Novi stacionarni radari

Btw, jesam li u krivu kad razmisljam da ako je fiksni radar/kamera postavljena sa desne strane, nema problema ako se vozi motorom? Ima li koja fiksna da je postavljena na desnoj strani, a da slika vozilo u odlasku? Pokusavam se sjetit kako je postavljena ona u Stubici pred skolom (s desne strane je ako se ide prema Mariji Bistrici), ali ne mogu se sjetit kamo gleda objektiv kamere, dugo nisam tamo isao jer su radovi na cesti vec mjesecima
 
Btw, jesam li u krivu kad razmisljam da ako je fiksni radar/kamera postavljena sa desne strane, nema problema ako se vozi motorom? Ima li koja fiksna da je postavljena na desnoj strani, a da slika vozilo u odlasku? Pokusavam se sjetit kako je postavljena ona u Stubici pred skolom (s desne strane je ako se ide prema Mariji Bistrici), ali ne mogu se sjetit kamo gleda objektiv kamere, dugo nisam tamo isao jer su radovi na cesti vec mjesecima
ima, nema veze koja je strana ceste, pogotovo što ih znaju zarotirati
 
  • Like
Reactions: 3alfa3
prodji 120+ prema Zaboku pa javi za koji tjedan, meni isto cudno izgleda, ali nebi riskirao :D
Prošel sam ja prije jedno mjesec i pol, niš nije zasad došlo
 
Btw, jesam li u krivu kad razmisljam da ako je fiksni radar/kamera postavljena sa desne strane, nema problema ako se vozi motorom? Ima li koja fiksna da je postavljena na desnoj strani, a da slika vozilo u odlasku? Pokusavam se sjetit kako je postavljena ona u Stubici pred skolom (s desne strane je ako se ide prema Mariji Bistrici), ali ne mogu se sjetit kamo gleda objektiv kamere, dugo nisam tamo isao jer su radovi na cesti vec mjesecima
Prema MB gleda
 
Prošel sam ja prije jedno mjesec i pol, niš nije zasad došlo
Onda mozda stvarno nije za kontrolu brzine ili te pomazilo :D (y)

Zapravo, izgleda mi slicno/isto kao ona u Ivanec Bistranski, tam sam znao imat dosta preko, niakd nista nije doslo (cesto tamo prolazio, tjedno par puta u oba smjera, prije nego su poceli radovi prije koji mjesec pa je sad jako prasnjavo jer auti i kamioni dizu prasinu i izbjegavam tu cestu dok je ne srede)
 
Onda mozda stvarno nije za kontrolu brzine ili te pomazilo :D (y)

Zapravo, izgleda mi slicno/isto kao ona u Ivanec Bistranski, tam sam znao imat dosta preko, niakd nista nije doslo (cesto tamo prolazio, tjedno par puta u oba smjera, prije nego su poceli radovi prije koji mjesec pa je sad jako prasnjavo jer auti i kamioni dizu prasinu i izbjegavam tu cestu dok je ne srede)
Tu u Ivancu znaju često maknuti, ali kad je gore radi. Provjereno:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: 3alfa3
Tu u Ivancu znaju često maknuti, ali kad je gore radi. Provjereno:mrgreen:
Ma vidim ja nju, do proljeca otprilike je bila i potrgana :D, nije kutija u koju ju mogu stavit ili maknut pa ne znas jel tamo, al nikad nisam dobio kaznu, a trebao sam barem 20 puta samo ove godine, ogranicenje je mislim 40 kmh, prodjem barem duplo u oba smjera (a gleda u smjeru prema ZG):D
 
Pričamo o ovoj karti?
Evo sad provjerio i meni radi :unsure: je da su ikone malo drugačije ali ....
1631870073779.png
 
  • Like
Reactions: zaprudanec
Ak se sjetim budem ju poslikao kad budem u prolazu
proradil snecer (y)
isao sam searchat njegov popis i nasao: 17.06.2020 correction Osijek, added location Kupljenovo

... ako je to ta?

i da, od soka kad je zatulilo u mobu 🤣 nisam skuzio, koja apk mi je javila, radarbot ili waze :mrgreen:
 
Pokušavaj, stranica se zadnjih par tjedana periodično zatvara-otvara, ja sam skinuo zadnji file ažuriran 27.09.