Novi stacionarni radari

Svaka pohvala za radarbot...super radi..... kod tunela Sv. Rok je u vise navrata upozorio da je iznad nas helikopter da budemo oprezni šŸ˜ Jeste li imali takva upozorenja ?
Od 5 voznji na 2-3 ne radi, onda stani i deinstaliraj-instaliraj pa proradi. Ne uvijek. Na predzadnjoj voznji je teta javljala da nema GPS signala, na zadnjoj jucer prema Splitu sve kao ok radi a ja gledam kamere dok Radarbot Å”uti. Koristim iz oćaja jer nemam drugu, waze od instalacije nije radila ni minutu.
 
Od 5 voznji na 2-3 ne radi, onda stani i deinstaliraj-instaliraj pa proradi. Ne uvijek. Na predzadnjoj voznji je teta javljala da nema GPS signala, na zadnjoj jucer prema Splitu sve kao ok radi a ja gledam kamere dok Radarbot Å”uti. Koristim iz oćaja jer nemam drugu, waze od instalacije nije radila ni minutu.
Waze u mome slucaju nikad nije proradila šŸ˜
Radarbot ne poznam,

Cam Sam radi poprilicno dobro!
A bilo koji poi alert uz sencer poi popis radi savrseno!
 
Od 5 voznji na 2-3 ne radi, onda stani i deinstaliraj-instaliraj pa proradi. Ne uvijek. Na predzadnjoj voznji je teta javljala da nema GPS signala, na zadnjoj jucer prema Splitu sve kao ok radi a ja gledam kamere dok Radarbot Å”uti. Koristim iz oćaja jer nemam drugu, waze od instalacije nije radila ni minutu.

pRRobaj sa nekim motorom, da nije ducati, pa javi..
 

Attachments

  • senj kamera.PNG
    senj kamera.PNG
    600.8 KB · Views: 0
Od 5 voznji na 2-3 ne radi, onda stani i deinstaliraj-instaliraj pa proradi. Ne uvijek. Na predzadnjoj voznji je teta javljala da nema GPS signala, na zadnjoj jucer prema Splitu sve kao ok radi a ja gledam kamere dok Radarbot Å”uti. Koristim iz oćaja jer nemam drugu, waze od instalacije nije radila ni minutu.
Meni radarbot super radi, uzeo plaćenu verziju.
Nije to za vas oĆajne. Joke na apartima
 
Ne znam Å”to bih rekao, napravio sam za vikend 450km i ostao Å”okiran koliko ima tih kamera, nemož viÅ”e ni u kurvaluk da te ne snime a kamoli se provest malo, jednostavno mučenje i mene i motora, ajde neke Å”ume i polja malo poteraÅ”, i onih crvenih bregova ležećih na svakih 200 m, moraÅ” skoro stat da ti ne razbije motor.
 
  • Like
Reactions: Spori
Kamera Senj, Stara cesta 70.
Kako je već napisano, neÅ”to prije policijske stanice, gleda prema Vratniku.
 

Attachments

  • 20220805_135435.jpg
    20220805_135435.jpg
    2.9 MB · Views: 0