Novi Kymco Xciting 400

NVCR said:
Iako to ovdje nije tema odgovorit ću. Znam šta znači kratica i bez vikipedije. Ja sam govorio da moja kaciga nestane pod sic a ne sve kacige. I tu me nemožeš demantirat.
A i Yamaha u manualu navodi da neke kacige nestanu pod sic zbog veličine i oblika. Citat:
z
Some helmets cannot be stored in
the rear storage compartment be-
cause of their size or shape.

Promijeni kacigu ... ne znam da ima išta veće od Shark Evo One serije 2 koja je na snimci. To je modularna flip-over kaciga, sa zračnim spojlerom na tjemenu.
Po mojim saznanjima ne stane samo AGV race kaciga zbog izraženo visoke(u biti ide nisko ali je deblja od ostalih)brade, i race kacige sa zračnim spojlerima na tjemenu i zatiljku. U svakom slučaju proizvođač teško da bi race kacigu zamislio na skuteru sa vjetrobranom.

Da nismo baš off, vezano uz skuter iz teme i testova u kojima se navodi da ne stanu integralna kaciga nego samo jet ... i tu je moguće da se radi o slučaju da su novinari klasično podmičeni od strane uvoznika kaciga najskupljim modelima, a to su redovito race modeli koji nisu osmišljeni za držanje pod sjedalom skutera....iako ovaj sa racing pedigreom možda to i treba.
 
joke said:
Promijeni kacigu ... ne znam da ima išta veće od Shark Evo One serije 2 koja je na snimci. To je modularna flip-over kaciga, sa zračnim spojlerom na tjemenu.
Po mojim saznanjima ne stane samo AGV race kaciga zbog izraženo visoke(u biti ide nisko ali je deblja od ostalih)brade, i race kacige sa zračnim spojlerima na tjemenu i zatiljku. U svakom slučaju proizvođač teško da bi race kacigu zamislio na skuteru sa vjetrobranom.

Da nismo baš off, vezano uz skuter iz teme i testova u kojima se navodi da ne stanu integralna kaciga nego samo jet ... i tu je moguće da se radi o slučaju da su novinari klasično podmičeni od strane uvoznika kaciga najskupljim modelima, a to su redovito race modeli koji nisu osmišljeni za držanje pod sjedalom skutera....iako ovaj sa racing pedigreom možda to i treba.
koliko puti si ovo ponovija majko mila :misli:
daj opusti se nemoraš svudi zveckat :afro:
 
Nestane kaciga ni u moj kawac,nit mogu kufer montirat,pa sam ga svejedno kupio  8)
 
aprilliaaa said:
koliko puti si ovo ponovija majko mila :misli:
daj opusti se nemoraš svudi zveckat :afro:

Meni je ovo posao, zapitaj se ti šta radiš ovde
 
Ova kaciga stane ostale bi trebalo isprobati
 

Attachments

  • IMG_6234.jpg
    IMG_6234.jpg
    120.1 KB · Views: 293
Neki dan sam bio dva sata na autocesti a onda po dosta lošem terenu u vinogradu sa Xciting 400 te je počeo jako  grubo raditi i vibrirati između 3-4000 okretaja.
Neki drugi zvuk nisam primijetio.
Koje bi bilo rješenje, otvoriti cvt pa će se samo pokazati ili?
 
Future47 said:
Neki dan sam bio dva sata na autocesti a onda po dosta lošem terenu u vinogradu sa Xciting 400 te je počeo jako  grubo raditi i vibrirati između 3-4000 okretaja.
Neki drugi zvuk nisam primijetio.
Koje bi bilo rješenje, otvoriti cvt pa će se samo pokazati ili?
Dali je se stanje popravilo, jeli bio neki kvar...
 
Dao ga dosta dobrom majstoru u ruke da otvori sve i zamjeni šta god treba.
Kaže da su i remen i rolice u super stanju te da se vratim za 5000 km.
Pubrusio je malo što je trebalo o sada radi super.
Točio sam dan prije po prvi puta na Croduxu pa je možda i to uzrok,a i Polini kit je gore za što nisam znao a i otvoreni Leo V. pa zato i trese malo više ali zato ide baš dobro , :D
 
Gdje se u Zagrebu  moze pogledat xciting400 ?? I ima li ikakve razlike u modelima 2013 vs 2019 ?  Prodo bi versysa jer se 95% vozim po gradu,pa sad trazim sta mi pase od maxi skutera, jer nikad nisam vozio ni sjedio ni jedan..