da bi u sumrak teško bilo razlikovati ovaj od aktualnog, bar meni.