Novi SPEED TRIPLE 1200 RS

Imas manjak razumjevanja za "CUORE SPORTIVO" filozofiju :mrgreen: :mrgreen:

Iako dobro izglea li je li moguce jos malo nakrivit tablicu I hoce li kakva "REZONANTNA IZDUVNA CEV'' kako bi bratja rekla tu uletit jer auspuf je pozamasan ?
S obzirom koliko sam talijanskih motora imao (jedan imam još uvijek), mislim da sam i pre tolerantan😁
Bit će i neka cevka, al kad se kupi malo love....sad se troši na benzin.

Evo malo od danas..... Mangartsko sedlo i Vršić
20220702_152149.jpg

20220702_132849.jpg
 
20220725_144045.jpg
20220725_144742.jpg
20220725_144838.jpg
IMG_20220725_145225_078.jpg

Stigo Zard..... kad namontiram, ide proba pa ćemo vidjet kako to sve izgleda.
Inače, kvaliteta izrade je premium i nema razlike u odnosu na slovenski proizvod.
 
  • Like
Reactions: +marek+ and alpine
Jedino šta malo betežno izgledaju zakovica na karbonu i zakovica na plaštu jedna pored druge.
Slovenac bi tu uštedija, pa sve spojia jednom.
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Zard i Trijunf idu odavno ruku uz ruku, evo 15-ta godina, jos ka novi. Iako nije bas stilski, 9kg manje i 5KS vise se osjeti.

Samo ima boljih, npr. Remus za Triumphe ima jos bolju optiku, zvuk i performanse.

20220726_142634~2.jpg
 
Last edited:
Krasno izgleda.

Triumph mi sa naked serijom nastavlja sve ono što je Ducati s prvim Monsterom napravio, ultralagan motor s dovoljno snage i vrhunskim komponentama ovjesa i kočnica, dok je Ducati s novim Monsterima prešao u konfekciju.
 
Krasno izgleda.

Triumph mi sa naked serijom nastavlja sve ono što je Ducati s prvim Monsterom napravio, ultralagan motor s dovoljno snage i vrhunskim komponentama ovjesa i kočnica, dok je Ducati s novim Monsterima prešao u konfekciju.
Nista novi Monsteri. To ne postoji vise za mene :( Streetfighter izgleda mocno ali nema mi ni priblizno ono sta imaju monsteri do 2011.

ali ovdje nisu tema Dukci vec ovi sa otoka :) Speed Triple je bas po mom gustu i od prvih modela drzi tu neku svoju konstantu i provjerenu formulu
 
  • Like
Reactions: DiscoVolante
Triumph sad ima po meni savršeno pogođen line up i svi im modeli izgledaju odlično.
Gledam sad malo i nove street triple 765.... top.
Šteta što kod nas nemamo direktnog zastupnika ili dilera.