Novi Kawasaki Z1000

Ovo izgleda ko da je izašlo pred 10god...
Možda hoću u kawi postić onaj “katana efekt” iz 80-ih... kao ajmo napravit ružan motor, možda prođe pod poseban i stvori neki pedigre u moto-svijetu [emoji38]


Sent using Tapatalk
 
Meni je isto ružan, ali ukusi su različiti. Ljudima se sviđa i kupuju ga, a da je doživio neki mega uspjeh u prodaji vjerujem da nije.
Generalno mi se osobno ne sviđa taj svemirski izgled kod motora , u bilo kojoj izvedbi (sport/naked/touring itd)
 
Sinna said:
Sad je bilo uživo predstavljanje Ducatija za 2020. Cijena u Italiji za običan SF V4 je 20000 eurića, a za SF V4S je 23000 eurića. 208 ks, dry weight 392 lb= 178 kg. Sa Akrapom titanium slip-on dobiješ 216 ks i manje 4 kg, a sa Akrapom titanijum racing dobiješ 220 ks i 6 kg manje. (y)
A sad koliko dođe to eurića? :misli: :D
Ipak se nitko ne može stavit sa Ducatijem!!!!!!!!! :0648: :0648: :0648: :0648: :0648: :0648:
Van pameti..
20% vrijednosti motora dat za auspuff.
Isti ovaj stm evoluzione ja imam na stricu s iz 09', razlika je jedino sto je 10g nakon duplo skuplji :D
Za tih 3kile € sam ocekivao seamless gearbox ili stogod svemirskog, a ne kumplung kojeg je Checa drljao 11'te u wsbk.
50a7fd7e79eae1e03ecd7146d0b9944b.jpg


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Švabo said:
A treba jos na to i uračunati sate ugradnje [emoji48]

Sent from my MI 6 using Tapatalk
To je najmanji problem u ovoj prici.
200 € plus/minus

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
Malo više [emoji6]

Jbg gotovo je vrijeme "jeftinih" konja i tuninga

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 
Cekaj auspuh za motor od 20 je 5 soma eura?? A prije nešto god sam se zgražao kad mi je Jurica rekao da je Akrapa za neki limitirani 911 kolekcionarski platio 10 somova, taj auto bar vredi 10x više ak niš drugo haha
 
isto ono što sam napisao i u temi za 900ticu

H2 maska previše liči na slabije naked motore od Kawe  :?

https://www.youtube.com/watch?v=BNFX3fxyKO4


ali je zato pravi Z1000 još isti  :mrgreen: :D
 
Dosla cijena novog Z-a
136  keka.. Iskreno mislio sam da ce biti i vise tako da sam ugodno iznenaden ali obicni ZZR je jos uvijek jeftiniji od vecine tih novih modela tako da stvarno ne vidim zasto ga jos drze. :misli: Ali s druge strane za tu lovu dobijes supercharger i 200 konja plus hrpu elektronike da ti cuva glavu po cesti a to je za mene odlican paket za tu lovu..
O izgledu jbg ne bih jer ono ljepota je u oku promatraca i to sve....
 
vikend, zima, snijeg :no: pa volim pogledati neke YT filmiće npr. :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=7PXLPzcIydw

:misli: i skužim zašto mi svaki put kad sjednem na bike,
izmami ovakav osmijeh  :D (mali SF) - dizajn

iako je bike trenutno u dnevnom boravku, malo se provozam, laganini, po
gradu; oštar zrak/minusi  8) – ne smeta, ali balava cesta, magla – da  :?

kad i stigne proljeće; plusevi, cesta relativno čista/suha, tj. realno i kad su
idealni uvjeti, ne vozim više kao ovaj na linku (JBGa, ostario :mrgreen:)
ali lijepo je pogledati (y)

https://www.youtube.com/watch?v=Pdr959jPG9A&list=PL3jDUYwgILYmjgfBD6EGIIaAUHqk26FhO&index=12&t=0s

 
update😁

ove godine, kao inače u predsezoni, zaletim se malo vozkati po jugu HR
i bez obzira na učestale pljuskove, vjerojatno zbog korone, na cestama, a i drugdje; prava pustoš 😎

...tjedan/dva čistog moto hedonizma i predivnih par tis. km 😃