Novi stacionarni radari

zaprudanec

Well-known member
Aug 31, 2008
8,955
169
63
55
ZG
I ... s obzirom na sve u toj kombinaciji koji je tvoj zaključak, jel' to vrijedi kupnje?
a neznam kaj da ti velim...47 kn i nije neka lova, a nisam jos isprobao na nekoj duzoj poznatoj ruti da vidim kak to radi u kombinaciji sa BT sluskama, i mobom na motoru. ovaj vikend bum ako bude po planu i nebu vrijeme bez veze

• Like
Reactions: MIK0

3alfa3

Well-known member
Jul 19, 2008
11,019
2,295
113
48
ZG
Ja sam svoj "problem" (vibracija narukvice) rijesio.
CamSam Plus aplikacija to odradjuje odlicno (isprobao sad od ZG do Trakoscana, znam na toj ruti gdje su fiksne kamere i na svaku je narukvica vibrirala).
Sinoc malo pogledao na mapi te aplikacije pokrivenost kamera u odnosu na Sencerovu listu za HR i mislim da su sve u bazi, barem nisam uspio nac da bi neka falila u CamSam Plus.

App nije besplatna, 39kn sam platio, radi u pozadini, radi i u offline modu.

Zadovoljan.

Shepa

Well-known member
Nov 16, 2008
14,871
3,158
113
Kerumville
Ja sam svoj "problem" (vibracija narukvice) rijesio.
CamSam Plus aplikacija to odradjuje odlicno (isprobao sad od ZG do Trakoscana, znam na toj ruti gdje su fiksne kamere i na svaku je narukvica vibrirala).
Sinoc malo pogledao na mapi te aplikacije pokrivenost kamera u odnosu na Sencerovu listu za HR i mislim da su sve u bazi, barem nisam uspio nac da bi neka falila u CamSam Plus.

App nije besplatna, 39kn sam platio, radi u pozadini, radi i u offline modu.

Zadovoljan.
Eto nije... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Triba je znat nać.

• Haha
Reactions: josko

3alfa3

Well-known member
Jul 19, 2008
11,019
2,295
113
48
ZG
Eto nije... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Triba je znat nać.
Za 39kn jednokratno mi se nije dalo..... A ovako ce se i sama nadogradjivat, a ne trazit opet piratluk.

Btw, to je prva app koju sam u zivotu platio 🙂

3alfa3

Well-known member
Jul 19, 2008
11,019
2,295
113
48
ZG
Može li se umisto vibracije stavit neka struja pa te dobro stresne prije kamere. :unsure:
Naravno, preko kontrolera na aku s pretvaracem na 220V i 50Hz. Kad je bal nek jebal 👍

zaprudanec

Well-known member
Aug 31, 2008
8,955
169
63
55
ZG
ne podrzava AA. inace, sto god da AA podrzava, nakon instalacije apk na mob, pojaviti ce ti se u meniju AA-a. ja sam platio radarboot, i nema potrebe za AA. Na AA dignem bilo koju navigaciju (Gmaps ili waze) a Radarboot radi na mobu u pozadini.

problem mi je na motoru. Waze mi ne daje zvucni signal kada dodjem u domet radara...? samo vizualno upozorenje :(
UPDATE za WAZE - zvucno upozorenje:
(Android)
dolje desno, ikona zvuka
odabrati opcije dodatne opcije zvuka
odabrati zvuk preko zvučnika telefona

Tadija037

Member
Sep 7, 2015
32
33
18
Zagreb
Radarboot mi nije skroz pouzdan. Testirao sam ga više puta i dogodi se da prođem pokraj kamere a on ništa ne javi.
Prvih nekoliko kamera javi, a kasnije ne javi. Upalim ekran, otključam zaslon i tek tada kaže "Upozorenje - GPS Signal izgubljen".
Još malo ću se poigrat s postavkama mobitela i aplikacije u mirovanju. Nešto tu ne štima.

3alfa3

Well-known member
Jul 19, 2008
11,019
2,295
113
48
ZG
Radarboot mi nije skroz pouzdan. Testirao sam ga više puta i dogodi se da prođem pokraj kamere a on ništa ne javi.
Prvih nekoliko kamera javi, a kasnije ne javi. Upalim ekran, otključam zaslon i tek tada kaže "Upozorenje - GPS Signal izgubljen".
Još malo ću se poigrat s postavkama mobitela i aplikacije u mirovanju. Nešto tu ne štima.
Podesi mob da nema optimizacije baterije za Radarbot

Nero

Well-known member
Feb 12, 2008
4,692
1,760
113
37
Solin

Meni odradi Split Zagreb sa svim dojavama bez iznimke.

