Novi SPEED TRIPLE 1200 RS

Točno sam pred par mjeseci govorio Ryanu kako im to fali u gami.

1200 RS mi je super pila, ovaj RR bi mogao biti potpuni pogodak.

Samo da ne za*ebu s buljookim prednjim krajem :mrgreen:
 
Volio bi biti sredjuove gradje da mogu sjest fino izgledat na strit triplu (ovo nije ruganje nego lagana ljubomora)
 
Točno sam pred par mjeseci govorio Ryanu kako im to fali u gami.

1200 RS mi je super pila, ovaj RR bi mogao biti potpuni pogodak.

Samo da ne za*ebu s buljookim prednjim krajem :mrgreen:
Imali su nekad davno R model nije iso smjesta pa od njega napravili naked..sad hoce na nakeda zasarafit par plastika I nazvat ga RR..ko to more pusit
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
20210909_150720.jpg


20210909_152606.jpg

Evo dva trumpheta na plominci..... radni dan, nema gužve
 
Puno mi bolje izgleda sa tim vizirom, samo to si kupio prednju masku i vizir. Skupo.
Jel se osjeti razlika što se tiče vjetra pri većim brzinama?
 
To mi je bilo u cijeni motora, samo mi je prvi puta došla crna maska pa se to vraćalo i sad je došla srebrna kako treba.
Inače.... maska i pleksi su preko 300 eura.
 
Kako kome. Meni je taj vizir bljak.. pokušaj kopije od kopije, imitacija skaja. Triple je naked
 
Lijepo je sve ukomponirano na ovaj speed1200,estetski super.Jedino mi je nekako nedorečen s ovim crnim volanom i zlatnim vilicama ,one najviše odudaraju od svega.Nemam Triumph,samo komentiram,bez zamjerke ,sve drugo pet👌😎🏁
 
Odličan stroj 🏁🏁. Samo mu SC-PROJECT fali. Na crnom bi te zlatne vilice malo bolje stajale ali crne Ohlins sa prošlog RS modela još bolje 😀👍
Da nije bilo nesporazuma sa isporukom, crni 1200 bi već odavno bio u garaži...
Samo gas 🏍️...
 

Attachments

  • 20210528-imgp8051-kledzjxg-1.jpg
    20210528-imgp8051-kledzjxg-1.jpg
    1,018.2 KB · Views: 0
  • TRI006.jpg
    TRI006.jpg
    626.2 KB · Views: 0
  • IMG_20200506_221714~2.jpg
    IMG_20200506_221714~2.jpg
    1.5 MB · Views: 0
  • Triumph-Speed-Triple-RS1200_my2021_Twin-CRT_Carbonio_3-4Posteriore.jpg
    Triumph-Speed-Triple-RS1200_my2021_Twin-CRT_Carbonio_3-4Posteriore.jpg
    188 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: pikacu79 and alpine
Triumph ima recall za zamjenu šarafa zadnjeg diska pa eto.... ko je kupio novog, kontaktirajte novemu ili gdje ste već kupili.
 
View attachment 748617
Montiran evotech nosač tablice...... nije baš plug and play.... ima zajebancije jer nije moglo proć bezvklasične talijanske šlampavosti
Imas manjak razumjevanja za "CUORE SPORTIVO" filozofiju :mrgreen: :mrgreen:

Iako dobro izglea li je li moguce jos malo nakrivit tablicu I hoce li kakva "REZONANTNA IZDUVNA CEV'' kako bi bratja rekla tu uletit jer auspuf je pozamasan ?