Novi SPEED TRIPLE 1200 RS

Predlažem da se ovaj rep JOŠ skrati, zapravo, predlažem da se rep potpuno otkine i da se sjedi na nosaču tablice koji ide direkt od tanka pa do kraja zadnje gume.
nij2blp8_2021-triumph-speed-triple-spy-shot_625x300_08_July_20.jpg
 
Meni se dopada!

OK, jedino bih malo približio farove šasiju, ali to bih učinio na svakom Speed/Street triplu do sada. :mrgreen:

Mislim da bi bio odličan kao treći motor u garaži 👍
 
Iako nikad nisam dokraja prožvakal taj prvi kraj, na neki ga način cijenim upravo zbog toga, jer ga distancira. Po ostalome, bil bi odličan i kao drugi motor u garaži :mrgreen:
 
Nosaci su takvi jer tablica mora biti iza straznje gume...


Rep je top, lako se stavi drugi nosac tablice
 
Kakav ti je za voziti po lošim cestama? Kažu da je dosta tvrdo poštelan..
 
Ne vozim po lošim cestama😁
Motor je podešen tvrdo, ali ništa tvrđe od tuona v4 kojeg sam imao ili ništa tvrđe od bilo kojeg r motora tako da neznam od kuda tolka drama. Al ovjes je potpuno podesiv pa si svatko može podesit kako mu odgovara.
Ja sam još u fazi upoznavanja s njim pa za sad neću ništa dirat. Vidjet ćemo kod ekstremnije vožnje kako će to izgledat. Za sad, nemam zamjerke na ovjes.
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
To sam i predpostavljao. Mislim da čak i ima u uputama postavke ovjesa ovisno o preferiranoj vožnji. Motor mi je top!
Si odradio nulti servis?
 
Last edited:
Jučer baš odradio taj servis na 1000 km. 600 km sam u jednom điru odvezo pa sam onda imao neki teren i u petak otišao s frendom do ušća neretve, u nedjelju nazad i jučer odradio taj servis s 1800 km na satu. Sad nema više limita.
 
  • Like
Reactions: Musashi
Nosaci su takvi jer tablica mora biti iza straznje gume...
Pa sto ne pomaknu onda straznju gumu jos naprijed?😉
 
  • Haha
Reactions: ODST
I RR model bi trebao biti uskoro predstavljen!