Ugašenog ekrana, bluetoothom spojen mob na auto, vrti mi mob muziku i radarbota.

dipsi997

Active member
Nov 10, 2018
492
160
43
Zagreb
Meni nije dojavila samo onu drugu kod Korenice u Vranovači, ove ostale uredno, od Zadra do Makarske je upozoravo svakih 5min pa sumnjam da je neku preskočio:ROFLMAO:

mate

Administrator
May 22, 2002
3,338
3,738
113
To krizanje je zapravo nadvoznjak,
UPDATE za WAZE - zvucno upozorenje:
(Android)
dolje desno, ikona zvuka
odabrati opcije dodatne opcije zvuka
odabrati zvuk preko zvučnika telefona
Kliknuo, sutra proba.😄

3alfa3

Well-known member
Jul 19, 2008
11,019
2,295
113
48
ZG
Guta skoro ko Teamsi. :mrgreen:
Nisi probao camsam plus, cca duplo vise guta, al radi jebeno. U nekih 3 sata netto voznje pocuclalo 25% baterije na inace onemocalom s8 u djepu. Jos uvijek prihvatljivo, kad ne bude, novi mob ovaj ima 3 godine na grbi, a i kao nov nije bio poznat po dugotrajnosti baterije

mate

Administrator
May 22, 2002
3,338
3,738
113
Koristim S8 i S10, a ispod sica na čoperu pored USBa spava dugački kabl. Sa tri nastavka, ima i za kacigu.😂
Jucer mi tel prvi put javio upozorenje na app koja previše troši guta i da ju stavim u mirovanje. Naravo, Radarbot.

3alfa3

Well-known member
Jul 19, 2008
11,019
2,295
113
48
ZG
Radje sparamo na kaznama nego na struji 🤣

MIK0

Well-known member
Feb 20, 2012
2,114
48
48
46
Isle of Pag
a neznam kaj da ti velim...47 kn i nije neka lova, a nisam jos isprobao na nekoj duzoj poznatoj ruti da vidim kak to radi u kombinaciji sa BT sluskama, i mobom na motoru. ovaj vikend bum ako bude po planu i nebu vrijeme bez veze
Ja sam jučer malo isprobavao po ZD tu Pro verziju ali u autu, poriktana tako da za obavijesti koristi BT i taj dio radi OK (prekine što god da svira i audio se ponaša kao da imaš uspostavljen poziv) pa vjerujem da i sa BT komunikacijom ne bi trebalo bit problema.
Još ću je malo isprobavat pa kad se uvjerim da dobro radi i da im se baza uredno ažurira ću je kupit, to je minimalna investicija s obzirom kakve su kazne.

Btw, jel mi dolaziš što u susjedstvo, rogati Janez je sad kod Mare.

mate

Administrator
May 22, 2002
3,338
3,738
113
Taman kad nešto pohvalim, sve se sjebe. Danas se vozim, kamere se nižu a Radarbot teta uvrijeđeno šuti. Niš nisam dirao u postavkama, stao sam i restartao app, pa onda tel, pa postavke provjeravao... i niš. Sad sam reinstalirao pa cu probat sutra. Jedino ako nakon nekog vremena ne gase i traže Pro verziju za lovu.

Last edited:

bricksrheavy

Well-known member
Feb 17, 2008
2,887
815
113
Split
AMZS aplikaciju više nitko ne spominje/koristi? - inače, Radarbot mi pouzdano radi valjda već godinu dana, ugašen ekran u džepu i javlja preko BT na zvučnik u kacigi (y)

zaprudanec

Well-known member
Aug 31, 2008
8,955
169
63
55
ZG
Ja sam jučer malo isprobavao po ZD tu Pro verziju ali u autu, poriktana tako da za obavijesti koristi BT i taj dio radi OK (prekine što god da svira i audio se ponaša kao da imaš uspostavljen poziv) pa vjerujem da i sa BT komunikacijom ne bi trebalo bit problema.
Još ću je malo isprobavat pa kad se uvjerim da dobro radi i da im se baza uredno ažurira ću je kupit, to je minimalna investicija s obzirom kakve su kazne.

Btw, jel mi dolaziš što u susjedstvo, rogati Janez je sad kod Mare.
doci cu krajem sezone, a ovak se mozemo dogovoriti za neki jednodnevni djir po d8 (y)