Novi stacionarni radari

3alfa3

Well-known member
Jul 19, 2008
10,050
34
48
47
ZG
Ta je u popisu vec dugo, sjecam se da sam jos prosle godine vidio u popisu dvije u Krapini, ona druga je kod osnovne skole.

Attachments

MOONSHIELD

Well-known member
Apr 29, 2008
8,839
63
48
98
CISTA PROVO
vrte stalno kamere, u mojoj ulici su isto nedavno napunili kutiju, navodno u prosjeku na 10ak kutija imaju 2-3 kamere koje vrte
meni tak svejedno, s autom ko da je unutra, s motorom ko da je nikad nije ni bilo :mrgreen:

exfreerider

Active member
Dec 27, 2007
1,502
9
38
34
Zagreb
Odeš mobitelom na Snecerov blok, tamo otvoriš link pomoću Mapsa i onda ti ostane u Mapsu sve dok ne izbrišeš cache ili privremenu memoriju. Ali ti na Mapsu samo prikazuje kamere dok istražuješ, u navigaciji ti ne javlja na njih.
Moze li se kako dobiti da javlja
Nekad prije je javljalo

bricksrheavy

Well-known member
Feb 17, 2008
2,419
50
48
Split
meni ne radi glasovna navigacija

isto sam imao instaliranu verziju s play stora i probao sam zorroov trik al zéro point (i clear cache / clear storage / uninstall / delete files / restart)

u aplikaciji rade zvukovi na dodir odabir i radi test glasa na odabiru jezika al u navigaciji ne radi ni glas ni upozorenja za kamere (prošel sam pokraj koka kole i zagrebačka ispod savske u oba smjera)

android 10 jebemliga
Hmm, danas i meni prestala raditi glasovna navigacija, valjda postoji nekakav trial i kad završi gasi navođenje (n)

U međuvremenu ponovno instalirao IGO s playstorea u nadi da njega "osposobim", ali izgleda da je baza podataka za kamere sada u drugačijem formatu (.spc) pa ova Snecerova nije kompatibilna?

Kad prekopiram CRO-GATSO-DIRECTION.txt u folder na mobitelu - IGO ne prikazuje kamere na karti.

Screenshot "tvorničkog" filea (u IGO bazi podataka nedostaje nekoliko kamera za koje znam u mojoj okolici) (n)
01.jpg

Snecer

Member
Dec 11, 2015
262
5
18
1016
Maribor
Ne, .spc in spud je tvornićki format :) za radare, .txt je "privatni".

Uvijek tako bilo, rade oba dva.

• Like
Reactions: bricksrheavy

tww0811

Member
Nov 5, 2015
278
1
18
1016
10410
a meni proradila ova @Snecer verzija

ne znam kaj sam točno izčačkal ali još jednom sam deinstaliral / sve obrisal / restartal mobihtel / instaliral i sad radi

jedino sam zaboravil isključit 'you are over speed limit' upozorenje i spalilo mi mozak jutros :mrgreen:

Snecer

Member
Dec 11, 2015
262
5
18
1016
Maribor
a meni proradila ova @Snecer verzija

ne znam kaj sam točno izčačkal ali još jednom sam deinstaliral / sve obrisal / restartal mobihtel / instaliral i sad radi

jedino sam zaboravil isključit 'you are over speed limit' upozorenje i spalilo mi mozak jutros :mrgreen:
da, ja mislim, da ima problema samo ako ne obrišeš stare verzije (delete iGO folder nakon uninstalla).

kod mene na android 10 radi ok

bricksrheavy

Well-known member
Feb 17, 2008
2,419
50
48
Split
U međuvremenu ponovno instalirao IGO s playstorea u nadi da njega "osposobim", ali izgleda da je baza podataka za kamere sada u drugačijem formatu (.spc) pa ova Snecerova nije kompatibilna?

Kad prekopiram CRO-GATSO-DIRECTION.txt u folder na mobitelu - IGO ne prikazuje kamere na karti.
Update i riješenje za ovo;

iGO sa playstorea, u tvorničkom "file" folderu aplikacije kreirati folder i podfolder file/content/speedcam. U speedcam folder kopirati CRO-GATSO-DIRECTION.txt i stvar radi (y)

*postoji i "speedcam" folder kojeg kreira sama aplikacija kod instaliranja ali ako u njega kopirate .txt file s kamerama neće ga prepoznati

• Like
Reactions: Cyrus and Zorro

Spori

Well-known member
Mar 7, 2016
1,744
59
48
pgz
Jelenje-Kukuljanovo policija na motoru.
cijelo jutro.

Spori

Well-known member
Mar 7, 2016
1,744
59
48
pgz
A da...navodno da tamo oko Dražica divlljaju na nekim sportskim motorima 😷
Jutros sjedim vani i pijem kavu. Čujem neko tutnjanje, i grupa od 8 kros motora lagano prođe.

Zorro

Active member
Feb 21, 2006
1,826
3
38
Skinuo sam karte BiH i Srbije..sa svim..poi, building..i naravno kamere..ubacio sve u folder kojem pripada i radi..e sad..kolikom su ažurni podaci o kamerama ne znam..sumnjam da su kao ove što Snecer ažuriraza HR i Slo. ali opet može pomoći koliko toliko
Pa ako netko treba nek se javi na PP pa ću poslati nekak

Hornet1974

New member
Jun 21, 2020
8
0
1
Nov sam na forumu. Nije mi se više dalo čitati nakon 60 stranica. Samo da podjelim svoje iskustvo, Speed Cameras. Za mene trenutno najbolja aplikacija, možeš dodavati kamere, stajališta policije i sl. Ocjenjuješ informacije od drugih itd.
Spasilo vožačku bar 10 puta u godini dana.

Attachments

Last edited:

Hornet1974

New member
Jun 21, 2020
8
0
1
Je ovo nova kamera u križevcima :unsure:
Vidi, vidi... A vozio sam se tamo prije 3tj. i nije ih bilo. Dečki pazite dok idete od pružnog prelaza prema priključku. Bar je na toj ravnici bilo lijepo malo stisnut gas. I nije samo jedna kamera, po položaju bi rekao da su dvije. Druga gleda silazak sa brze ceste.

Snecer

Member
Dec 11, 2015
262
5
18
1016
Maribor
Vidi, vidi... A vozio sam se tamo prije 3tj. i nije ih bilo. Dečki pazite dok idete od pružnog prelaza prema priključku. Bar je na toj ravnici bilo lijepo malo stisnut gas. I nije samo jedna kamera, po položaju bi rekao da su dvije. Druga gleda silazak sa brze ceste.
Jedna bi bila ovdje
N46.00489 E16.55145 (geolocation) 50kmh
a druga
N46.00513 E16.55226 (50kmh)

isti rondo

Netko da provjeri, ako je to to, da ubacim.