Novi Kymco Xciting 400

Meni je gospon uzeo 46990 kn  s punim rezervarom i 15 dana probnim tablicama i osiguranjem treceg lica
 
Crkla tema vidim........ Znaci:
https://mimesa.hr/kymco-xciting-400-s.html
 

Attachments

  • DUPczeHV4AEyaJy.jpg
    DUPczeHV4AEyaJy.jpg
    106 KB · Views: 221
Krajem 9mj cijene a vec u 10mj prvi test. Kontaktiorao sam uvoznika navodno bi cijena trebala biti oko 50ts.kn....
Mozda malo puno ali i sami znamo da su marze otisle gore. 2008god sam uzeo potpuno novi Z1000 koji je kostao 74tis kn dok danas novi z1000 kosta sto tisuca kuna. Na zalost sve je skupo ali novo je novo. Zanima me ovaj novi XCS a dugo mi cekat polovne da se pojave u oglasima :D
 
Čuo sam u Labinu da će bit oko 52 soma kn i da bi sad već i mogao prvi stić,a zastupnik mi tu u susjedstvu pa ću do njega pogledat  :D
 
Naspram onoga šta nudi ako gledamo xmax 400
cjena je korektna.
Sada vozim downtowna i ako mi daju staro za novo po korektnoj cijeni kupujem
 
Xmax me ne zanima uopce.
Xciting sam imao prije, doduse 300Ri, i bio sam zadovoljan.
Uopce ne sumnjam da je novi S400 odlican stroj, ali ako uzmem u obzir da sam 2016. za 57 kupio novu Hondu NC750X onda nema dvojbe da je 53 previse novaca za stroj koji je u sustini "obican" skutercic.
Zao mi je ako kog vrijeda, ali to je moje misljenje.
 
ako je tolika cijena velika je
ali mi se čini najbolji skuter u toj klasi (ako se više ne prodaje SW400 :)) i definitivno izgleda fenomenalno
 
stojo said:
Naspram onoga šta nudi ako gledamo xmax 400
cjena je korektna.
Sada vozim downtowna i ako mi daju staro za novo po korektnoj cijeni kupujem

Tko pametan gleda 400 :misli: 300 je zakon
 
Samo smo tebe čekali Joke. Da tebe nije vjerovatno bi kupio yamahu.
Zgadio si mi yamahu totalno.
Radiš više štete nego koristi ali dok ti je krkana i pomoraca uživaj
 
stojo said:
Samo smo tebe čekali Joke. Da tebe nije vjerovatno bi kupio yamahu.
Zgadio si mi yamahu totalno.
Radiš više štete nego koristi ali dok ti je krkana i pomoraca uživaj

Super, ionako mi ih fali, bolje da se ne prodaju u drugim županijama. A to što sam omjer prodaje Yamahe obrnuo od kad sam tu, to je ima bit slučajno
 
Imam prijatelja koji je bio product menager za Samsung i teška kurčiona, ja prodo, ja ovo ,ja ono. Kad su ga prebacili na Vivax pušiona.
Yamaha je dobra i prodala bi se i bez tebe. A s ovim cirkusom koji radiš na forumu otjero si od yamahe 99% ljudi koji su jedan tvoj post pročitali