Novi Mihaljevci (Pozega)

RIP.
Nema tu nekog jakog zavoja, a nije ni nepregledno, mora biti još nešto da prijeđeš u suprotni smjer.
 
RIP.
 
RIP.
Nema tu nekog jakog zavoja, a nije ni nepregledno, mora biti još nešto da prijeđeš u suprotni smjer.
stvarno je tako? Bez negative pitam, eo svuda su po medijima i ne ide mi iz glave zasto jbt… jos muz i zena… dal je htio pokazat škarice nikad necemo znati
 
stvarno je tako? Bez negative pitam, eo svuda su po medijima i ne ide mi iz glave zasto jbt… jos muz i zena… dal je htio pokazat škarice nikad necemo znati
Možda ne vozi cijele godine, treba neko vrijeme da se ponovo prilagodiš vožnji na motoru, možda je na ulje naišao, možda mu pozlilo, možda guma pukla, svašta može biti.
Policija će naravno reći neprilagođena brzine i za njih je gotovo.
Još je ovaj sa golfom napuhao preko 2 promila, nije kriv, ali će isto najebati.

Zato treba uvijek zaštitnu opremu nositi, jakna, hlače, rukavice, kaciga, čizme, i 5 minuta da ideš sa motorom, opet treba nositi, ja koliko vidim 90% ljudi ne nosi svu zaštitnu opremu, i još se čude meni da imam sve to na skuteru, više sam za opremu dao nego za skuter.
 
Još je ovaj sa golfom napuhao preko 2 promila, nije kriv, ali će isto najebati.

Zato treba uvijek zaštitnu opremu nositi, jakna, hlače, rukavice, kaciga, čizme, i 5 minuta da ideš sa motorom, opet treba nositi, ja koliko vidim 90% ljudi ne nosi svu zaštitnu opremu, i još se čude meni da imam sve to na skuteru, više sam za opremu dao nego za skuter.
Slazem se za opremu, ali ne znam koliko bi pomogla kod direktnog udarca na ovaj nacin.
Pitam se koliko je alkoholiziranost ovoga iz golfa utjecala. Da nije presao crtu ili nesto..
 
Veli murija da su pali u svojoj traci i proklizali u kontra traku, udarili u lijevi prednji dio auta kojeg je vozio 45 godisnjak pod utjecajem od 2,26 promila (nije da je bitno kaj je pijan u ovom slucaju, al eto, da nije vozio jer nije smio, nebi ni bio tamo, vjerojatno ce odgovarat samo za svoj prekrsaj sto je i u redu, ali ako ima imalo savjesti, grist ce se cijeli zivot). Kako vidim po slikama u medijima, motor nije grdo stradao, moguce da brzina nije bila velika (mozda prljava cesta od pijeska itd?) , ali spletom okolnosti, posljedice su katastrofalne :(

Pitam se koliko je alkoholiziranost ovoga iz golfa utjecala. Da nije presao crtu ili nesto..
Po slikama izgleda da nije, a i ako je vjerovat muriji, vozac i suvozacica su pali prije sudara (ostecenja na autu i motoru to sugeriraju)