Novi stacionarni radari

Jučer u Osijeku na Vinkovačkoj je niknula nova kamera tako mi je bar taksist rekao da je montiraju. Kada prolazim budem upisao položaj pa javim.
Ja sam jutros prošao cijelom Vinkovačkom i nisam vidio tako što.
 
Članak 244.

(1) Motorna vozila u prometu moraju imati po dvije registarske, prenosive, izvozne, odnosno pokusne pločice.

(2) Iznimno od odredbe stavka 1. ovoga članka, motocikli, traktori, radni strojevi, mopedi i priključna vozila mogu imati po jednu pločicu.

(3) Registarska pločica istaknuta na vozilu mora biti izdana za to vozilo.

(4) Pločice na vozilu moraju biti postavljene tako da se dobro vide, ne smiju se oštećivati, ne smije se dodavati sadržaj koji nije propisan i moraju biti čitljive.

(5) Novčanom kaznom u iznosu od 5.000,00 do 15.000,00 kuna kaznit će se za prekršaj pravna ili fizička osoba obrtnik ako na vozilu nema propisan broj pločica ili na kojem su te pločice postavljene tako da se dobro ne vide ili nisu čitljive.

(6) Za prekršaj iz stavka 1. i 2. ovoga članka kaznit će se novčanom kaznom od 1.500,00 do 5.000,00 kuna i odgovorna osoba u pravnoj osobi i u tijelu državne vlasti ili tijelu jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave.

(7) Novčanom kaznom u iznosu od 300,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač vozila koji nema propisan broj pločica ili na kojem su te pločice postavljene tako da se dobro ne vide ili nisu čitljive.

 
  • Like
Reactions: ODST
Vec je unesena u tvoju mapu. Krizanje Domovinskog rata i Ulice slobode.

Jucer i danas prolazia i gleda kako nema nista, tia ti javit da je jos nisu stavili kad danas ovo izadje
da, već je bila unutra,ali samo za garmin...
 
U Prvan Selu kod Perušića ima kamera, jučer prošao ali bio sam u koloni pa nisam mogao stati da fotkam.
 
bas me i ne tangiraju te kamere,vozim normalno,a i pola tih kamera ne radi,zastrasuju i hebu vozace, to ti je isto.,jeli Policajac u zbunju ili nije ... zavisi jeli potrefis .
 
Jednog imamo:

29.12.2020 dodana lokacija Zadar-Put Vrela
 
Ovu su skinuli prije desetak dana (cordon), nosač je još na stupu.
 

Attachments

  • Screenshot_20201229-121903_Maps.jpg
    Screenshot_20201229-121903_Maps.jpg
    64.6 KB · Views: 54

29.12.2020 dodane lokacije Zadar-Put Vrela, Zadar-Ulica Ante Starčevića, Zadar-Obala kneza Trpimira