Novi stacionarni radari

igo/primo/nextgen/ koristi mape Here (offline normalno), imaš sve jezike itd.
 
Nema bas najbolje review-e... :LOL: I ono 1 update po godini?

Kakav update? pa pravim ti, da koristijo mape Here, tako da... Here je vlasnik Daimler-Benz, iste koristi garmin itd.

Zadnja mapa je iz 03/2020. Nema više toliko promjena...
 
Danas prošao, osvanulo novo ograničenje na 60 kmh.
 

Attachments

  • Screenshot_20200627-132944.png
    Screenshot_20200627-132944.png
    369 KB · Views: 293
Android

Nextgen za "testiranje", slo, cro mapa, slo, cro speedcam (25.06.2020).

Odpakirati, kopirati iGO folder na internu memoriju i pokeniti .apk.
(y)(y)(y)
Jutros mi na nepoznatoj cesti javio kameru koju je Radarbot prešutio (rade mi oba istovremeno), i još me "hvatala" sa stražnje strane.

Zanimljivo kako trenutna verzija na Playstoreu više ne podržava kamere (n)

Dakle, trenutni setup je IGO+Radarbot, AMZS je dobio otkaz jer se apk nasumično sama palila i javljala nepostojeća upozorenja :mrgreen:
 
Nisam nigdje pronašao uputstva kako da dignem POI za ios na neku od tih aplikacija. Jel ima neka app koja automatski ima uključene POI s kamerama a da radi na ios-u? Drugo pitanje je samo dali će mi radit paralelno sa Scenic navigacijom. Dakle da mi Scenic bude primarna aplikacija za navigaciju a da iz druge aplikacije samo dobivam glasovna upozorenja za kamere?
 
Nisam nigdje pronašao uputstva kako da dignem POI za ios na neku od tih aplikacija. Jel ima neka app koja automatski ima uključene POI s kamerama a da radi na ios-u? Drugo pitanje je samo dali će mi radit paralelno sa Scenic navigacijom. Dakle da mi Scenic bude primarna aplikacija za navigaciju a da iz druge aplikacije samo dobivam glasovna upozorenja za kamere?
Turismo Veloce ima Garmin Zumo, tako da možeš upotrebiti .gpi file iz moje baze i kopirati ga u uređaj \garmin\poi\ :)

Mislim, da

je isto što se tiće radara, file *.txt kopiraš u ios uređaj u folder gdje se nalazi iGo (....content\speedcam\)
 
Once you have installed iFunBox and plugged your iPhone in, under the iFunbox Classic Tab go to
‘Raw File System’ – ‘var’ – ‘mobile’ – ‘Applications’ – iGO World – iGO World – content – Speedcam

mora da ima ios isto, samo potraži malo po sistemu...
 
Ima li netko pouzdan info koliko je Waze up-to-date po pitanju kamera? Znači usporedba sa ovom Snecerovom bazom?
Preferiram ga prvenstveno jer radi i na Android Auto platformi, plus što bez obzira bila u pitanju ruta ili ne daje obavijesti poput radova, patrola, ... sve što korisnici prijave ispred vas.
 
Turismo Veloce ima Garmin Zumo, tako da možeš upotrebiti .gpi file iz moje baze i kopirati ga u uređaj \garmin\poi\ :)

Mislim, da

je isto što se tiće radara, file *.txt kopiraš u ios uređaj u folder gdje se nalazi iGo (....content\speedcam\)

Prije svega da se zahvalim na pomoći i na bazi koju si nam podjelio. Upravo sam prebacio cijelu bazu kamera kao POI u Scenic aplikaciju koju koristim u iOS-u i sve se lijepo vidi. Namjestio sa upozorenja na 300m prije POI lokacije i to će biti sasvim OK za mene. Sad još moram pronaći bazu za SLO, AUT, IT...
:)
 
Prije svega da se zahvalim na pomoći i na bazi koju si nam podjelio. Upravo sam prebacio cijelu bazu kamera kao POI u Scenic aplikaciju koju koristim u iOS-u i sve se lijepo vidi. Namjestio sa upozorenja na 300m prije POI lokacije i to će biti sasvim OK za mene. Sad još moram pronaći bazu za SLO, AUT, IT...
:)
za slo imaš genuine na mom blogu :)
 
  • Like
Reactions: navigator77
Odrijesite kesu pa uplatite čovjeku na PayPal account (link imaš na Snecerovima stranicama).

Ne morate čekati da vam dođe pred kuću kako bi mu platiti pivo/ćevape.
 
  • Like
Reactions: MIK0
Odrijesite kesu pa uplatite čovjeku na PayPal account (link imaš na Snecerovima stranicama).

Ne morate čekati da vam dođe pred kuću kako bi mu platiti pivo/ćevape.
Khm, uz napomenu da na Operi "Donate" link baca na početnu stranicu paypala bez ikakvog infa za uplatu pa treba na blogu potražiti Snecerov mail i uplatiti tako :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: MIK0
igo/primo/nextgen/ koristi mape Here (offline normalno), imaš sve jezike itd.
Ovo baš i ne razumijem ?
Znači li to ako skinem aplikaciju Here wego..a znam da s njom dolaze besplatne karte zemalja...što onda ??..te mape trebam prebaciti u određenu mapu iGo aplikacije ..ili ??
molio bih ako imaš vremena samo kratko objašnjenje oko toga..sve ostalo već znam 👍