Novi način kako ovcama uzimati lovu...

singlica

Well-known member

Dakle da čujem vaša mišljenja..
Bmw to već radi sa novim autima...
 
Tako su počeli i u igricama sa mikrotransakcijama, malo po malo i skoro 90% igrica sada ima mikrotransakcije ili dlc koji košta kao cijela igrica.

Tako će i ovdje, mic po mic.
 
Tako su počeli i u igricama sa mikrotransakcijama, malo po malo i skoro 90% igrica sada ima mikrotransakcije ili dlc koji košta kao cijela igrica.

Tako će i ovdje, mic po mic.
Neke odlicne igrice su unistili zbog DLC jer su ih pretvorili u pay to win,nazalost sve ide u tom smjeru mikrotransakcija
 
  • Like
Reactions: ZP1993 and pikacu79
Bzvz da plaćamo unaprijed opremljen motor bez aktiviranih mogućnosti.
Neka prodaju goli primjerak (cijena motora barem 25% dolje) pa u servis ugradnja po katalogu ako želim.
Kao npr. KTM Powerparts.
 
i onda kad (do)platiš za down qs moraš na tehnički da ti upišu u prometnu za 300 ćuna

cruise control samo 200 ćuna za pečat al treba čekat 4 dana
 
  • Haha
Reactions: diesel power
Ne vidim u čemu je ovdje probl...

*Bricksrheavy, istekla Vam je pretplata na Vašoj Sjamsjung mobitel tipkovnici, da bi nastavili tipkat po forumu nadoplatite Vaš račun
 
  • Like
Reactions: vespinjo
Je samo motor nećeš dobit free a dodatke plaćat :mrgreen:

Uostalom po dobrom starom hrvatskom običaju to će se sve krekat, pa ubuduće kad te neko pita imaš li kvikšifter,možeš reć imam, al krekani :cool:

Ili će se bajk sam spojiti na net, chekirati sve što treba i isključiti ti sve to jer "trial period is over"...
 
I onda kreće revolucija... naći će se netko tko će napraviti ponovno stari dobri motor bez ikakvih elektronskih pomagala. Društvene mreže će se užariti od lajkanja i hvalospjeva, moto populacija će ih dizati u nebesa.... ali ti isti ga nažalost neće kupiti pa će ideja jednog novog starog vizionara propasti nakon šest mjeseci. :mrgreen:
KTM se kroz godine pokazao kao relevantan faktor u poslovanju uz rekordne profite što je moguće u pravilu samo ako prodaješ muda pod bubrege. I to ima svoju težinu, očigledno su više nego uspješni u nalaženju jelena koji će to platiti a ovo je samo jedan korak dalje...
EDIT: Uzmite primjer sigurnosnog Dainese prsluka na napuhavanje pa vidite ima li neke razlike u pristupu. :mrgreen:
 
KTM ti da sve mukte prvih 1500km dok u BMWa moraš platit to odma od 0km. U mojin očima KTMov pristup je bolji iako su oba pristupa ciganska jer otključavaju stvari koje su već prisutne hardverski i softverski.

Sva ova newage sranja će samo dizat cijene starijih motora.
 
Imam bas Dainese prsluk i nažalost imao sam priliku da ga iprobam i mogu reći da stvar funkcionira. Recharge je 2 keke kuna i ne bih više vozio bez njega. To nije usporedivo sa ovim što KTM radi...
Uglavnom ako kupim motor želim dobiti sve sa njim. Te dodatne uplate za već instaliru opremu su čista prevara...
Nije motor mobitel pa da češ otključavati dodatne opcije i cheat codove kao u igrici....
 
Sa informatike se to lagano seli na automoto svijet, neizbježno obzirom da je hrpa nekih dodatnih mogućnosti vozila vezana samo uz programiranje opreme koja je ionako iz drugih razloga već u vozilu.
Npr. imaš multimediju u autu, spajanje sa bluetoothom ili kabelom kako god, sve u autu je novije kompatibilno ili već je android sustav, ali nemaš android auto spajanje, dok ne doplatiš. Imaš kameru i radare koje auto koristi za lane assist i front assist za pješake po gradu jer je eto to već neki standard, imaš i tempomat onaj dummy, ali ako hoćeš da sve te 3 opreme rade zajedno da imaš tempomat s održavanjem razmaka od vozila ispred, "par linija" koda više ćeš platit dodatno..

Nije da se s tim načinom slažem, ali bilo je neizbježno.
 
Imam bas Dainese prsluk i nažalost imao sam priliku da ga iprobam i mogu reći da stvar funkcionira. Recharge je 2 keke kuna i ne bih više vozio bez njega. To nije usporedivo sa ovim što KTM radi...
Uglavnom ako kupim motor želim dobiti sve sa njim. Te dodatne uplate za već instaliru opremu su čista prevara...
Nije motor mobitel pa da češ otključavati dodatne opcije i cheat codove kao u igrici....
Naravno da nije isto ali ponta je da tvoj prsluk motora biti spojen sa njihovim serverom. A pričamo o jebenoj jakni.
 
Svi update-i prsluka su besplatni. I ostat ce besplatni jer se radi o sigurnosnoj opremi.
Ove nadogradnje su kao i Power Parts djelovi. Smanji cjenu motora za cijenu tih nadogradnji a ne da stavis istu cjenu a trazis nadoplatu opcija koje su vec na motoru…
 
Bmw to već radi sa novim autima...
E, ali zato ovaj držač za mirisne boriće ugrađuju bez nadoplate!

IMG-20221005-WA0004.jpg
 
Pa nece valjda neko kupit socijalni model, kad se kupuje onda se srcem kupuje nek ima ko zna kad kom more zatrebat 😁
 
Kako stvari idu još je dobro dok traže jednokratnu uplatu da ti aktiviraju sva ta sranja po motoru! Naredni korak je godišnja ili mjesečna pretplata, pa accounti, šifre, logiranje u pripizdini pa je otključalo nije otključalo….
Malo mi se gadi takva budućnost ali pokazalo se da kad je u pitanju ekstra profit industrija je nemilosrdna i jako dobro koordinirana pa ti na kraju niti ne ostave alternativu.
 
  • Like
Reactions: kiki.o and Nero
Alternativa je crackiranje sistema nakon isteka garancije... Samo razina tehničkog znanja koja je potrebna za tako nešto je problematična. Ali nađe se način...:cool: