Novi stacionarni radari

Majest

New member
Jun 3, 2019
17
3
3
Čk
Imam MiBand 6 i nema šanse da bi osjetio vibraciju na ruci taman da se fokusiram, ali zato AmiGo aplikacija (TomTom) odlično zvučno javlja preko BT u kacigu. Provjerio malo sa Snecer kartama i bilo je, u Sloveniji većina nije i pratio sam njegovu kartu preko Google maps.

pikacu79

Well-known member
Aug 17, 2005
1,839
401
83
Da vidimo doklen mi komentar bude gore 😂😂😂

• Like
Reactions: Dene

[email protected]

Active member
Aug 20, 2011
729
210
43
30
Rijeka
ja sam sa hreljina, i mislim da je bio skrenuo na izlaz hreljin jer je tamo jedan motorist pao, ali prekjucer mi se cini. neznam ako je to mad max kako ga vec prozivaju

Spider

Well-known member
Jul 20, 2020
1,020
246
63
Zagreb

pikacu79

Well-known member
Aug 17, 2005
1,839
401
83
Evo stavio sam i ja komentar.😂
Ja napisao da je najvjerovatnije "motocikl apsolutno prilagođen u svakom sigurnosnom smislu većim brzinama"
I da je mozda i on na tajnom zadatku 🤣🤣🤣

To je napisao u zalbi onaj zamjenik ravnatelja policije 😂😂

Screenshot_20210618_191453.jpg

MIK0

Well-known member
Feb 20, 2012
2,104
36
48
45
Isle of Pag
Ja napisao da je najvjerovatnije "motocikl apsolutno prilagođen u svakom sigurnosnom smislu većim brzinama"
I da je mozda i on na tajnom zadatku 🤣🤣🤣

To je napisao u zalbi onaj zamjenik ravnatelja policije 😂😂
Dooobra !! :mrgreen:
Šteta što kod nas ne pali ona fora iz američkih filmova kad se pozivaju na presude od prije XY godina :confused:

• Like
Reactions: pikacu79

tww0811

Active member
Nov 5, 2015
322
27
28
1017
10410
@Snecer ova u suhopolju [email protected] kaže da je ograničenje 80, čak i glupi garmin na zadnjem apdejtu karte isto kaže da je tu ograničenje 80 i bilo je 100% tako do (relativno) nedavno ali danasam vidil da su stavili znakove ograničenja 60 iz oba smjera (i nakon zavoja iz suhopolja i na ravnici pred kamerom prema suhopolju) pa eto ak ti se da korigiraj to da barem neko bude točan

axam je pogodil sam je pogodil, jebaji ga sad

i možda su me zveknule u vinkovicima i štitaru jer sam glup ko kurac

sacam išel vidit u gugl zemlju 26 kamera danas na cijeloj ruti majkeimga naputkam i kamerama

kad ja postanem precjednik sve se to mjenja

• Haha
Reactions: balky1

mico

Active member
May 8, 2008
249
89
28
TG
Nije stacionaran, uglavnom, ali evo sad jeste. U dugom ratu. Mozda su citali forum u posljednje vrijeme.

Taj je jucer cili dan se vozika po donjin Kastilima

• Like
Reactions: b0du1

Kesi

Active member
Oct 7, 2015
444
55
28
split
Jel ima nova kamera Iz smjera dugopolja prema Splitu kad se profe zadnji tunel? Kazu mi gore na rasvjetnom u oba smjera, na waze, snecer i radarbot nista ne pokazuje, samo onaj stari prije predzadnjeg tunela

Snecer

Member
Dec 11, 2015
315
21
18
1017
Maribor
@Snecer ova u suhopolju [email protected] kaže da je ograničenje 80, čak i glupi garmin na zadnjem apdejtu karte isto kaže da je tu ograničenje 80 i bilo je 100% tako do (relativno) nedavno ali danasam vidil da su stavili znakove ograničenja 60 iz oba smjera (i nakon zavoja iz suhopolja i na ravnici pred kamerom prema suhopolju) pa eto ak ti se da korigiraj to da barem neko bude točan

axam je pogodil sam je pogodil, jebaji ga sad

i možda su me zveknule u vinkovicima i štitaru jer sam glup ko kurac

sacam išel vidit u gugl zemlju 26 kamera danas na cijeloj ruti majkeimga naputkam i kamerama

kad ja postanem precjednik sve se to mjenja
OK :)

bricksrheavy

Well-known member
Feb 17, 2008
2,634
426
113
Split
"Riješio" problem gašenja IGO navigacije kad se ugasi ekran na najgluplji mogući način; smanjio svjetlinu ekrana na minimum i stvar radi bez greške (tragedija je da sam ovo rješenje morao iskopati negdje na nekom forumu) :mrgreen: - potrošnja baterije minimalna, vjerujem da može izdržati čitav dan ali treba testirati kakvom vožnjom :mrgreen:

zaprudanec

Well-known member
Aug 31, 2008
8,762
33
48
54
ZG
za sada, Radarbot+Waze radi ok. Prije voznje pogledan kolko ih ima na trasi, tek provjere radi da li ce tandem odraditi, i... radi :mrgreen:
pod kacigu BT sluske nisam prjos probao, vec na zicu

dipsi997

Active member
Nov 10, 2018
427
123
43
Zagreb
Posto sam uvijek isao samo vikendima i praznicima na voznje, sad kad odem preko tjedna se zacudim koliko ima patroli na cestama i samo cekam di ce me skinut. Jucer lik stao uz zivicu sa tronoscem i toki vokijem u sesvetama kod inine benzinske, i odmah iza semafora na autobusnoj stoje ford i audi redaju aute.
Kod Kralja Zvonimira u Gračacu isto patrola skrivena radnim danom, isao sam sigurno brze ali sam imao skrivenu tablicu.
Danas picim za Zagvozd i posto je radni dan i spica sezone ocekujem ih na slicnim mjestima, tablica ce bit umeljana u blatu i dobro.
Vise mi ni ne znaci radarbot kad te ovi cekaju negdje, jedino reda radi usporim kod kamere

Attachments

• Radar.jpg
    Radar.jpg
    246.1 KB · Views: 0
  • Radar1.jpg
    Radar1.jpg
    478 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: exfreerider

zaprudanec

Well-known member
Aug 31, 2008
8,762
33
48
54
ZG
u KA vec 3 puta ista fora... Na pravcu KA - Dega Resa, s lijeve strane stoji auto uvucen u ulicu, i javlja motoristi kad mu dolaze motori bez tablice, a ovaj pocne trku i lovi sve koji idu prema PTG-u ili i dalje ako ih ne ulovi prije. Tak da preporucam skidanje tablice poslije BP DR, prije toga i ovak nema kamera (osim poznate 3 na staroj karlovackoj) pa nema potrebe...

• Like
Reactions: exfreerider