Novi stacionarni radari

Snecer

Member
Dec 11, 2015
262
5
18
1016
Maribor
igo/primo/nextgen/ koristi mape Here (offline normalno), imaš sve jezike itd.

Snecer

Member
Dec 11, 2015
262
5
18
1016
Maribor
Nema bas najbolje review-e... :LOL: I ono 1 update po godini?
Kakav update? pa pravim ti, da koristijo mape Here, tako da... Here je vlasnik Daimler-Benz, iste koristi garmin itd.

Zadnja mapa je iz 03/2020. Nema više toliko promjena...

bricksrheavy

Well-known member
Feb 17, 2008
2,419
50
48
Split
Android

Nextgen za "testiranje", slo, cro mapa, slo, cro speedcam (25.06.2020).

Odpakirati, kopirati iGO folder na internu memoriju i pokeniti .apk.
(y)(y)(y)
Jutros mi na nepoznatoj cesti javio kameru koju je Radarbot prešutio (rade mi oba istovremeno), i još me "hvatala" sa stražnje strane.

Zanimljivo kako trenutna verzija na Playstoreu više ne podržava kamere (n)

Dakle, trenutni setup je IGO+Radarbot, AMZS je dobio otkaz jer se apk nasumično sama palila i javljala nepostojeća upozorenja :mrgreen:

navigator77

New member
May 8, 2020
29
12
3
Zagreb
Nisam nigdje pronašao uputstva kako da dignem POI za ios na neku od tih aplikacija. Jel ima neka app koja automatski ima uključene POI s kamerama a da radi na ios-u? Drugo pitanje je samo dali će mi radit paralelno sa Scenic navigacijom. Dakle da mi Scenic bude primarna aplikacija za navigaciju a da iz druge aplikacije samo dobivam glasovna upozorenja za kamere?

Snecer

Member
Dec 11, 2015
262
5
18
1016
Maribor
Nisam nigdje pronašao uputstva kako da dignem POI za ios na neku od tih aplikacija. Jel ima neka app koja automatski ima uključene POI s kamerama a da radi na ios-u? Drugo pitanje je samo dali će mi radit paralelno sa Scenic navigacijom. Dakle da mi Scenic bude primarna aplikacija za navigaciju a da iz druge aplikacije samo dobivam glasovna upozorenja za kamere?
Turismo Veloce ima Garmin Zumo, tako da možeš upotrebiti .gpi file iz moje baze i kopirati ga u uređaj \garmin\poi\ :)

Mislim, da

je isto što se tiće radara, file *.txt kopiraš u ios uređaj u folder gdje se nalazi iGo (....content\speedcam\)

Snecer

Member
Dec 11, 2015
262
5
18
1016
Maribor
Once you have installed iFunBox and plugged your iPhone in, under the iFunbox Classic Tab go to
‘Raw File System’ – ‘var’ – ‘mobile’ – ‘Applications’ – iGO World – iGO World – content – Speedcam
mora da ima ios isto, samo potraži malo po sistemu...

MIK0

Active member
Feb 20, 2012
2,056
14
38
44
Isle of Pag
Ima li netko pouzdan info koliko je Waze up-to-date po pitanju kamera? Znači usporedba sa ovom Snecerovom bazom?
Preferiram ga prvenstveno jer radi i na Android Auto platformi, plus što bez obzira bila u pitanju ruta ili ne daje obavijesti poput radova, patrola, ... sve što korisnici prijave ispred vas.

navigator77

New member
May 8, 2020
29
12
3
Zagreb
Turismo Veloce ima Garmin Zumo, tako da možeš upotrebiti .gpi file iz moje baze i kopirati ga u uređaj \garmin\poi\ :)

Mislim, da

je isto što se tiće radara, file *.txt kopiraš u ios uređaj u folder gdje se nalazi iGo (....content\speedcam\)
Prije svega da se zahvalim na pomoći i na bazi koju si nam podjelio. Upravo sam prebacio cijelu bazu kamera kao POI u Scenic aplikaciju koju koristim u iOS-u i sve se lijepo vidi. Namjestio sa upozorenja na 300m prije POI lokacije i to će biti sasvim OK za mene. Sad još moram pronaći bazu za SLO, AUT, IT...
:)

Snecer

Member
Dec 11, 2015
262
5
18
1016
Maribor
Prije svega da se zahvalim na pomoći i na bazi koju si nam podjelio. Upravo sam prebacio cijelu bazu kamera kao POI u Scenic aplikaciju koju koristim u iOS-u i sve se lijepo vidi. Namjestio sa upozorenja na 300m prije POI lokacije i to će biti sasvim OK za mene. Sad još moram pronaći bazu za SLO, AUT, IT...
:)
za slo imaš genuine na mom blogu :)

• Like
Reactions: navigator77

ZoltanBB

Member
Mar 8, 2006
703
1
18
Varazdin
Odrijesite kesu pa uplatite čovjeku na PayPal account (link imaš na Snecerovima stranicama).

Ne morate čekati da vam dođe pred kuću kako bi mu platiti pivo/ćevape.

• Like
Reactions: MIK0

bricksrheavy

Well-known member
Feb 17, 2008
2,419
50
48
Split
Odrijesite kesu pa uplatite čovjeku na PayPal account (link imaš na Snecerovima stranicama).

Ne morate čekati da vam dođe pred kuću kako bi mu platiti pivo/ćevape.
Khm, uz napomenu da na Operi "Donate" link baca na početnu stranicu paypala bez ikakvog infa za uplatu pa treba na blogu potražiti Snecerov mail i uplatiti tako :mrgreen:

• Like
Reactions: MIK0

Zorro

Active member
Feb 21, 2006
1,826
3
38
igo/primo/nextgen/ koristi mape Here (offline normalno), imaš sve jezike itd.
Ovo baš i ne razumijem ?
Znači li to ako skinem aplikaciju Here wego..a znam da s njom dolaze besplatne karte zemalja...što onda ??..te mape trebam prebaciti u određenu mapu iGo aplikacije ..ili ??
molio bih ako imaš vremena samo kratko objašnjenje oko toga..sve ostalo već znam 👍