Novi Mihaljevci (Pozega)

Slazem se za opremu, ali ne znam koliko bi pomogla kod direktnog udarca na ovaj nacin.
Pitam se koliko je alkoholiziranost ovoga iz golfa utjecala. Da nije presao crtu ili nesto..
Ali sigurno ne bi odmogla oprema, to je ono što hoću reći, može ti samo pomoći, a ljudi bježe od toga kao da je bodljikava žica.
Da nije bio pijan možda bi stigao izbjeći ih, možda bi zakočio prije nego oni udare u njega, svakako bi bolje reagirao da je bio trijezan, ovako će popušit kaznu, i grist će ga savjest, i još ako je domaći, ljudi će mu mater jebati iako nije kriv.
 
  • Like
Reactions: tegla
Naravno da je Marusic vec orgijao nad ovom tragedijom 😡
 
Sad se ovako može nagađati što je točno bilo ali 2.2 promila kod ovog u autu sigurno nije pomoglo. Možda nije apsolutno ništa kriv a možda je i bio posred ceste pa je ovaj pograbio kočnicu usred zavoja i pao a auto se u međuvremenu vratio na svoju stranu.
 
Koliko mi se čini došli su iz pravca, šta se moglo desit da su pali prije ili u zavoju , prednjom toliko jako zakočit ako je vidio da prebrzo dolazi pa je proklizala?
Nažalost velika tragedija i opet vidimo da uvijek vreba opasnost da se nađeš u istoj točci s nekim u krivo vrijeme😣
 
strašno... saučešće mladoj obitelji, požegi i zajednici...

opet se ponavlja ista priča po portalima, negodovorni roditelji, moto kamikaze...
i taj jadni vozač auta... ako je normalan čovjek, ne znam kako će živjeti sa ovim...
 
Zao mi je ljudi ali ovo bombardiranje indexa i komentara ispod kako nitko tko ima djecu nebi trebao voziti motor stvara ogroman pritisak prijatelja, obitelji ... suludo. Ginu ljudi i u autima zar ne? Tko garantira da ovaj mamlaz s 2 ipo promila nebi u sljedecem zavoju ubio 2 roditelja u automobilu? Ili nedaj boze dijete?
 
da, lik u Golfu je kriv jer je pijan

jbte kaj ljudima sve ne padne na pamet

da nije bio, spretnim bi manevrom i skokom na dimnjak obližnje kuće izbjegao motor koji leti prema njemu, kao što to obično trijezni vozači rade


Srki
 
Last edited:
Nije mi jasno koji ste kurac uzeli prozivati ovog pijanog majmuna koji se našao na krivom mjestu u krivo vrijeme. I bez njega bi završilo tako kako je završilo
 
admir bi trebao složiti filter da se svi komentari koji nisu "rip" automatski benaju na 38 dana
 
  • Like
Reactions: prpa and gvo
admir bi trebao složiti filter da se svi komentari koji nisu "rip" automatski benaju na 38 dana
U pravilima je prvenstveno zabranjeno ripanje. Ne mislim da ovdje ima vrijedanja icijih osjecaja, komentira se nesto sto se dogodilo i to ne mozemo vratiti.
 
Nije mi jasno koji ste kurac uzeli prozivati ovog pijanog majmuna koji se našao na krivom mjestu u krivo vrijeme. I bez njega bi završilo tako kako je završilo
To ne znamo... svatko tko vozi motor koncentrirano gleda sve moguce opasnosti. Sa 2.2 ne mozes voziti ravno, dovoljan je bio kotac preko crte da covjek s druge strane stisne instinktivno bremzu i padne. Dijelic sekunde...
 
velika tragedija, ovo je strašno, prestrašno

mislim da javnost, ljudi koji ne voze motore sasvim pogrešno percipiraju ovo što se desilo
ne znam kako se uopće usuđuju osuđivati vožnju na motoru
2 života su izgubljena, bar 3 života iza njih tužna i nadam se ne izgubljena

a netko se usudi reći, imaju troje djece a išli su se proluftati na motoru, za to imaju vremena, ej.......bolesni umovi, live and et live
radujte se kao što je radosan osmjeh poginulih na toj slici što mediji kače na net
radujte se jer vam nisu ništa loše učinili....živjeli su i doživjeli tragediju, ne zaslužuju komentare već pognute glave

ljudi su prestalio biti ljudi, samo seru protiv drugih pa tako i protiv ovo dvoje nasmijanih zaljubljenih roditelja koji su stradali

live and let live