Novi Kawasaki Z1000

20190406_122223-min.jpg20191230_140959-min.jpg
 
Kao da im ostalo od modela iz 80-ih pa da ne propadnu 😄
Iako nisam fan trokrakih felgi, iste ti je recimo Suzuki ugrađivao do nedavno na svoje sportske modele. Pa ako oćeš, bogme i Honda do 2014 il 2015. Ninja se nakon 5 krakova vratila 2011 na 3 itd...
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Bas sam htio rec da i aktualna 10-ka 2021 ima tri kraka...
 
Je, meni su te felge odlične po izgledu, iako su to zapravo tri kraka u obliku "potrimanoga" slova Y. Pa ih izađe 6 :mrgreen:
 
Iako nisam fan trokrakih felgi, iste ti je recimo Suzuki ugrađivao do nedavno na svoje sportske modele. Pa ako oćeš, bogme i Honda do 2014 il 2015. Ninja se nakon 5 krakova vratila 2011 na 3 itd...


Nisam to upratio no vjerujem ti no i dalje mi nisu bas lijepe ☺️
 
Istina, ali tu vrijedi i istaknuti vrlo elegantnu izvedbu felgi na ZZRu, gdje su krakovi potpuno spljošteni smjeru aksijalno na osovinu, čime se pri bočnom pogledu postigla lijepa prozračnost, i uspjeli su ugurat jedan segment više. I laganije su od ovih na Z1000 trokrakih, bar mi se tak činilo pri nedavnoj izmjeni guma na oba ta modela.
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Istina, ali tu vrijedi i istaknuti vrlo elegantnu izvedbu felgi na ZZRu, gdje su krakovi potpuno spljošteni smjeru aksijalno na osovinu, čime se pri bočnom pogledu postigla lijepa prozračnost, i uspjeli su ugurat jedan segment više. I laganije su od ovih na Z1000 trokrakih, bar mi se tak činilo pri nedavnoj izmjeni guma na oba ta modela.

Je, istina! Zapravo sam se i sam prvi put iznenadio koliko lijepe felge ima. (y)
 
Nero stoput bolje izgleda bez trokrakih felgi :D


A taj ZZR mi se poceo svidati opako! Cak mastam da si ga uzmem!
 
Kako je meni ovaj ZZR napet! Evo odvazio sam se umjesto Versysa 650 traziti Z1000SX da kupim, ali imam osjecaj da ce za maksimalno godinu iza kupovine SX-a isti ustupiti mjesto ovakvom ZZR-u.🤤
 
sve je to lijepo, krasno, ali mislim da je Bela najviše falio s onom crnom naljom (valjda nije sprej)
na faru, a i žmigama, kad ima puno sofisticiranije rješenje + motor 'ko živ

:mrgreen:


For-KAWASAKI-Z750-Z750R-Z1000-Z-750-Z-1000-Motorcycle-3D-Front-Fairing-Headlight-Guard-Sticker.jpg


For-KAWASAKI-Z750-Z750R-Z1000-Z-750-Z-1000-Motorcycle-3D-Front-Fairing-Headlight-Guard-Sticker.jpg
 
i Neru bi pitao; što piše na onoj crvnoj nalji dolje, ali se ne usudim,

jer jednom sam pitao jednu frendicu; što si je to istetovirala, pa je bilo svega 🤐


i nikad više :mrgreen:
 
... one ostale tri što je počeo skupljati na ralici mogu proći, ali crvena mi
baš neda mira :mrgreen: